Tommi Peltonen
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1410
123 peliä
8-pallo
1394
100 peliä
9-pallo
~1526
11 peliä
10-pallo
~1391
1 peliä
Ura
Pelit
123
Voitto-%
38 %
47–76
Erä-%
44 %
220–277
Vire (10 viimeisintä)
HHHHHVHVHV
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Semafori 3. divisioona |
3 | 0 % | 36 % | 1410 |
| 2025 Semafori 3. divisioona |
11 | 45 % | 41 % | 1411 |
| 2024 Talli 2. divisioona |
1 | 0 % | 40 % | 1416 |
| 2023 Talli 2. divisioona |
5 | 40 % | 40 % | 1418 |
| 2022 Talli 2. divisioona |
10 | 30 % | 41 % | 1421 |
| 2020–21 Naapuri 2 III-Divisioona |
13 | 8 % | 28 % | 1427 |
| 2019–20 Naapuri 2 II-Divisioona |
11 | 64 % | 57 % | 1436 |
| 2018–19 Talli II-Divisioona |
9 | 44 % | 47 % | 1442 |
| 2017–18 Tapper`s Inn I-Divisioona |
10 | 20 % | 36 % | 1445 |
| 2016–17 Tapper`s InnTres II-Divisioona |
14 | 29 % | 44 % | 1450 |
| 2015–16 Tapper`s InnToo I-Divisioona |
9 | 33 % | 41 % | 1459 |
| 2014–15 Tapper´s InnToo II-Divisioona |
16 | 62 % | 56 % | 1467 |
| 2013–14 Tapper`s InnToo I-Divisioona |
11 | 55 % | 52 % | ~1471 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| Laji ei tiedossa | 11 | 55 % | 52 % | |
| 8-pallo | 100 | 35 % | 43 % | 1394 |
| 9-pallo | 11 | 55 % | 50 % | ~1526 |
| 10-pallo | 1 | 0 % | 25 % | ~1391 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 21.10.26 | Manu Randell Raision Keilis |
1618 | 8 | 1–3 | 22 % |
| 07.10.26 | Kimmo Paldanius O'bass |
1414 | 8 | 2–3 | 51 % |
| 16.09.26 | Aatu Niemelä Cantina Pirate |
1473 | 8 | 2–3 | 46 % |
| 18.03.26 | Santeri Kallio Korona 2 |
~1499 | 8 | 0–3 | 51 % |
| 11.12.25 | Henrik Arnell Cotton 1 |
1481 | 9 | 1–3 | 50 % |
| 04.12.25 | Samuli Siimes Bar Koivu 3 |
1546 | 9 | 3–0 | 34 % |
| 20.11.25 | Reko Suomi Höveli 1 |
1458 | 8 | 0–3 | 44 % |
| 12.11.25 | Lassi Hujanen Proffa 2 |
1463 | 9 | 3–0 | 42 % |
| 22.10.25 | Lauri Kauppinen Cotton 1 |
1474 | 9 | 0–3 | 47 % |
| 16.10.25 | Kristian Ahonen Bar Koivu 3 |
~1376 | 8 | 3–2 | 55 % |
| 09.10.25 | Janne Virtanen Korona 2 |
~1451 | 8 | 0–3 | 56 % |
| 02.10.25 | Reko Suomi Höveli 1 |
1458 | 8 | 3–2 | 45 % |
| 25.09.25 | Mikko Jaakola Proffa 2 |
1418 | 9 | 3–1 | 52 % |
| 16.09.25 | Jonne Vilja Empty Pockets |
1639 | 8 | 0–3 | 27 % |
| 25.09.24 | Ville Sarkki Satama 1 |
1527 | 8 | 2–3 | 37 % |
| 14.03.24 | Sami Pirhonen Cotton 1 |
1510 | 8 | 0–3 | 45 % |
| 14.02.24 | Valtteri Kulmala Raision Keilis 2 |
1363 | 8 | 2–3 | 59 % |
| 07.02.24 | Jesse Saajala Korona 2 |
1611 | 9 | 3–1 | 31 % |
| 30.11.23 | Janne Mickelsson Korona 2 |
1604 | 9 | 3–2 | 31 % |
| 19.10.23 | Paavo Vaari Raision Keilis 2 |
1674 | 8 | 0–3 | 17 % |
| 22.04.23 | Tero Loimovuori Bar Koivu 2 |
1679 | 8 | 0–3 | 17 % |
| 22.04.23 | Janne Järvelä Flex |
1659 | 9 | 3–1 | 21 % |
| 22.04.23 | Arttu Wahlström Flex |
1733 | 8 | 1–3 | 14 % |
| 23.03.23 | Vesa Katajamäki Bar Koivu 2 |
1414 | 8 | 3–0 | 48 % |
| 08.03.23 | Teijo Kivelä Fox |
1286 | 8 | 3–0 | 65 % |
| 16.02.23 | Sami Nurmela Höveli 1 |
1531 | 9 | 0–3 | 31 % |
| 30.11.22 | Janne Haltia Viskibassot |
1577 | 8 | 2–3 | 25 % |
| 09.11.22 | Mikael Granholm Raision Keilis |
1645 | 8 | 2–3 | 19 % |
| 02.11.22 | Marko Nurmi Fox |
1644 | 9 | 0–3 | 22 % |
| 20.10.22 | Tony Launilahti Höveli 1 |
1472 | 9 | 1–3 | 41 % |
| ~03.03.21 | Juuso Randell Taimon Krouvi |
1523 | 8 | 1–3 | 56 % |
| ~10.02.21 | Sami Vuorisalo Talli |
1612 | 8 | 1–3 | 28 % |
| ~03.02.21 | Sami Pirhonen Cotton 1 |
1503 | 8 | 0–3 | 49 % |
| ~27.01.21 | Henri "Möyne" Vesterinen Iloinen Härkä |
1443 | 8 | 2–3 | 54 % |
| ~13.01.21 | Tuomas Salonen Proffa 2 |
1621 | 8 | 2–3 | 30 % |
| ~02.12.20 | Ville Sarkki Satama 1 |
1540 | 8 | 0–3 | 33 % |
| ~18.11.20 | Mika Lauri Cotton 1 |
1375 | 8 | 1–3 | 65 % |
| ~11.11.20 | Ville Aholainen Iloinen Härkä |
1666 | 8 | 0–3 | 28 % |
| ~28.10.20 | Ville Hiltunen Proffa 2 |
1394 | 8 | 1–3 | 73 % |
| ~21.10.20 | Lauri Linden Taimon Krouvi |
1789 | 8 | 0–3 | 19 % |
| ~14.10.20 | Ralf Brass Satama 1 |
1448 | 8 | 2–3 | 61 % |
| ~07.10.20 | Miikkael "Miksu" Söderlund Talli |
1689 | 8 | 1–3 | 25 % |
| ~30.09.20 | Ville-veikko Koivusalo Cotton 1 |
~1457 | 8 | 3–0 | 68 % |
| ~11.03.20 | Arto Mustikkamaa Bar Koivu 2 |
~1420 | 8 | 3–0 | 59 % |
| ~26.02.20 | Harry Vihervirta Eku bilis |
1590 | 8 | 1–3 | 44 % |
| ~12.02.20 | Ville-pekka Manner Basso 3 |
1474 | 8 | 3–1 | 51 % |
| ~15.01.20 | Santeri Hyppönen Empty Pockets |
1510 | 8 | 3–2 | 53 % |
| ~27.11.19 | Mikko Nissilä Mr fox |
1606 | 8 | 3–2 | 31 % |
| ~13.11.19 | Mikko Kaarmela Satama1 |
1382 | 8 | 3–0 | 58 % |
| ~30.10.19 | Kari Koskinen Basso 3 |
1506 | 8 | 0–3 | 47 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29