Eetu Oksanen
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1577
54 peliä
8-pallo
1576
46 peliä
9-pallo
~1550
8 peliä
Ura
Pelit
54
Voitto-%
57 %
31–23
Erä-%
55 %
118–95
Vire (10 viimeisintä)
VVVHVHVVVH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Poimari 2. divisioona |
2 | 100 % | 70 % | 1577 |
| 2025 Poimari 2. divisioona |
8 | 62 % | 52 % | 1576 |
| 2024 Poimari 1. divisioona |
6 | 33 % | 45 % | 1574 |
| 2023 Poimari 2. divisioona |
7 | 71 % | 61 % | 1575 |
| 2022 Poimari 3. divisioona |
12 | 50 % | 54 % | 1572 |
| 2020–21 Poimari 1 I-Divisioona |
5 | 20 % | 33 % | ~1570 |
| 2019–20 Poimari2 IV-Divisioona |
14 | 71 % | 69 % | ~1560 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 46 | 59 % | 55 % | 1576 |
| 9-pallo | 8 | 50 % | 55 % | ~1550 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 21.10.26 | Lassi Hujanen Proffa 2 |
1463 | 9 | 4–1 | 67 % |
| 07.10.26 | Samuli Siimes Korona 2 |
1547 | 8 | 3–2 | 53 % |
| 17.03.26 | Jouni Tammi OMG! |
1503 | 8 | 3–1 | 56 % |
| 04.03.26 | Jouni Tammi OMG! |
1503 | 8 | 0–3 | 59 % |
| 11.02.26 | Petri Lehto Taurus Iloinen Härkä |
1571 | 8 | 3–1 | 47 % |
| 21.01.26 | Erkka Kettunen Raision Keilis |
1654 | 8 | 0–3 | 40 % |
| 17.12.25 | Joni Laiho Jaska |
1455 | 8 | 3–2 | 68 % |
| 09.12.25 | Petri Lehto Taurus Iloinen Härkä |
1571 | 8 | 3–1 | 46 % |
| 15.10.25 | Jouni Tammi OMG! |
1504 | 8 | 3–1 | 58 % |
| 17.09.25 | Miro Leino Basso 3 |
1540 | 8 | 1–3 | 55 % |
| 30.01.25 | Risto Kankaanpää Bar Koivu |
1627 | 9 | 3–4 | 39 % |
| 23.01.25 | Ilkka Helajärvi Korona 2 |
1459 | 8 | 1–3 | 66 % |
| 27.11.24 | Ari Niemelä Bar Koivu |
1613 | 9 | 2–4 | 41 % |
| 07.11.24 | Santeri Hyppönen Pocket X |
1505 | 9 | 4–1 | 59 % |
| 16.10.24 | Jouni Tähti Korona 1 |
1859 | 8 | 0–3 | 16 % |
| 03.10.24 | Ilkka Helajärvi Korona 2 |
1460 | 8 | 3–1 | 62 % |
| 20.04.24 | Mikko Nieminen Galaxie 3 |
1612 | 9 | 3–0 | 44 % |
| 20.04.24 | Antti Koivula Galaxie 3 |
1661 | 9 | 3–1 | 33 % |
| 06.03.24 | Tomi Salminen Talli |
1696 | 8 | 3–2 | 33 % |
| 01.02.24 | Jani Heikkilä Galaxie 3 |
1398 | 8 | 3–0 | 63 % |
| 24.01.24 | Lauri Kauppinen Cotton 1 |
1470 | 9 | 2–3 | 59 % |
| 22.11.23 | Jussi Laaksonen Galaxie 3 |
1690 | 8 | 0–3 | 25 % |
| 25.10.23 | Ismo Reunamäki Raision Keilis 2 |
~1500 | 8 | 3–2 | 54 % |
| 22.04.23 | Ilkka Helajärvi Korona 2 |
1456 | 8 | 3–0 | 66 % |
| 22.04.23 | Kristian "Krisu" Stenroos Korona 2 |
1479 | 9 | 0–3 | 64 % |
| 13.04.23 | Jouni Tammi OMG! |
1499 | 8 | 1–3 | 68 % |
| 04.04.23 | Joakim Von Frese OMG! |
1473 | 8 | 3–0 | 57 % |
| 21.03.23 | Pasi Terävä Empty Pockets |
1379 | 8 | 2–3 | 73 % |
| 15.03.23 | Petteri Räty Korona 2 |
1702 | 8 | 0–3 | 35 % |
| 07.03.23 | Tuomas Salonen Proffa 2 |
1626 | 8 | 3–2 | 45 % |
| 16.02.23 | Teemu Pursiainen Satama 1 |
1428 | 8 | 3–1 | 69 % |
| 08.02.23 | Sami Aikio Semafori |
1479 | 8 | 3–0 | 62 % |
| 23.11.22 | Petteri Räty Korona 2 |
1700 | 8 | 2–3 | 31 % |
| 10.11.22 | Joakim Von Frese OMG! |
1473 | 8 | 2–3 | 65 % |
| 27.10.22 | Kalle Karhunen Semafori |
~1330 | 8 | 3–0 | 73 % |
| ~03.03.21 | Joona Koivisto Moision Rokkari |
1832 | 8 | 1–3 | 11 % |
| ~10.02.21 | Jouni Tähti Pirate V |
1867 | 8 | 2–3 | 6 % |
| ~25.11.20 | Jussi Laakso Pirate V |
1630 | 8 | 1–3 | 34 % |
| ~28.10.20 | Jouni Niemelä Pub Jaska 2 |
1654 | 8 | 3–2 | 28 % |
| ~30.09.20 | Erkka Kettunen Grillihärkä |
1664 | 8 | 0–3 | 26 % |
| ~11.03.20 | Jouni Reinikainen Höveli2 |
1357 | 8 | 3–0 | 59 % |
| ~04.03.20 | Juha Hautakorpi Jaska 3 |
1325 | 8 | 3–0 | 72 % |
| ~26.02.20 | Eero Vuorinen Pocket Papat |
1461 | 8 | 1–3 | 53 % |
| ~12.02.20 | Denis Kazistov Phoenix |
1633 | 8 | 0–3 | 54 % |
| ~29.01.20 | Teemu Ämmälä Cotton II |
1335 | 8 | 0–3 | 84 % |
| ~08.01.20 | Esa Kasanen Lindan Pojat |
1486 | 8 | 3–0 | 57 % |
| ~01.01.20 | Hannu Santaluoto Pirate |
1457 | 8 | 3–1 | 50 % |
| ~04.12.19 | Jani Savolainen Höveli2 |
1337 | 8 | 3–0 | 68 % |
| ~27.11.19 | Markus Löf Jaska 3 |
1365 | 8 | 3–1 | 52 % |
| ~13.11.19 | Aaron Kykkänen Phoenix |
~1140 | 8 | 3–0 | 73 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29