Henri Toivonen
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1677
100 peliä
8-pallo
1716
71 peliä
9-pallo
~1570
23 peliä
10-pallo
~1430
6 peliä
Ura
Pelit
100
Voitto-%
62 %
62–38
Erä-%
55 %
234–191
Vire (10 viimeisintä)
VHVVHHVHHV
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Iloinen Härkä Mestaruussarja |
4 | 75 % | 56 % | 1677 |
| 2025 Iloinen Härkä Mestaruussarja |
18 | 56 % | 50 % | 1677 |
| 2024 Iloinen Härkä Mestaruussarja |
18 | 44 % | 47 % | 1675 |
| 2023 BullShit! 1. divisioona |
16 | 75 % | 61 % | 1675 |
| 2022 Satama 1 3. divisioona |
15 | 67 % | 60 % | 1670 |
| 2020–21 Moision Rokkari I-Divisioona |
12 | 42 % | 47 % | 1661 |
| 2019–20 Moision olkkari3 III-Divisioona |
17 | 82 % | 64 % | ~1660 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 71 | 66 % | 57 % | 1716 |
| 9-pallo | 23 | 61 % | 54 % | ~1570 |
| 10-pallo | 6 | 17 % | 40 % | ~1430 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.10.26 | Roni Ruohonen Basso 3 |
1664 | 8 | 3–2 | 52 % |
| 06.10.26 | Jari "JT" Tamminen Galaxie 1 |
1814 | 8 | 1–3 | 32 % |
| 01.10.26 | Matti Simolin Bar Koivu 1 |
1506 | 8 | 3–1 | 71 % |
| 24.09.26 | Jarkko Kylander Moision Olkkari 1 |
1670 | 8 | 3–2 | 50 % |
| 02.04.26 | Jari "JT" Tamminen Galaxie 1 |
1812 | 8 | 2–3 | 32 % |
| 25.03.26 | Marko Linke Galaxie 1 |
1715 | 9 | 0–4 | 45 % |
| 26.02.26 | Toni Johansson Galaxie 1 |
1617 | 8 | 3–1 | 60 % |
| 12.02.26 | Jesse Mattila Pocket 1 |
1736 | 8 | 0–3 | 45 % |
| 04.02.26 | Juho-Antti Uusipere Proffa |
1850 | 8 | 1–3 | 27 % |
| 29.01.26 | Jesper Lindström Par Rocks |
1443 | 8 | 3–1 | 82 % |
| 08.01.26 | Torsti Haapio Pirate V |
1791 | 8 | 0–3 | 34 % |
| 18.12.25 | Sami Ollila Galaxie 1 |
1776 | 8 | 3–2 | 37 % |
| 11.12.25 | Martin Langford Pocket 1 |
1847 | 8 | 3–1 | 26 % |
| 04.12.25 | Petteri Forsström Proffa |
1681 | 8 | 3–2 | 48 % |
| 26.11.25 | Jesper Lindström Par Rocks |
1443 | 8 | 3–0 | 79 % |
| 20.11.25 | Lassi Heiskanen Bar Koivu |
1804 | 8 | 3–2 | 30 % |
| 30.10.25 | Joonas Lallo Galaxie 1 |
1726 | 8 | 1–3 | 50 % |
| 23.10.25 | Bryan Dela Cruz Pocket 1 |
~1690 | 9 | 4–0 | 53 % |
| 16.10.25 | Arto Henriksson Proffa |
1779 | 8 | 2–3 | 32 % |
| 09.10.25 | Jesper Jakobsson Par Rocks |
1721 | 9 | 1–4 | 44 % |
| 02.10.25 | Risto Kankaanpää Bar Koivu |
1626 | 8 | 3–1 | 55 % |
| 25.09.25 | Ilkka Helajärvi Korona 1 |
1457 | 8 | 3–2 | 76 % |
| 20.03.25 | Jesper Jakobsson Par Rocks |
1720 | 8 | 2–3 | 43 % |
| 12.03.25 | Mathias Willstedt Par Rocks |
1887 | 9 | 1–4 | 21 % |
| 26.02.25 | Jussi Salovaara Pirate V |
1700 | 9 | 1–4 | 48 % |
| 06.02.25 | Arto Henriksson Proffa |
1782 | 8 | 2–3 | 34 % |
| 30.01.25 | Aki Mundolin Flex |
1849 | 8 | 1–3 | 28 % |
| 23.01.25 | Mattias Bäck Par Rocks |
1529 | 8 | 3–1 | 55 % |
| 16.01.25 | Xhavit Matoshi Pocket 1 |
1706 | 8 | 1–3 | 54 % |
| 09.01.25 | Ville Riihimäki Galaxie 1 |
1509 | 8 | 3–2 | 72 % |
| 19.12.24 | Jesse Huhtanen Pirate V |
1689 | 8 | 3–1 | 54 % |
| 12.12.24 | Lauri Linden Taimon Krouvi |
1813 | 8 | 2–3 | 34 % |
| 28.11.24 | Arttu Wahlström Flex |
1725 | 8 | 1–3 | 44 % |
| 20.11.24 | Rickard Malm Par Rocks |
1504 | 8 | 3–0 | 72 % |
| 14.11.24 | Xhavit Matoshi Pocket 1 |
1705 | 8 | 1–3 | 57 % |
| 30.10.24 | Eetu Fromholdt Pirate V |
1634 | 8 | 3–1 | 56 % |
| 24.10.24 | Jani Suokas Taimon Krouvi |
1614 | 8 | 3–2 | 64 % |
| 17.10.24 | Niko Mäki Proffa |
1614 | 8 | 3–1 | 56 % |
| 10.10.24 | Joni Salovaara Flex |
1548 | 8 | 3–0 | 64 % |
| 19.09.24 | Tommi Laine Galaxie 1 |
1847 | 8 | 0–3 | 31 % |
| 20.04.24 | Rami Tulonen Aura III |
1585 | 8 | 3–0 | 57 % |
| 20.04.24 | Antti Jyrkinen Aura III |
1495 | 9 | 4–2 | 73 % |
| 20.04.24 | Esa "Essi" Aho Iloinen Härkä |
1539 | 8 | 3–1 | 65 % |
| 14.03.24 | Santtu Penttilä Flex |
1741 | 9 | 2–4 | 30 % |
| 07.02.24 | Kenneth Nyman Aura III |
1587 | 8 | 3–0 | 59 % |
| 01.02.24 | Aleksi Sippola Iloinen Härkä |
1812 | 8 | 1–3 | 31 % |
| 24.01.24 | Ari Niemelä Bar Koivu |
1620 | 8 | 3–1 | 47 % |
| 18.01.24 | Roope Palmu Flex |
1480 | 8 | 3–2 | 68 % |
| 10.01.24 | Ville Rinkinen Pocket X |
1718 | 9 | 2–4 | 38 % |
| 30.11.23 | Antti Jyrkinen Aura III |
1495 | 9 | 4–0 | 74 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29