Lassi Hujanen
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1463
96 peliä
8-pallo
1415
38 peliä
9-pallo
1487
57 peliä
10-pallo
~1400
1 peliä
Ura
Pelit
96
Voitto-%
50 %
48–48
Erä-%
48 %
186–203
Vire (10 viimeisintä)
VHHVVHVHHH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Proffa 2 2. divisioona |
6 | 50 % | 47 % | 1463 |
| 2025 Proffa 2 3. divisioona |
14 | 50 % | 47 % | 1462 |
| 2024 Proffa 2 3. divisioona |
21 | 52 % | 49 % | 1464 |
| 2023 Proffa 2 2. divisioona |
7 | 14 % | 29 % | 1462 |
| 2022 Proffa 2 3. divisioona |
10 | 80 % | 67 % | 1463 |
| 2020–21 Proffa 2 III-Divisioona |
8 | 25 % | 31 % | 1452 |
| 2019–20 Proffa2 III-Divisioona |
9 | 67 % | 56 % | 1449 |
| 2018–19 Proffa 2 II-Divisioona |
9 | 44 % | 41 % | ~1450 |
| 2017–18 Proffa 2 III-Divisioona |
5 | 60 % | 56 % | ~1440 |
| 2015–16 Moision Olkkari 2 III-Divisioona A-lohko |
7 | 43 % | 44 % | ~1440 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 38 | 47 % | 46 % | 1415 |
| 9-pallo | 57 | 51 % | 49 % | 1487 |
| 10-pallo | 1 | 100 % | 60 % | ~1400 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 04.11.26 | Antti Jyrkinen Aura III |
1496 | 10 | 3–2 | 44 % |
| 21.10.26 | Eetu Oksanen Poimari |
1577 | 9 | 1–4 | 33 % |
| 14.10.26 | Antton Laine Habby Bull |
1593 | 9 | 1–4 | 32 % |
| 08.10.26 | Fransic Jay de Leon Cotton 1 |
~1400 | 9 | 4–1 | 63 % |
| 29.09.26 | Sami Röntynen Empty Pockets |
~1390 | 9 | 4–3 | 61 % |
| 16.09.26 | Marko Parkkola Aura III |
1654 | 9 | 3–4 | 21 % |
| 11.04.26 | Juha Jokinen Korona 2 |
1290 | 9 | 3–2 | 73 % |
| 07.04.26 | Kasper Grönroos Empty Pockets |
1496 | 9 | 1–3 | 45 % |
| 02.04.26 | Jani Juutinen Empty Pockets |
1582 | 9 | 1–3 | 37 % |
| 26.03.26 | Jani Juutinen Empty Pockets |
1582 | 9 | 1–3 | 38 % |
| 25.02.26 | Samuli Siimes Bar Koivu 3 |
1546 | 9 | 1–3 | 42 % |
| 21.01.26 | Juha Jokinen Korona 2 |
1290 | 9 | 2–3 | 77 % |
| 14.01.26 | Henri Lehtonen Semafori |
1518 | 9 | 3–2 | 44 % |
| 26.11.25 | Sami Harjula Cotton 1 |
1516 | 9 | 3–1 | 51 % |
| 19.11.25 | Hanna Iivonen Korona 2 |
1402 | 9 | 3–0 | 60 % |
| 12.11.25 | Tommi Peltonen Semafori |
1412 | 9 | 0–3 | 58 % |
| 04.11.25 | Jerry Tuominen Jams |
1484 | 9 | 3–1 | 45 % |
| 28.10.25 | Samuli Siimes Bar Koivu 3 |
1546 | 9 | 1–3 | 42 % |
| 01.10.25 | Marko Savolainen Korona 2 |
1493 | 9 | 3–2 | 46 % |
| 18.09.25 | Teemu Loponen Jams |
1403 | 9 | 3–2 | 64 % |
| 18.03.25 | Alzendi "Aziz" Abdulaziz Basso 3 |
1650 | 9 | 1–3 | 29 % |
| 11.03.25 | Henri Huurre Basso 3 |
1585 | 9 | 3–0 | 37 % |
| 06.03.25 | Janne Haltia Basso 3 |
1566 | 9 | 1–3 | 32 % |
| 26.02.25 | Reko Suomi Höveli 1 |
1460 | 9 | 3–0 | 44 % |
| 12.02.25 | Kapa Linden Jaska |
~1380 | 9 | 3–0 | 61 % |
| 04.02.25 | Juho Nieminen Semafori |
~1450 | 9 | 3–2 | 58 % |
| 29.01.25 | Ilkka Yliportimo Pirates |
1548 | 9 | 3–2 | 44 % |
| 14.01.25 | Jonne Vilja Empty Pockets |
1635 | 9 | 1–3 | 28 % |
| 07.01.25 | Alzendi "Aziz" Abdulaziz Basso 3 |
1649 | 9 | 2–3 | 22 % |
| 19.12.24 | Jani Savolainen Höveli 1 |
1345 | 9 | 3–2 | 61 % |
| 11.12.24 | Timo Huhta Jaska |
1522 | 9 | 2–3 | 38 % |
| 03.12.24 | Pertti Vigren Semafori |
1458 | 9 | 3–1 | 48 % |
| 26.11.24 | Roni Ruohonen Pirates |
1664 | 9 | 3–2 | 20 % |
| 20.11.24 | Robert "Skönde" Nyberg GalaX |
~1390 | 9 | 3–2 | 54 % |
| 06.11.24 | Iisko Toivonen Basso 3 |
1512 | 9 | 0–3 | 36 % |
| 30.10.24 | Jani Savolainen Höveli 1 |
1345 | 9 | 0–3 | 67 % |
| 22.10.24 | Timo Huhta Jaska |
1522 | 9 | 3–2 | 36 % |
| 17.10.24 | Pertti Vigren Semafori |
1458 | 9 | 2–3 | 51 % |
| 10.10.24 | Riku Hautamäki Pirates |
1532 | 9 | 0–3 | 48 % |
| 26.09.24 | Jonne Vilja Empty Pockets |
1633 | 9 | 1–3 | 30 % |
| 17.09.24 | Alzendi "Aziz" Abdulaziz Basso 3 |
1649 | 9 | 3–2 | 31 % |
| 20.03.24 | Sami Vanne Raision Keilis 2 |
1528 | 9 | 3–2 | 39 % |
| 24.01.24 | Manu Randell Raision Keilis 2 |
1610 | 9 | 0–3 | 31 % |
| 18.01.24 | Jan Rantanen Korona 2 |
1359 | 9 | 2–3 | 62 % |
| 29.11.23 | Ville Nieminen Poimari |
~1300 | 9 | 1–3 | 74 % |
| 14.11.23 | Jaakko Numminen Raision Keilis 2 |
1400 | 9 | 0–3 | 65 % |
| 24.10.23 | Henri "Pötkö" Väisänen Galaxie 3 |
1778 | 9 | 0–3 | 23 % |
| 18.10.23 | Lauri Kauppinen Cotton 1 |
1470 | 9 | 2–3 | 54 % |
| 22.04.23 | Petteri Räty Korona 2 |
1702 | 9 | 3–1 | 21 % |
| 22.04.23 | Jarimo Roivas Galaxie 3 |
1510 | 9 | 3–0 | 57 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29