Henrik Arnell
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1484
141 peliä
8-pallo
1412
91 peliä
9-pallo
1571
50 peliä
Ura
Pelit
141
Voitto-%
39 %
55–86
Erä-%
44 %
261–327
Vire (10 viimeisintä)
HHVVVHHVVV
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Cotton 1 2. divisioona |
6 | 50 % | 53 % | 1484 |
| 2025 Cotton 1 3. divisioona |
22 | 68 % | 60 % | 1483 |
| 2024 Cotton 1 2. divisioona |
20 | 25 % | 39 % | 1474 |
| 2023 Cotton 1 2. divisioona |
20 | 20 % | 34 % | 1467 |
| 2022 Cotton 1 1. divisioona |
21 | 33 % | 39 % | 1467 |
| 2020–21 Cotton 1 III-Divisioona |
17 | 53 % | 53 % | 1471 |
| 2019–20 Cotton II-Divisioona |
15 | 27 % | 38 % | 1465 |
| 2018–19 cotton pub II-Divisioona |
20 | 40 % | 44 % | ~1460 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 91 | 33 % | 41 % | 1412 |
| 9-pallo | 50 | 50 % | 50 % | 1571 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 29.10.26 | Antton Laine Habby Bull |
1593 | 9 | 3–4 | 32 % |
| 22.10.26 | Nico Vuorinen Tuopin Bilis |
1634 | 9 | 2–4 | 27 % |
| 15.10.26 | Mudi Al-Dulaimi Empty Pockets |
~1390 | 8 | 3–2 | 63 % |
| 08.10.26 | Ville Hiltunen Proffa 2 |
1409 | 9 | 4–2 | 61 % |
| 24.09.26 | Anton J Laine Korona 2 |
~1300 | 9 | 4–0 | 58 % |
| 16.09.26 | Pasi Suominen Poimari |
1418 | 8 | 1–3 | 60 % |
| 11.04.26 | Kasper Grönroos Empty Pockets |
1496 | 9 | 1–3 | 47 % |
| 11.04.26 | Jani Juutinen Empty Pockets |
1582 | 9 | 3–2 | 38 % |
| 09.04.26 | Marko Savolainen Korona 2 |
1494 | 9 | 3–1 | 47 % |
| 26.02.26 | Kasper Grönroos Empty Pockets |
1496 | 9 | 3–0 | 48 % |
| 12.02.26 | Joonas Grönberg Semafori |
1436 | 9 | 3–0 | 54 % |
| 05.02.26 | Mathias Okko Korona 2 |
~1410 | 9 | 3–0 | 57 % |
| 29.01.26 | Ville Hiltunen Proffa 2 |
1411 | 9 | 3–0 | 52 % |
| 22.01.26 | Jerry Tuominen Jams |
1484 | 9 | 3–1 | 44 % |
| 15.01.26 | Samuli Siimes Bar Koivu 3 |
1546 | 9 | 3–1 | 37 % |
| 08.01.26 | Jani Savolainen Höveli 1 |
1346 | 8 | 2–3 | 64 % |
| 17.12.25 | Mudi Al-Dulaimi Empty Pockets |
~1390 | 8 | 3–2 | 56 % |
| 11.12.25 | Tommi Peltonen Semafori |
1412 | 9 | 3–1 | 50 % |
| 04.12.25 | Juha Jokinen Korona 2 |
1290 | 9 | 3–1 | 75 % |
| 26.11.25 | Jaakko Heino Proffa 2 |
1460 | 8 | 0–3 | 46 % |
| 20.11.25 | Teemu Tuparinne Jams |
1411 | 9 | 3–2 | 53 % |
| 11.11.25 | Kristian Ahonen Bar Koivu 3 |
~1380 | 8 | 3–1 | 63 % |
| 30.10.25 | Jonne Vilja Empty Pockets |
1639 | 9 | 1–3 | 25 % |
| 22.10.25 | Henri Lehtonen Semafori |
1518 | 8 | 2–3 | 38 % |
| 16.10.25 | Marko Savolainen Korona 2 |
1494 | 8 | 1–3 | 44 % |
| 09.10.25 | Kimmo Pelkonen Proffa 2 |
1455 | 8 | 3–1 | 42 % |
| 02.10.25 | Tuomas Jarva Jams |
1493 | 8 | 1–3 | 39 % |
| 18.09.25 | Kari Hautamäki Höveli 1 |
1367 | 8 | 3–2 | 56 % |
| 27.02.25 | Jaakko Numminen Raision Keilis |
1403 | 9 | 0–3 | 57 % |
| 11.02.25 | Petri Kalliokorpi Taurus Iloinen Härkä |
1495 | 9 | 2–3 | 49 % |
| 06.02.25 | Jesse Saajala OMG! |
1615 | 8 | 2–3 | 31 % |
| 30.01.25 | Juho Kelhu Moision Olkkari 1 |
1710 | 9 | 0–3 | 18 % |
| 23.01.25 | Ville Sarkki Satama 1 |
1527 | 8 | 2–3 | 39 % |
| 15.01.25 | Marko Nurmi Fox |
1640 | 9 | 3–0 | 24 % |
| 09.01.25 | Atte Paloniemi Talli |
1882 | 9 | 1–3 | 6 % |
| 18.12.24 | Jaakko Numminen Raision Keilis |
1402 | 9 | 2–3 | 59 % |
| 12.12.24 | Heikki Vainikka Taurus Iloinen Härkä |
1586 | 9 | 3–1 | 29 % |
| 04.12.24 | Pasi Haaslahti OMG! |
1579 | 8 | 0–3 | 31 % |
| 28.11.24 | Kristian Mahnala Moision Olkkari 1 |
1886 | 8 | 0–3 | 7 % |
| 20.11.24 | Markus Ylitalo Satama 1 |
1693 | 8 | 1–3 | 26 % |
| 14.11.24 | Mikko Nissilä Fox |
1609 | 8 | 2–3 | 30 % |
| 07.11.24 | Jarno Heinonen Talli |
1577 | 9 | 3–2 | 28 % |
| 31.10.24 | Paavo Vaari Raision Keilis |
1670 | 9 | 2–3 | 20 % |
| 22.10.24 | Heikki Vainikka Taurus Iloinen Härkä |
1586 | 9 | 2–3 | 27 % |
| 17.10.24 | Jani Lehtonen OMG! |
1612 | 8 | 1–3 | 24 % |
| 10.10.24 | Joni Aaltonen Moision Olkkari 1 |
1660 | 9 | 3–1 | 24 % |
| 03.10.24 | Tomi Hämälainen Satama 1 |
1634 | 8 | 0–3 | 22 % |
| 25.09.24 | Arto Sipilä Fox |
1543 | 8 | 3–1 | 30 % |
| 09.04.24 | Veli-Matti Ahia Talli |
1552 | 9 | 0–3 | 29 % |
| 02.04.24 | Jarno Heinonen Talli |
1580 | 9 | 3–2 | 25 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29