Lauri Salmi
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1412
103 peliä
8-pallo
1421
101 peliä
9-pallo
~1451
1 peliä
10-pallo
~1402
1 peliä
Ura
Pelit
103
Voitto-%
43 %
44–59
Erä-%
44 %
184–237
Vire (10 viimeisintä)
HVHHHVVHVV
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Empty Pockets 2. divisioona |
4 | 25 % | 31 % | 1412 |
| 2025 Empty Pockets 3. divisioona |
10 | 50 % | 47 % | 1412 |
| 2024 Empty Pockets 3. divisioona |
5 | 40 % | 50 % | 1412 |
| 2023 Empty Pockets 3. divisioona |
12 | 42 % | 44 % | 1411 |
| 2022 Empty Pockets 3. divisioona |
3 | 0 % | 18 % | 1407 |
| 2020–21 Empty Pockets II-Divisioona |
4 | 0 % | 20 % | 1407 |
| 2019–20 Empty Pockets II-Divisioona |
3 | 33 % | 33 % | 1409 |
| 2018–19 Empty Pockets II-Divisioona |
10 | 40 % | 44 % | 1412 |
| 2017–18 Empty pockets II-Divisioona |
8 | 25 % | 40 % | 1416 |
| 2016–17 Empty pockets II-Divisioona |
7 | 57 % | 54 % | 1422 |
| 2015–16 Pocket 3 II-Divisioona |
16 | 50 % | 40 % | 1428 |
| 2014–15 Pocket 3 II-Divisioona |
21 | 57 % | 52 % | ~1435 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 101 | 43 % | 44 % | 1421 |
| 9-pallo | 1 | 0 % | 25 % | ~1451 |
| 10-pallo | 1 | 100 % | 60 % | ~1402 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 27.10.26 | Pasi Suominen Poimari |
1418 | 8 | 2–3 | 50 % |
| 22.10.26 | Jesse Strömberg Habby Bull |
1592 | 10 | 3–2 | 25 % |
| 07.10.26 | Mika Tuominen Tuopin Bilis |
1564 | 8 | 0–3 | 31 % |
| 24.09.26 | Jaakko Ruohisto Aura III |
1745 | 8 | 0–3 | 13 % |
| 11.04.26 | Toni Finnholm Cotton 1 |
1617 | 8 | 0–3 | 23 % |
| 11.04.26 | Mikko Andersson Cotton 1 |
1396 | 8 | 3–0 | 49 % |
| 19.03.26 | Juho Sipilä Jams |
1634 | 8 | 3–2 | 18 % |
| 27.11.25 | Jerry Tuominen Jams |
1484 | 8 | 2–3 | 39 % |
| 04.11.25 | Kai Salonen Semafori |
1338 | 8 | 3–0 | 54 % |
| 30.10.25 | Mikko Andersson Cotton 1 |
1398 | 8 | 3–1 | 45 % |
| 15.10.25 | Mikko Sinisalo Proffa 2 |
1614 | 8 | 0–3 | 22 % |
| 01.10.25 | Kristian Ahonen Bar Koivu 3 |
~1376 | 8 | 3–2 | 49 % |
| 23.09.25 | Juuso Silfverhuth Höveli 1 |
1506 | 8 | 0–3 | 38 % |
| 16.09.25 | Henri Lehtonen Semafori |
1518 | 8 | 1–3 | 37 % |
| 25.02.25 | Anni Puikkonen Basso 3 |
1312 | 8 | 3–1 | 64 % |
| 05.02.25 | Antti Nummelin Jaska |
1452 | 8 | 3–0 | 42 % |
| 17.12.24 | Janne Haltia Basso 3 |
1567 | 8 | 1–3 | 24 % |
| 07.11.24 | Ville Riihimäki GalaX |
1509 | 8 | 1–3 | 38 % |
| 19.09.24 | Tommi Oksanen GalaX |
1527 | 8 | 2–3 | 53 % |
| 20.04.24 | Joni "Pocket" Aaltonen PocketPapat |
~1606 | 9 | 1–3 | 34 % |
| 20.04.24 | Tomi Hämälainen Satama 1 |
1635 | 8 | 0–3 | 19 % |
| 09.04.24 | Roni Ruohonen Pirates |
1664 | 8 | 2–3 | 20 % |
| 03.04.24 | Nico Vierikko Pirates |
1384 | 8 | 3–2 | 56 % |
| 13.03.24 | Pasi Haaslahti OMG! |
1578 | 8 | 3–0 | 26 % |
| 06.03.24 | Juuso Silfverhuth Höveli 1 |
1502 | 8 | 3–1 | 33 % |
| 28.02.24 | Kalle Uro Semafori |
1603 | 8 | 2–3 | 30 % |
| 30.01.24 | Erkki Stockfelt PocketPapat |
1489 | 8 | 3–2 | 33 % |
| 23.01.24 | Roni Ruohonen Pirates |
1664 | 8 | 0–3 | 19 % |
| 11.01.24 | Kari Hautamäki Höveli 1 |
1375 | 8 | 3–2 | 38 % |
| 17.10.23 | Toni Hannula Satama 1 |
1687 | 8 | 0–3 | 16 % |
| 03.10.23 | Erkki Stockfelt PocketPapat |
1490 | 8 | 2–3 | 38 % |
| 02.03.23 | Kalle Uro Semafori |
1600 | 8 | 0–3 | 32 % |
| 16.02.23 | Jarimo Roivas Galaxie 3 |
1509 | 8 | 0–3 | 52 % |
| 05.10.22 | Ilkka Helajärvi Korona 2 |
1453 | 8 | 2–3 | 60 % |
| ~27.01.21 | Tom Rantanen Korona 1 |
1697 | 8 | 0–3 | 11 % |
| ~11.11.20 | Tom Rantanen Korona 1 |
1699 | 8 | 1–3 | 11 % |
| ~14.10.20 | Ahti Sinisalo Bar Koivu 2 |
1456 | 8 | 0–3 | 43 % |
| ~30.09.20 | Toni Kallio Pub Mänty |
1583 | 8 | 2–3 | 28 % |
| ~20.11.19 | Henrik Arnell Cotton |
1465 | 8 | 0–3 | 48 % |
| ~23.10.19 | Janne Tolonen Bar Koivu 2 |
1584 | 8 | 3–2 | 22 % |
| ~02.10.19 | Ilmari Siltala Naapuri 2 |
1530 | 8 | 1–3 | 34 % |
| ~27.02.19 | Ville Tuomi Fox |
1460 | 8 | 2–3 | 58 % |
| ~13.02.19 | Nina Pekkarinen Proffa 2 |
1478 | 8 | 1–3 | 45 % |
| ~23.01.19 | Niklas Hellström Iloinen Härkä 4 |
1450 | 8 | 2–3 | 50 % |
| ~16.01.19 | Teemu Ämmälä cotton pub |
1326 | 8 | 3–1 | 78 % |
| ~21.11.18 | Mikael Karjalainen Aura III |
1362 | 8 | 3–2 | 63 % |
| ~14.11.18 | Pekka Kytäsaho Skipo1 |
~1554 | 8 | 1–3 | 45 % |
| ~31.10.18 | Nina Pekkarinen Proffa 2 |
1478 | 8 | 3–2 | 44 % |
| ~24.10.18 | Markus Kanervo Talli |
1559 | 8 | 0–3 | 43 % |
| ~17.10.18 | Janne Juvonen G6 |
1459 | 8 | 3–1 | 45 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29