Anni Puikkonen
Basso 3
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1316
62 peliä
8-pallo
1292
46 peliä
9-pallo
~1420
16 peliä
Ura
Pelit
62
Voitto-%
31 %
19–43
Erä-%
39 %
90–143
Vire (10 viimeisintä)
VHVHHVHHHH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Basso 3 2. divisioona |
7 | 43 % | 50 % | 1316 |
| 2024 Basso 3 3. divisioona |
9 | 0 % | 16 % | 1312 |
| 2023 Basso 3 4. divisioona |
7 | 57 % | 54 % | 1313 |
| 2022 Basso 3 4. divisioona |
6 | 17 % | 36 % | 1313 |
| 2020–21 Basso 3 II-Divisioona |
4 | 0 % | 29 % | 1314 |
| 2019–20 Basso 3 II-Divisioona |
3 | 0 % | 10 % | 1316 |
| 2018–19 Basso 3 III-Divisioona |
3 | 67 % | 60 % | 1320 |
| 2017–18 Basso 3 II-Divisioona |
1 | 0 % | 0 % | ~1330 |
| 2016–17 Basso 3 I-Divisioona |
5 | 0 % | 17 % | ~1330 |
| 2015–16 Basso 3 II-Divisioona |
8 | 38 % | 45 % | ~1340 |
| 2014–15 Basso 3 III-Divisioona |
9 | 67 % | 60 % | ~1340 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 46 | 28 % | 36 % | 1292 |
| 9-pallo | 16 | 38 % | 44 % | ~1420 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 01.04.26 | Timo Sipilä Poimari |
1533 | 9 | 4–2 | 15 % |
| 11.02.26 | Manu Randell Raision Keilis |
1617 | 9 | 0–4 | 11 % |
| 29.01.26 | Jouni Tammi OMG! |
1503 | 9 | 4–0 | 16 % |
| 21.01.26 | Timo Huhta Jaska |
1523 | 9 | 3–4 | 15 % |
| 07.01.26 | Elias Kaartosalmi Poimari |
1571 | 9 | 1–4 | 12 % |
| 09.12.25 | Anna Saukkoriipi Raision Keilis |
~1210 | 9 | 4–0 | 57 % |
| 23.09.25 | Tomi Vasama Taurus Iloinen Härkä |
~1390 | 8 | 1–3 | 35 % |
| 12.04.25 | Juho Jalo Pirates |
1569 | 8 | 0–3 | 19 % |
| 12.04.25 | Roni Ruohonen Pirates |
1666 | 8 | 0–3 | 11 % |
| 10.04.25 | Jaakko Koivula Empty Pockets |
1419 | 9 | 0–3 | 35 % |
| 25.02.25 | Lauri Salmi Empty Pockets |
1412 | 8 | 1–3 | 36 % |
| 11.02.25 | Kim Laakso GalaX |
~1310 | 9 | 2–3 | 45 % |
| 30.01.25 | Marko Linke Jaska |
1716 | 8 | 1–3 | 8 % |
| 07.01.25 | Nina Pekkarinen Proffa 2 |
1460 | 8 | 0–3 | 30 % |
| 11.12.24 | Miikkael "Miksu" Söderlund GalaX |
1687 | 9 | 0–3 | 11 % |
| 17.10.24 | Tomy Salo Höveli 1 |
1409 | 9 | 1–3 | 41 % |
| 20.04.24 | Tuomas Jarva Tarkkis |
1498 | 8 | 2–3 | 24 % |
| 20.04.24 | Tuomo Lehto Tarkkis |
1503 | 8 | 3–1 | 24 % |
| 13.03.24 | Mikko Säteri Cantina Pirate |
1277 | 9 | 3–0 | 55 % |
| 29.02.24 | Sanna Saarinen Phoenix |
1146 | 8 | 3–1 | 69 % |
| 06.02.24 | Tomi Niemi Galaxie Shooters |
1502 | 9 | 1–3 | 25 % |
| 01.11.23 | Roope Vähätalo GalaX |
1606 | 9 | 0–3 | 32 % |
| 12.10.23 | Jari Nieminen Pub Linnunrata 1 |
~1270 | 9 | 3–2 | 57 % |
| 22.04.23 | Miikka Kylmänen Akselintupa |
~1430 | 8 | 2–3 | 48 % |
| 07.02.23 | Jonne Rinne Cantina Pirate |
1427 | 8 | 2–3 | 32 % |
| 31.01.23 | Petri Nummi Jaska |
1569 | 8 | 0–3 | 47 % |
| 19.01.23 | Elmo Johansson Iloinen Härkä 3 |
1393 | 9 | 3–1 | 36 % |
| 01.12.22 | Tapio Rivasto Cantina Pirate |
1396 | 8 | 1–3 | 41 % |
| 18.10.22 | Eero Vuorinen PocketPapat |
1464 | 9 | 1–3 | 36 % |
| ~03.02.21 | Ian Johannes Granström Korona 1 |
~1570 | 8 | 2–3 | 20 % |
| ~09.12.20 | Niko Karhu Empty Pockets |
1479 | 8 | 2–3 | 28 % |
| ~25.11.20 | Erik Wihervuori Raision Keilis |
~1410 | 8 | 0–3 | 40 % |
| ~14.10.20 | Jaani Snellman Eku |
1478 | 8 | 1–3 | 37 % |
| ~26.02.20 | Jaakko Koivula Empty Pockets |
1388 | 8 | 1–3 | 55 % |
| ~15.01.20 | Toni Finnholm Cotton |
1641 | 8 | 0–3 | 16 % |
| ~23.10.19 | Niklas Hörkkö Mr fox |
1695 | 8 | 0–3 | 20 % |
| ~13.03.19 | Kalle Hurme Jaska 3 |
1230 | 8 | 3–1 | 75 % |
| ~07.11.18 | Ari Nieminen Iloinen Härkä 3 |
1394 | 8 | 0–3 | 48 % |
| ~03.10.18 | Rami Elmeranta Ihan Vaan Pubi |
1540 | 8 | 3–0 | 24 % |
| ~01.11.17 | Tomi Hämälainen Satama |
1644 | 8 | 0–3 | 19 % |
| ~12.04.17 | Janne Tolonen Bar Koivu 1 |
1601 | 8 | 0–3 | 14 % |
| ~22.02.17 | Niko Heinonen Eku bilis |
1431 | 8 | 2–3 | 58 % |
| ~07.12.16 | Toni Ojala Basso10 |
1610 | 8 | 1–3 | 24 % |
| ~16.11.16 | Jouko Heikkinen Eku bilis |
1610 | 8 | 0–3 | 26 % |
| ~05.10.16 | Ari Niemelä Bar Koivu 1 |
1664 | 8 | 0–3 | 25 % |
| ~24.02.16 | Markus Löf Pub Jaska 2 |
1378 | 8 | 1–3 | 67 % |
| ~17.02.16 | Aapo Sukava Surutoin |
1245 | 8 | 3–0 | 65 % |
| ~10.02.16 | Julius Saarinen Pocket 3 |
~1270 | 8 | 3–2 | 70 % |
| ~27.01.16 | Juhani Myllyniemi Ekun bilis |
1498 | 8 | 2–3 | 42 % |
| ~25.11.15 | Cia Djavidan Bar Koivu 1 |
~1630 | 8 | 1–3 | 31 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29