Jarkko Vehviläinen
Semafori
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1578
105 peliä
8-pallo
1604
98 peliä
9-pallo
~1600
2 peliä
10-pallo
~1390
5 peliä
Ura
Pelit
105
Voitto-%
56 %
59–46
Erä-%
54 %
221–186
Vire (10 viimeisintä)
HHVHHHVHHH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Semafori 3. divisioona |
4 | 25 % | 45 % | 1578 |
| 2024 Korona 1 1. divisioona |
5 | 20 % | 43 % | 1581 |
| 2023 Korona 1 1. divisioona |
7 | 57 % | 54 % | 1585 |
| 2022 Pub Mänty 1. divisioona |
7 | 43 % | 47 % | 1591 |
| 2020–21 Naapuri 2 III-Divisioona |
13 | 77 % | 61 % | 1602 |
| 2019–20 Naapuri 2 II-Divisioona |
13 | 77 % | 63 % | 1604 |
| 2018–19 Pub Mänty II-Divisioona |
9 | 44 % | 56 % | 1601 |
| 2017–18 Pub Mänty II-Divisioona |
17 | 65 % | 62 % | 1598 |
| 2016–17 Pub Mänty 2 I-Divisioona |
11 | 36 % | 48 % | 1592 |
| 2015–16 Höveli1 Mestaruussarja |
9 | 33 % | 35 % | ~1590 |
| 2014–15 Höveli 1 III-Divisioona |
10 | 80 % | 67 % | ~1580 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 98 | 58 % | 56 % | 1604 |
| 9-pallo | 2 | 50 % | 56 % | ~1600 |
| 10-pallo | 5 | 20 % | 26 % | ~1390 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 17.12.25 | Teemu Vastamäki Jams |
~1570 | 8 | 2–3 | 51 % |
| 04.12.25 | Joni Hautamäki Bar Koivu 3 |
1589 | 8 | 2–3 | 48 % |
| 20.11.25 | Silvo Lehto Höveli 1 |
1326 | 8 | 3–2 | 83 % |
| 02.10.25 | Teemu Pursiainen Höveli 1 |
1428 | 8 | 2–3 | 71 % |
| 13.02.25 | Jere Salminen Pocket X |
1511 | 8 | 1–3 | 56 % |
| 05.12.24 | Mikko Jokinen Poimari |
1637 | 9 | 1–4 | 50 % |
| 07.11.24 | Juha Jokinen Korona 2 |
1286 | 9 | 4–0 | 94 % |
| 30.10.24 | Rami Tulonen Aura III |
1583 | 8 | 2–3 | 53 % |
| 23.10.24 | Timo Leiniö Pocket X |
1715 | 8 | 2–3 | 47 % |
| 27.02.24 | Jesse Aaltonen BullShit! |
1684 | 8 | 0–3 | 43 % |
| 15.02.24 | Rami Tulonen Aura III |
1585 | 8 | 3–0 | 53 % |
| 30.01.24 | Risto Kankaanpää Bar Koivu |
1626 | 8 | 1–3 | 48 % |
| 17.01.24 | Markku "Tonni" Mäkelä Pocket X |
1678 | 8 | 1–3 | 44 % |
| 14.12.23 | Juho Toivonen BullShit! |
1525 | 8 | 3–1 | 68 % |
| 05.12.23 | Nuutti Uusitalo Aura III |
1391 | 8 | 3–2 | 88 % |
| 19.10.23 | Nuutti Uusitalo Aura III |
1390 | 8 | 3–0 | 86 % |
| 26.01.23 | Toni Miettinen Satama 2 |
1569 | 8 | 2–3 | 51 % |
| 17.01.23 | Markku "Tonni" Mäkelä Pocket X |
1680 | 8 | 2–3 | 43 % |
| 08.12.22 | Jaakko Ruohisto Aura III |
1744 | 8 | 3–2 | 32 % |
| 10.11.22 | Hayder AL-Sammarraie Pocket X |
~1650 | 8 | 1–3 | 55 % |
| 19.10.22 | Tuomas Timisjärvi Aura III |
1740 | 8 | 0–3 | 44 % |
| 13.10.22 | Tien Hoa Lam Basson pelimiehet |
~1380 | 8 | 3–1 | 68 % |
| 06.10.22 | Lauri Kauppinen Cotton 1 |
1470 | 8 | 3–1 | 69 % |
| ~03.03.21 | Lauri Linden Taimon Krouvi |
1792 | 8 | 1–3 | 30 % |
| ~17.02.21 | Ari Lågas Satama 1 |
1437 | 8 | 3–0 | 75 % |
| ~03.02.21 | Kalle Rajala Cotton 1 |
~1480 | 8 | 3–1 | 70 % |
| ~27.01.21 | Ville Aholainen Iloinen Härkä |
1666 | 8 | 3–1 | 42 % |
| ~20.01.21 | Ilkka Helajärvi Korona 2 |
1435 | 8 | 0–3 | 84 % |
| ~13.01.21 | Mikko Sinisalo Proffa 2 |
1589 | 8 | 0–3 | 66 % |
| ~09.12.20 | Markus Hänninen Taimon Krouvi |
1717 | 8 | 3–0 | 67 % |
| ~02.12.20 | Nico Vuorinen Satama 1 |
1652 | 8 | 3–2 | 40 % |
| ~25.11.20 | Sami Vuorisalo Talli |
1613 | 8 | 3–2 | 51 % |
| ~11.11.20 | Jimi Lehto Iloinen Härkä |
1583 | 8 | 3–2 | 54 % |
| ~04.11.20 | Juha Iltanen Korona 2 |
1361 | 8 | 3–1 | 81 % |
| ~28.10.20 | Lassi Hujanen Proffa 2 |
1451 | 8 | 3–0 | 74 % |
| ~30.09.20 | Kalle Rajala Cotton 1 |
~1480 | 8 | 3–2 | 70 % |
| ~04.03.20 | Alex Fagerlund Satama1 |
~1500 | 8 | 1–3 | 81 % |
| ~26.02.20 | Joni Hautamäki Eku bilis |
1620 | 8 | 3–1 | 39 % |
| ~12.02.20 | Roni Ruohonen Basso 3 |
1613 | 8 | 3–0 | 74 % |
| ~05.02.20 | Jani Alho MysteryPocket |
1645 | 8 | 3–1 | 39 % |
| ~29.01.20 | Henrik Arnell Cotton |
1465 | 8 | 3–2 | 70 % |
| ~22.01.20 | Jesse Saajala Männyn Profeetat |
1587 | 8 | 3–1 | 71 % |
| ~15.01.20 | Pasi Terävä Empty Pockets |
1381 | 8 | 2–3 | 78 % |
| ~27.11.19 | Niklas Hörkkö Mr fox |
1696 | 8 | 3–2 | 45 % |
| ~20.11.19 | Ahti Sinisalo Bar Koivu 2 |
1458 | 8 | 3–1 | 64 % |
| ~13.11.19 | Ari Lågas Satama1 |
1432 | 8 | 3–1 | 68 % |
| ~06.11.19 | Harry Vihervirta Eku bilis |
1589 | 8 | 3–1 | 56 % |
| ~16.10.19 | Aleksi Kojo Cotton |
1572 | 8 | 0–3 | 56 % |
| ~02.10.19 | Santeri Hyppönen Empty Pockets |
1510 | 8 | 3–0 | 65 % |
| ~03.04.19 | Tommi Peltonen Talli |
1442 | 8 | 2–3 | 66 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29