Esa Juvala
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1745
186 peliä
8-pallo
1780
134 peliä
9-pallo
~1660
12 peliä
10-pallo
~1470
20 peliä
Ura
Pelit
186
Voitto-%
68 %
127–59
Erä-%
60 %
454–302
Vire (10 viimeisintä)
HVHVHVVVHH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Taimon Krouvi 1. divisioona |
6 | 50 % | 50 % | 1745 |
| 2025 Taimon Krouvi 1. divisioona |
20 | 55 % | 52 % | 1745 |
| 2024 Taimon Krouvi Mestaruussarja |
16 | 44 % | 45 % | 1751 |
| 2023 Taimon Krouvi Mestaruussarja |
7 | 71 % | 62 % | 1764 |
| 2022 Taimon Krouvi 1. divisioona |
22 | 73 % | 64 % | 1770 |
| 2020–21 Taimon Krouvi III-Divisioona |
18 | 89 % | 73 % | 1777 |
| 2019–20 Taimon Krouvi III-Divisioona |
13 | 100 % | 75 % | 1775 |
| 2018–19 Taimon Krouvi III-Divisioona |
16 | 88 % | 74 % | 1771 |
| 2017–18 GBilis I-Divisioona |
8 | 50 % | 55 % | 1764 |
| 2016–17 Bar Puoliaika Mestaruussarja |
15 | 60 % | 51 % | 1760 |
| 2015–16 Bar Puoliaika I-Divisioona |
15 | 53 % | 53 % | 1755 |
| 2014–15 Taimon Krouvi Mestaruussarja |
10 | 50 % | 54 % | 1751 |
| 2013–14 Taimon Krouvi I-Divisioona |
20 | 80 % | 68 % | ~1750 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| Laji ei tiedossa | 20 | 80 % | 68 % | – |
| 8-pallo | 134 | 72 % | 62 % | 1780 |
| 9-pallo | 12 | 58 % | 54 % | ~1660 |
| 10-pallo | 20 | 40 % | 44 % | ~1470 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 04.11.26 | Jesse Huhtanen Pirate V |
1697 | 8 | 2–3 | 58 % |
| 27.10.26 | Ville Rinkinen Pocket X |
1720 | 8 | 3–2 | 52 % |
| 14.10.26 | Pasi Haaslahti OMG! |
1577 | 8 | 2–3 | 75 % |
| 08.10.26 | Atte Paloniemi Talli |
1876 | 9 | 4–3 | 28 % |
| 24.09.26 | Markus Ylitalo Satama 1 |
1699 | 10 | 1–3 | 60 % |
| 17.09.26 | Santeri Alanko Pirate V |
1559 | 8 | 3–1 | 73 % |
| 11.04.26 | Rasmus Kordelin Pocket X |
1707 | 8 | 3–2 | 54 % |
| 11.04.26 | Tuomas Rantasalo Pocket X |
1576 | 8 | 3–1 | 74 % |
| 09.04.26 | Ville Aholainen Flex |
1670 | 8 | 0–3 | 64 % |
| 02.04.26 | Aki Mundolin Flex |
1847 | 8 | 1–3 | 36 % |
| 26.03.26 | Arttu Wahlström Flex |
1721 | 8 | 3–2 | 52 % |
| 26.02.26 | Timo Leiniö Pocket X |
1724 | 8 | 1–3 | 54 % |
| 11.02.26 | Henrik Hartikka Aura III |
1586 | 9 | 4–3 | 79 % |
| 05.02.26 | Jarkko Joensuu Talli |
~1420 | 8 | 3–0 | 89 % |
| 29.01.26 | Valtteri Rautio Flex |
1486 | 8 | 3–2 | 87 % |
| 22.01.26 | Kristian Mahnala Moision Olkkari 1 |
1881 | 8 | 1–3 | 30 % |
| 15.01.26 | Marko Kolehmainen Fox 1 |
1608 | 9 | 1–4 | 73 % |
| 11.12.25 | Ville Kyynäräinen Aura III |
1455 | 8 | 2–3 | 90 % |
| 20.11.25 | Joni Aaltonen Moision Olkkari 1 |
1664 | 9 | 4–0 | 69 % |
| 12.11.25 | Miika Koivikko Fox 1 |
1625 | 8 | 3–0 | 70 % |
| 30.10.25 | Markku "Tonni" Mäkelä Pocket X |
1679 | 8 | 0–3 | 66 % |
| 22.10.25 | Rami Tulonen Aura III |
1580 | 8 | 3–0 | 75 % |
| 09.10.25 | Aki Mundolin Flex |
1849 | 8 | 0–3 | 41 % |
| 02.10.25 | Kristian Mahnala Moision Olkkari 1 |
1883 | 8 | 2–3 | 35 % |
| 25.09.25 | Janne Mickelsson Fox 1 |
1607 | 8 | 3–1 | 73 % |
| 16.09.25 | Alzendi "Aziz" Abdulaziz Habby Bull |
1654 | 8 | 3–1 | 73 % |
| 13.02.25 | Vesa Nieminen Iloinen Härkä |
1714 | 8 | 0–3 | 69 % |
| 06.02.25 | Pasi Mettälä Flex |
1729 | 9 | 2–4 | 49 % |
| 29.01.25 | Mattias Bäck Par Rocks |
1529 | 8 | 3–1 | 71 % |
| 16.01.25 | Jari "JT" Tamminen Galaxie 1 |
1808 | 8 | 2–3 | 51 % |
| 09.01.25 | Tuomas Lindberg Pirate V |
1760 | 8 | 3–2 | 53 % |
| 17.12.24 | Roni Silvennoinen Proffa |
1662 | 9 | 3–4 | 72 % |
| 12.12.24 | Henri Tähtinen Iloinen Härkä |
1680 | 8 | 1–3 | 69 % |
| 05.12.24 | Santtu Penttilä Flex |
1739 | 8 | 3–1 | 56 % |
| 21.11.24 | Sami Aaltonen Pocket 1 |
1952 | 8 | 1–3 | 31 % |
| 14.11.24 | Jari "JT" Tamminen Galaxie 1 |
1807 | 8 | 1–3 | 56 % |
| 07.11.24 | Santeri Alanko Pirate V |
1560 | 8 | 3–1 | 81 % |
| 31.10.24 | Mikko Tuomi Proffa |
1832 | 9 | 4–3 | 47 % |
| 17.10.24 | Santtu Penttilä Flex |
1740 | 8 | 0–3 | 58 % |
| 03.10.24 | Veli-Pekka Heinonen Pocket 1 |
1659 | 9 | 3–4 | 74 % |
| 24.09.24 | Henrik Holmroos Galaxie 1 |
1684 | 8 | 3–2 | 80 % |
| 19.09.24 | Tuomas Lindberg Pirate V |
1760 | 8 | 3–2 | 57 % |
| 14.12.23 | Mikko Tuomi Proffa |
1829 | 9 | 4–1 | 46 % |
| 05.12.23 | Tuomas Lindberg Pirate V |
1761 | 8 | 1–3 | 57 % |
| 22.11.23 | Mattias Bäck Par Rocks |
1532 | 8 | 3–2 | 82 % |
| 09.11.23 | Martin Langford Galaxie 1 |
1831 | 8 | 3–1 | 49 % |
| 19.10.23 | Eetu Fromholdt Pirate V |
1636 | 8 | 3–0 | 70 % |
| 12.10.23 | Sami Aaltonen Pocket 1 |
1949 | 8 | 1–3 | 36 % |
| 05.10.23 | Mattias Bäck Par Rocks |
1532 | 8 | 3–1 | 81 % |
| 22.04.23 | Teemu Levonen Pirate V |
1719 | 8 | 3–1 | 62 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29