Hannu Moilanen
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1648
126 peliä
8-pallo
1715
95 peliä
9-pallo
~1560
19 peliä
10-pallo
~1350
12 peliä
Ura
Pelit
126
Voitto-%
60 %
75–51
Erä-%
58 %
290–213
Vire (10 viimeisintä)
HHHVVVHVHH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Bar Koivu 1 Mestaruussarja |
2 | 0 % | 22 % | 1648 |
| 2025 Bar Koivu 3 3. divisioona |
10 | 60 % | 60 % | 1649 |
| 2024 Bar Koivu 3 4. divisioona |
18 | 83 % | 74 % | 1651 |
| 2023 Koivu 3 5. divisioona |
11 | 64 % | 57 % | 1651 |
| 2020–21 Koivu 3 V-Divisioona |
12 | 92 % | 81 % | 1663 |
| 2019–20 Bar Koivu 2 II-Divisioona |
10 | 60 % | 57 % | 1663 |
| 2018–19 Bilis ja Meininki Mestaruussarja |
13 | 23 % | 39 % | 1662 |
| 2017–18 Bilis ja Meininki Mestaruussarja |
17 | 29 % | 43 % | 1663 |
| 2016–17 Pocket - Bilis ja Meininki I-Divisioona |
2 | 100 % | 75 % | 1664 |
| 2015–16 Pocket 4 I-Divisioona |
16 | 62 % | 54 % | 1664 |
| 2014–15 Pocket 4 I-Divisioona |
15 | 67 % | 62 % | ~1660 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 95 | 63 % | 60 % | 1715 |
| 9-pallo | 19 | 74 % | 63 % | ~1560 |
| 10-pallo | 12 | 8 % | 29 % | ~1350 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 27.10.26 | Mikael Haapaniemi Pocket 1 |
~1940 | 10 | 0–3 | 17 % |
| 17.09.26 | Joni Aaltonen Moision Olkkari 1 |
1666 | 9 | 2–4 | 50 % |
| 05.02.26 | Jouni Ruotsi Semafori |
1404 | 9 | 2–3 | 82 % |
| 29.01.26 | Nico "Hauttis" Hautamäki Höveli 1 |
1361 | 8 | 3–0 | 85 % |
| 20.01.26 | Kasper Grönroos Empty Pockets |
1496 | 9 | 3–0 | 74 % |
| 07.01.26 | Santeri Kallio Korona 2 |
~1500 | 8 | 3–1 | 84 % |
| 18.12.25 | Tuomas Salonen Proffa 2 |
1634 | 8 | 1–3 | 56 % |
| 25.11.25 | Pasi Höök Höveli 1 |
1339 | 9 | 3–1 | 88 % |
| 20.11.25 | Jonne Vilja Empty Pockets |
1639 | 8 | 2–3 | 55 % |
| 11.11.25 | Jarno Suhonen Cotton 1 |
1697 | 8 | 2–3 | 49 % |
| 21.10.25 | Jerry Tuominen Jams |
1484 | 9 | 3–2 | 72 % |
| 25.09.25 | Sami Harjula Cotton 1 |
1515 | 8 | 3–1 | 76 % |
| 12.04.25 | Tuomo "Tumpu" Lehto Jams |
~1400 | 9 | 3–2 | 80 % |
| 12.04.25 | Jerry Tuominen Jams |
1486 | 8 | 2–3 | 75 % |
| 12.04.25 | Jerry Tuominen Jams |
1486 | 8 | 2–3 | 75 % |
| 03.04.25 | Mika Tuominen Tuopin Bilis |
1559 | 8 | 3–0 | 75 % |
| 26.03.25 | Jouni Kulonen Tuopin Bilis |
~1150 | 8 | 3–1 | 93 % |
| 13.03.25 | Tuomas Karmisto Galaxie Shooters |
1313 | 8 | 3–0 | 89 % |
| 05.03.25 | Petri Elo Galaxie Shooters |
1490 | 9 | 3–0 | 75 % |
| 27.02.25 | Timo Takala Pub Linnunrata 1 |
1484 | 8 | 3–1 | 72 % |
| 12.02.25 | Denis Kazistov Phoenix |
1636 | 8 | 2–3 | 52 % |
| 06.02.25 | Miro Hepola Eku |
1226 | 8 | 3–1 | 94 % |
| 22.01.25 | Jouni Kulonen Tuopin Bilis |
~1150 | 8 | 3–0 | 92 % |
| 15.01.25 | Teemu Tuparinne Jams |
1413 | 8 | 3–1 | 78 % |
| 12.12.24 | Jori Pajander Phoenix |
1259 | 9 | 3–0 | 92 % |
| 21.11.24 | Oula Tuomi Tuopin Bilis |
1367 | 9 | 3–0 | 87 % |
| 14.11.24 | Teemu Loponen Jams |
1401 | 9 | 3–1 | 87 % |
| 06.11.24 | Janne Ruohonen Galaxie Shooters |
1363 | 8 | 3–0 | 79 % |
| 16.10.24 | Minna Nurmi Eku |
~1270 | 9 | 3–2 | 84 % |
| 18.09.24 | Tomi Niemi Galaxie Shooters |
1503 | 8 | 3–0 | 70 % |
| 20.04.24 | Kimmo Lamminen Tuopin Bilis |
1639 | 9 | 0–3 | 67 % |
| 20.04.24 | Kimmo Lamminen Tuopin Bilis |
1639 | 9 | 2–3 | 67 % |
| 20.04.24 | Vesa Lahtinen Pulina |
1256 | 9 | 3–1 | 95 % |
| 13.03.24 | Cim Sundin Pulina |
1363 | 9 | 3–1 | 82 % |
| 07.02.24 | Dani Lintervo Flex Kakkonen |
1341 | 8 | 3–1 | 84 % |
| 24.01.24 | Markus Kallio Poimari II |
1374 | 9 | 2–3 | 84 % |
| 05.12.23 | Petri Laitinen Heppari |
~1040 | 9 | 3–2 | 96 % |
| 14.11.23 | Kari Päiviö Tuopin Bilis |
~1150 | 9 | 3–0 | 95 % |
| 07.11.23 | Olli Enqvist Höveli 2 |
1352 | 9 | 3–1 | 90 % |
| 02.11.23 | Jani Savolainen Parakorona |
1344 | 8 | 3–2 | 91 % |
| 12.10.23 | Marko "Sälli" Järvinen Poimari II |
~1500 | 8 | 2–3 | 93 % |
| ~03.03.21 | Eero Vuorinen PocketPapat |
1459 | 8 | 3–1 | 81 % |
| ~17.02.21 | Teemu Ämmälä Cotton II |
1341 | 8 | 3–0 | 91 % |
| ~10.02.21 | Jari Saari Härkä 3 |
1424 | 8 | 3–0 | 81 % |
| ~03.02.21 | Sehmus Örs Ribido |
1409 | 8 | 3–1 | 89 % |
| ~27.01.21 | Mika Välimäki Lindan Pojat |
~1210 | 8 | 1–3 | 95 % |
| ~20.01.21 | Teijo ( Tepi ) Holmsten PocketPapat |
~1450 | 8 | 3–2 | 81 % |
| ~09.12.20 | Markus Andersson Cotton II |
1359 | 8 | 3–0 | 89 % |
| ~02.12.20 | Oiva Nyman Härkä 3 |
1238 | 8 | 3–0 | 94 % |
| ~25.11.20 | Panikos Cleanthous Ribido |
1472 | 8 | 3–0 | 78 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29