Kristian "Krisu" Stenroos
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1498
159 peliä
8-pallo
1492
124 peliä
9-pallo
1513
35 peliä
Ura
Pelit
159
Voitto-%
44 %
70–89
Erä-%
48 %
305–334
Vire (10 viimeisintä)
HHVVVHHHHH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Habby Bull 2. divisioona |
5 | 60 % | 61 % | 1498 |
| 2025 Habby Bull 1. divisioona |
18 | 28 % | 41 % | 1496 |
| 2024 GalaX 3. divisioona |
18 | 56 % | 56 % | 1493 |
| 2023 Galaxie 3 2. divisioona |
11 | 36 % | 42 % | 1487 |
| 2022 Korona 2 3. divisioona |
13 | 38 % | 39 % | 1479 |
| 2020–21 Korona 2 III-Divisioona |
11 | 27 % | 40 % | 1473 |
| 2019–20 Korona 2 III-Divisioona |
14 | 57 % | 53 % | 1472 |
| 2018–19 Ihan Vaan Pubi III-Divisioona |
6 | 50 % | 58 % | 1470 |
| 2017–18 Ihan Vaan Pubi 2 III-Divisioona |
12 | 58 % | 58 % | 1467 |
| 2016–17 Ihan vaan pubi 2 II-Divisioona |
18 | 44 % | 47 % | 1463 |
| 2015–16 ihan vaan pubi 99 II-Divisioona |
18 | 39 % | 45 % | 1458 |
| 2014–15 Ihan vaan pubi 2 III-Divisioona |
15 | 47 % | 46 % | ~1450 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 124 | 44 % | 48 % | 1492 |
| 9-pallo | 35 | 46 % | 48 % | 1513 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.10.26 | Niko Karhu Empty Pockets |
1482 | 8 | 2–3 | 53 % |
| 08.10.26 | Tuomas Timisjärvi Aura III |
1739 | 8 | 2–3 | 19 % |
| 30.09.26 | Toni Kallio Korona 2 |
1599 | 8 | 3–2 | 34 % |
| 23.09.26 | Pasi Suominen Poimari |
1418 | 8 | 3–1 | 60 % |
| 17.09.26 | Mika Tuominen Tuopin Bilis |
1564 | 9 | 4–0 | 34 % |
| 26.02.26 | Jussi Korhonen Talli |
1542 | 8 | 2–3 | 40 % |
| 10.02.26 | Ville Aholainen Flex |
1670 | 8 | 1–3 | 25 % |
| 05.02.26 | Jesse Aaltonen Moision Olkkari 1 |
1701 | 8 | 2–3 | 22 % |
| 27.01.26 | Joonas Gumberg Fox 1 |
~1450 | 9 | 2–4 | 61 % |
| 20.01.26 | Rami Tulonen Aura III |
1580 | 8 | 2–3 | 37 % |
| 13.01.26 | Jere Salminen Pocket X |
1502 | 8 | 3–1 | 40 % |
| 06.01.26 | Juuso Randell Taimon Krouvi |
1570 | 8 | 1–3 | 41 % |
| 16.12.25 | Atte Paloniemi Talli |
1880 | 9 | 1–4 | 4 % |
| 11.12.25 | Roope Palmu Flex |
1470 | 8 | 3–2 | 50 % |
| 02.12.25 | Jesse Aaltonen Moision Olkkari 1 |
1700 | 8 | 0–3 | 25 % |
| 25.11.25 | Jarek Szymecki Fox 1 |
~1560 | 8 | 2–3 | 32 % |
| 19.11.25 | Johannes Heinävaara Aura III |
1629 | 8 | 3–2 | 29 % |
| 12.11.25 | Timo Leiniö Pocket X |
1724 | 9 | 2–4 | 17 % |
| 06.11.25 | Juuso Randell Taimon Krouvi |
1569 | 9 | 4–0 | 35 % |
| 30.10.25 | Jarno Heinonen Talli |
1571 | 9 | 4–2 | 30 % |
| 21.10.25 | Jouko Hiltunen Flex |
1938 | 8 | 0–3 | 5 % |
| 07.10.25 | Miika Koivikko Fox 1 |
1625 | 8 | 0–3 | 31 % |
| 24.09.25 | Mika Nguyen Pocket X |
1495 | 8 | 2–3 | 43 % |
| 27.02.25 | Henri Lehtonen Semafori |
1517 | 8 | 1–3 | 47 % |
| 11.02.25 | Alzendi "Aziz" Abdulaziz Basso 3 |
1650 | 8 | 2–3 | 32 % |
| 05.02.25 | Ilkka Yliportimo Pirates |
1548 | 8 | 3–2 | 50 % |
| 28.01.25 | Juuso Silfverhuth Höveli 1 |
1504 | 8 | 3–0 | 48 % |
| 14.01.25 | Mika Lehtimäki Jaska |
1352 | 9 | 1–3 | 68 % |
| 07.01.25 | Niko Karhu Empty Pockets |
1484 | 8 | 0–3 | 51 % |
| 19.12.24 | Henri Lehtonen Semafori |
1516 | 9 | 3–0 | 47 % |
| 11.12.24 | Alzendi "Aziz" Abdulaziz Basso 3 |
1650 | 8 | 1–3 | 26 % |
| 03.12.24 | Jan Sarell Pirates |
1494 | 8 | 3–1 | 48 % |
| 27.11.24 | Sami Nurmela Höveli 1 |
1521 | 8 | 1–3 | 39 % |
| 20.11.24 | Tuomas Salonen Proffa 2 |
1630 | 8 | 3–0 | 30 % |
| 13.11.24 | Jyri Laakso Jaska |
1269 | 9 | 3–1 | 73 % |
| 31.10.24 | Jouni Ruotsi Semafori |
1408 | 9 | 3–1 | 51 % |
| 17.10.24 | Jan Sarell Pirates |
1494 | 8 | 2–3 | 46 % |
| 09.10.24 | Jani Savolainen Höveli 1 |
1345 | 9 | 3–1 | 68 % |
| 02.10.24 | Sami Saksi Proffa 2 |
1398 | 9 | 3–0 | 56 % |
| 25.09.24 | Timi Teikari Jaska |
1461 | 9 | 3–2 | 56 % |
| 19.09.24 | Jonne Vilja Empty Pockets |
1633 | 9 | 2–3 | 29 % |
| 20.04.24 | Jarno Heinonen Talli |
1580 | 9 | 2–3 | 27 % |
| 19.03.24 | Mika "Mäxä" Mäkilä Talli |
1675 | 9 | 3–2 | 23 % |
| 13.03.24 | Sami Vanne Raision Keilis 2 |
1528 | 9 | 0–3 | 41 % |
| 07.03.24 | Jesse Saajala Korona 2 |
1612 | 9 | 0–3 | 33 % |
| 01.02.24 | Elias Kaartosalmi Poimari |
1569 | 9 | 2–3 | 34 % |
| 23.01.24 | Jarno Heinonen Talli |
1581 | 9 | 3–2 | 29 % |
| 22.11.23 | Timo Sipilä Poimari |
1544 | 9 | 2–3 | 40 % |
| 16.11.23 | Jarno Heinonen Talli |
1581 | 8 | 3–2 | 26 % |
| 08.11.23 | Manu Randell Raision Keilis 2 |
1609 | 9 | 0–3 | 32 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29