Lassi Hujanen
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1463
96 peliä
8-pallo
1415
38 peliä
9-pallo
1487
57 peliä
10-pallo
~1408
1 peliä
Ura
Pelit
96
Voitto-%
50 %
48–48
Erä-%
48 %
186–203
Vire (10 viimeisintä)
VHHVVHVHHH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Proffa 2 2. divisioona |
6 | 50 % | 47 % | 1463 |
| 2025 Proffa 2 3. divisioona |
14 | 50 % | 47 % | 1462 |
| 2024 Proffa 2 3. divisioona |
21 | 52 % | 49 % | 1464 |
| 2023 Proffa 2 2. divisioona |
7 | 14 % | 29 % | 1462 |
| 2022 Proffa 2 3. divisioona |
10 | 80 % | 67 % | 1463 |
| 2020–21 Proffa 2 III-Divisioona |
8 | 25 % | 31 % | 1452 |
| 2019–20 Proffa2 III-Divisioona |
9 | 67 % | 56 % | 1449 |
| 2018–19 Proffa 2 II-Divisioona |
9 | 44 % | 41 % | ~1446 |
| 2017–18 Proffa 2 III-Divisioona |
5 | 60 % | 56 % | ~1442 |
| 2015–16 Moision Olkkari 2 III-Divisioona A-lohko |
7 | 43 % | 44 % | ~1437 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 38 | 47 % | 46 % | 1415 |
| 9-pallo | 57 | 51 % | 49 % | 1487 |
| 10-pallo | 1 | 100 % | 60 % | ~1408 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 12.04.23 | Henri Toivonen Satama 1 |
1670 | 9 | 3–1 | 25 % |
| 06.04.23 | Henri Toivonen Satama 1 |
1669 | 9 | 3–1 | 21 % |
| 16.02.23 | Jani Lehtonen OMG! |
1620 | 9 | 2–3 | 20 % |
| 09.02.23 | Janne Ruohonen Galaxie Shooters |
1375 | 9 | 3–2 | 54 % |
| 08.12.22 | Henri Lehtonen Semafori |
1508 | 9 | 2–3 | 42 % |
| 30.11.22 | Jouni Huhtinen Korona 2 |
1385 | 9 | 3–0 | 46 % |
| 16.11.22 | Joni Peippo Poimari |
1378 | 9 | 3–2 | 63 % |
| 05.10.22 | Kalle Karhunen Semafori |
~1331 | 9 | 3–1 | 54 % |
| ~03.03.21 | Henrik Arnell Cotton 1 |
1471 | 8 | 2–3 | 42 % |
| ~17.02.21 | Toni Ahlvik Taimon Krouvi |
1595 | 8 | 1–3 | 28 % |
| ~02.12.20 | Aleksi Helin Taimon Krouvi |
1559 | 8 | 0–3 | 42 % |
| ~11.11.20 | Jukka Pasanen Korona 2 |
~1382 | 8 | 3–2 | 47 % |
| ~28.10.20 | Jarkko Vehviläinen Naapuri 2 |
1603 | 8 | 0–3 | 26 % |
| ~21.10.20 | Henrik Arnell Cotton 1 |
1469 | 8 | 3–0 | 52 % |
| ~14.10.20 | Esa Juvala Taimon Krouvi |
1777 | 8 | 0–3 | 11 % |
| ~07.10.20 | Make Lintula Satama 1 |
1523 | 8 | 0–3 | 26 % |
| ~05.02.20 | Jori-ville Rahkonen Aura IV |
~1295 | 8 | 3–1 | 74 % |
| ~22.01.20 | Teppo Malmikankare Galaxie 3 |
1403 | 8 | 3–2 | 53 % |
| ~15.01.20 | Miikkael "Miksu" Söderlund Talli |
1691 | 8 | 2–3 | 16 % |
| ~27.11.19 | Lauri Linden Taimon Krouvi |
1782 | 8 | 2–3 | 12 % |
| ~13.11.19 | Erkki Lotsari Satama II |
~1098 | 8 | 3–1 | 53 % |
| ~30.10.19 | Eero Lindholm Moision olkkari3 |
~1495 | 8 | 3–2 | 48 % |
| ~23.10.19 | Tuomas Karmisto Aura IV |
1307 | 8 | 3–2 | 69 % |
| ~16.10.19 | Oiva Nyman Härkä3 |
1240 | 8 | 0–3 | 73 % |
| ~09.10.19 | Joni Salminen Galaxie 3 |
1458 | 8 | 3–0 | 39 % |
| ~27.03.19 | Henrik Arnell cotton pub |
1463 | 8 | 3–1 | 43 % |
| ~13.03.19 | Tommi Peltonen Talli |
1442 | 8 | 0–3 | 41 % |
| ~06.03.19 | Janne Juvonen G6 |
1458 | 8 | 3–1 | 37 % |
| ~06.02.19 | Miika Koivikko Pub Mänty |
1620 | 8 | 3–2 | 19 % |
| ~28.11.18 | Aleksi Kojo cotton pub |
1568 | 8 | 0–3 | 28 % |
| ~21.11.18 | Tuomas Manninen Talli |
1440 | 8 | 0–3 | 36 % |
| ~14.11.18 | Jouni Huhtinen G6 |
1412 | 8 | 0–3 | 46 % |
| ~24.10.18 | Jarkko Vehviläinen Pub Mänty |
1599 | 8 | 3–1 | 25 % |
| ~03.10.18 | Marko Nurmi Fox |
1652 | 8 | 2–3 | 16 % |
| ~07.02.18 | Lauri Palomäki Korona 2 |
~1397 | 8 | 1–3 | 44 % |
| ~24.01.18 | Joni Salminen Galaxie3 |
1464 | 8 | 3–0 | 25 % |
| ~01.11.17 | Juha Mäkelä Tapper`s InnTres |
1231 | 8 | 3–2 | 72 % |
| ~18.10.17 | Niklas Alke Höveli 2 |
~1396 | 8 | 3–0 | 42 % |
| ~11.10.17 | Jani Kallioinen Galaxie3 |
1412 | 8 | 0–3 | 55 % |
| ~06.04.16 | Boris Parkkunen Bar Korona 1 |
1622 | 8 | 0–2 | 43 % |
| ~16.03.16 | Tapio Rivasto Pirate |
1406 | 8 | 1–2 | 47 % |
| ~09.03.16 | Karoliina Taipale Pool Sisters revival |
1357 | 8 | 2–1 | 62 % |
| ~24.02.16 | Pekka Törnqvist Galaxie 4 |
1253 | 8 | 1–2 | 63 % |
| ~09.12.15 | Ilkka Helajärvi Bar Korona 2 |
1404 | 8 | 2–0 | 50 % |
| ~02.12.15 | Matti Nummenpää Pirate |
~1468 | 8 | 0–2 | 51 % |
| ~21.10.15 | Arto Mustikkamaa Bar Koivu 2 |
~1421 | 8 | 2–1 | 50 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29