Lauri Linden
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1815
197 peliä
8-pallo
1838
147 peliä
9-pallo
~1730
22 peliä
10-pallo
~1590
21 peliä
Ura
Pelit
197
Voitto-%
71 %
140–57
Erä-%
62 %
504–310
Vire (10 viimeisintä)
HVVVVVVVVV
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Taimon Krouvi 1. divisioona |
8 | 88 % | 73 % | 1815 |
| 2025 Taimon Krouvi 1. divisioona |
22 | 77 % | 63 % | 1814 |
| 2024 Taimon Krouvi Mestaruussarja |
21 | 71 % | 64 % | 1813 |
| 2023 Taimon Krouvi Mestaruussarja |
18 | 61 % | 56 % | 1808 |
| 2022 Taimon Krouvi 1. divisioona |
19 | 68 % | 61 % | 1801 |
| 2020–21 Taimon Krouvi III-Divisioona |
12 | 92 % | 79 % | 1792 |
| 2019–20 Taimon Krouvi III-Divisioona |
12 | 83 % | 76 % | 1784 |
| 2018–19 Taimon Krouvi III-Divisioona |
17 | 88 % | 71 % | 1776 |
| 2017–18 Pub Jaska 2 I-Divisioona |
5 | 60 % | 53 % | 1767 |
| 2016–17 Bar Puoliaika Mestaruussarja |
22 | 59 % | 55 % | 1761 |
| 2015–16 Bar Puoliaika I-Divisioona |
17 | 53 % | 51 % | 1754 |
| 2014–15 Taimon Krouvi Mestaruussarja |
17 | 82 % | 63 % | ~1750 |
| 2013–14 Pocket Bar 1 Mestaruussarja |
7 | 29 % | 42 % | ~1750 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| Laji ei tiedossa | 7 | 29 % | 42 % | – |
| 8-pallo | 147 | 74 % | 64 % | 1838 |
| 9-pallo | 22 | 73 % | 62 % | ~1730 |
| 10-pallo | 21 | 62 % | 54 % | ~1590 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 04.11.26 | Jussi Salovaara Pirate V |
1697 | 8 | 1–3 | 68 % |
| 27.10.26 | Daniel Stenlund Pocket X |
1437 | 8 | 3–0 | 92 % |
| 22.10.26 | Ari Lågas Korona 1 |
1450 | 9 | 4–0 | 93 % |
| 14.10.26 | Henri Tähtinen OMG! |
1685 | 8 | 3–0 | 67 % |
| 08.10.26 | Jarkko Joensuu Talli |
~1420 | 8 | 3–2 | 93 % |
| 29.09.26 | Heikki Vainikka Taurus Iloinen Härkä |
1585 | 9 | 4–3 | 83 % |
| 24.09.26 | Toni Miettinen Satama 1 |
1541 | 8 | 3–0 | 82 % |
| 17.09.26 | Lauri Vaininen Pirate V |
1593 | 8 | 3–1 | 77 % |
| 11.04.26 | Jere Salminen Pocket X |
1501 | 8 | 3–2 | 86 % |
| 11.04.26 | Markku "Tonni" Mäkelä Pocket X |
1679 | 8 | 3–2 | 69 % |
| 09.04.26 | Pasi Mettälä Flex |
1718 | 9 | 2–4 | 62 % |
| 02.04.26 | Valtteri Rautio Flex |
1487 | 8 | 3–0 | 89 % |
| 26.03.26 | Pasi Mettälä Flex |
1718 | 8 | 3–0 | 58 % |
| 26.02.26 | Rasmus Kordelin Pocket X |
1707 | 8 | 0–3 | 67 % |
| 11.02.26 | Marko Parkkola Aura III |
1654 | 8 | 3–0 | 71 % |
| 05.02.26 | Mika "Mäxä" Mäkilä Talli |
1688 | 8 | 3–2 | 68 % |
| 29.01.26 | Aki Mundolin Flex |
1847 | 8 | 3–1 | 40 % |
| 22.01.26 | Eero Junnila Moision Olkkari 1 |
1425 | 8 | 3–1 | 90 % |
| 15.01.26 | Jarek Szymecki Fox 1 |
~1560 | 8 | 3–0 | 78 % |
| 16.12.25 | Jan Salminen Pocket X |
1569 | 8 | 3–2 | 86 % |
| 11.12.25 | Sami Enroth Aura III |
~1500 | 8 | 3–1 | 93 % |
| 04.12.25 | Jarkko Joensuu Talli |
~1420 | 8 | 3–2 | 92 % |
| 27.11.25 | Santtu Penttilä Flex |
1741 | 8 | 1–3 | 64 % |
| 20.11.25 | Jarkko Kylander Moision Olkkari 1 |
1672 | 8 | 3–1 | 62 % |
| 12.11.25 | Jarek Szymecki Fox 1 |
~1560 | 8 | 3–1 | 77 % |
| 06.11.25 | Alzendi "Aziz" Abdulaziz Habby Bull |
1655 | 8 | 3–1 | 74 % |
| 30.10.25 | Timo Leiniö Pocket X |
1724 | 9 | 3–4 | 67 % |
| 22.10.25 | Johannes Heinävaara Aura III |
1629 | 8 | 3–1 | 74 % |
| 09.10.25 | Ville Aholainen Flex |
1670 | 9 | 4–1 | 69 % |
| 16.09.25 | Antton Laine Habby Bull |
1587 | 8 | 2–3 | 83 % |
| 27.02.25 | Jesse Laihonen Proffa |
1782 | 8 | 3–2 | 56 % |
| 13.02.25 | Kai Keihola Iloinen Härkä |
1935 | 8 | 2–3 | 30 % |
| 06.02.25 | Ville Aholainen Flex |
1674 | 9 | 4–1 | 67 % |
| 29.01.25 | Johan Sjödahl Par Rocks |
1701 | 8 | 3–2 | 62 % |
| 23.01.25 | Jesse Mattila Pocket 1 |
1733 | 8 | 3–1 | 61 % |
| 16.01.25 | Joonas Lallo Galaxie 1 |
1718 | 8 | 2–3 | 68 % |
| 09.01.25 | Eetu Fromholdt Pirate V |
1635 | 8 | 3–0 | 72 % |
| 17.12.24 | Niko Mäki Proffa |
1614 | 8 | 3–0 | 70 % |
| 12.12.24 | Henri Toivonen Iloinen Härkä |
1676 | 8 | 3–2 | 66 % |
| 05.12.24 | Ville Aholainen Flex |
1676 | 9 | 4–1 | 63 % |
| 28.11.24 | Johan Sjödahl Par Rocks |
1702 | 8 | 3–2 | 58 % |
| 21.11.24 | Tony Silvan Pocket 1 |
1744 | 8 | 3–0 | 53 % |
| 14.11.24 | Sami Ollila Galaxie 1 |
1770 | 8 | 1–3 | 59 % |
| 07.11.24 | Jesse Huhtanen Pirate V |
1688 | 8 | 3–0 | 67 % |
| 31.10.24 | Roni Silvennoinen Proffa |
1662 | 8 | 1–3 | 75 % |
| 24.10.24 | Sami Laaksonen Iloinen Härkä |
1654 | 8 | 3–2 | 66 % |
| 17.10.24 | Pasi Mettälä Flex |
1733 | 9 | 4–0 | 41 % |
| 09.10.24 | Dennis Hellström Par Rocks |
1540 | 9 | 2–4 | 85 % |
| 03.10.24 | Jesse Mattila Pocket 1 |
1733 | 8 | 3–0 | 54 % |
| 24.09.24 | Kari Johansson Galaxie 1 |
1918 | 8 | 1–3 | 31 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29