Jaakko Heino
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1458
52 peliä
8-pallo
1473
48 peliä
9-pallo
~1500
4 peliä
Ura
Pelit
52
Voitto-%
42 %
22–30
Erä-%
45 %
92–114
Vire (10 viimeisintä)
HHHHVHVVHH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Proffa 2 2. divisioona |
2 | 0 % | 22 % | 1458 |
| 2025 Proffa 2 3. divisioona |
6 | 50 % | 58 % | 1459 |
| 2024 Proffa 2 3. divisioona |
7 | 29 % | 46 % | 1459 |
| 2023 Proffa 2 2. divisioona |
6 | 33 % | 40 % | 1458 |
| 2022 Proffa 2 3. divisioona |
9 | 67 % | 51 % | 1456 |
| 2020–21 Proffa 2 III-Divisioona |
5 | 40 % | 40 % | ~1450 |
| 2019–20 Proffa2 III-Divisioona |
6 | 50 % | 52 % | ~1440 |
| 2018–19 Proffa 2 II-Divisioona |
11 | 36 % | 35 % | ~1440 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 48 | 44 % | 45 % | 1473 |
| 9-pallo | 4 | 25 % | 44 % | ~1500 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 28.10.26 | Toni Kallio Korona 2 |
1599 | 9 | 2–4 | 28 % |
| 14.10.26 | Petteri Räty Habby Bull |
1714 | 8 | 0–3 | 21 % |
| 11.04.26 | Toni Kallio Korona 2 |
1601 | 8 | 2–3 | 30 % |
| 25.02.26 | Mika Inermo Bar Koivu 3 |
1479 | 8 | 2–3 | 49 % |
| 29.01.26 | Mika Lauri Cotton 1 |
1368 | 8 | 3–1 | 63 % |
| 21.01.26 | Joona Ståhlstöm Korona 2 |
1450 | 8 | 1–3 | 44 % |
| 26.11.25 | Henrik Arnell Cotton 1 |
1481 | 8 | 3–0 | 54 % |
| 12.11.25 | Juho Nieminen Semafori |
~1460 | 8 | 3–0 | 49 % |
| 11.03.25 | Robin Aaltonen Basso 3 |
1645 | 8 | 1–3 | 27 % |
| 26.02.25 | Joni Hautamäki Höveli 1 |
1591 | 8 | 0–3 | 31 % |
| 11.12.24 | Sami Hovi Jaska |
1675 | 8 | 2–3 | 28 % |
| 03.12.24 | Miikka Fälden Semafori |
~1240 | 8 | 3–0 | 71 % |
| 06.11.24 | Henri Huurre Basso 3 |
1585 | 8 | 2–3 | 31 % |
| 17.10.24 | Henri Lehtonen Semafori |
1515 | 8 | 2–3 | 45 % |
| 02.10.24 | Niko "Kuikka" Kurki GalaX |
~1340 | 9 | 3–0 | 58 % |
| 20.03.24 | Paavo Vaari Raision Keilis 2 |
1672 | 8 | 3–2 | 16 % |
| 24.01.24 | Erkka Kettunen Raision Keilis 2 |
1650 | 8 | 1–3 | 18 % |
| 13.12.23 | Jani Heikkilä Galaxie 3 |
1398 | 8 | 3–1 | 49 % |
| 23.11.23 | Joonas Grönberg Talli |
1441 | 9 | 2–3 | 45 % |
| 14.11.23 | Mikael Granholm Raision Keilis 2 |
1637 | 8 | 0–3 | 19 % |
| 05.10.23 | Mika "Mäxä" Mäkilä Talli |
1671 | 8 | 1–3 | 24 % |
| 22.04.23 | Ilkka Helajärvi Korona 2 |
1456 | 8 | 3–2 | 51 % |
| 22.04.23 | Torsti Haapio Galaxie 3 |
1809 | 8 | 0–3 | 9 % |
| 28.03.23 | Tomi Hämälainen Satama 1 |
1638 | 8 | 3–2 | 20 % |
| 16.03.23 | Antti Koivula Galaxie 3 |
1659 | 9 | 1–3 | 19 % |
| 07.03.23 | Heikki Virta Poimari |
1369 | 8 | 3–2 | 60 % |
| 26.01.23 | Teemu Hietarinta Empty Pockets |
1552 | 8 | 1–3 | 26 % |
| 16.11.22 | Heikki Virta Poimari |
1369 | 8 | 3–2 | 57 % |
| 10.11.22 | Heikki Vihervirta Eku |
1424 | 8 | 3–0 | 47 % |
| 20.10.22 | Ari Lågas Satama 1 |
1440 | 8 | 3–2 | 43 % |
| ~17.02.21 | Markus Hänninen Taimon Krouvi |
1721 | 8 | 3–2 | 30 % |
| ~10.02.21 | Nico Vuorinen Satama 1 |
1651 | 8 | 1–3 | 13 % |
| ~03.02.21 | Markus Andersson Talli |
1359 | 8 | 3–1 | 53 % |
| ~02.12.20 | Juuso Randell Taimon Krouvi |
1520 | 8 | 1–3 | 43 % |
| ~25.11.20 | Ari Lågas Satama 1 |
1436 | 8 | 0–3 | 48 % |
| ~11.03.20 | Jari Saarinen Härkä 4 |
1413 | 8 | 3–0 | 44 % |
| ~04.03.20 | Jan Ingman Satama II |
~1460 | 8 | 3–0 | 24 % |
| ~27.11.19 | Markus Hänninen Taimon Krouvi |
1700 | 8 | 1–3 | 31 % |
| ~20.11.19 | Ari Nissi Härkä 4 |
1427 | 8 | 3–1 | 34 % |
| ~30.10.19 | Eetu Virtanen Moision olkkari3 |
~1740 | 8 | 0–3 | 7 % |
| ~02.10.19 | Veli-Matti Ahia Talli |
1560 | 8 | 1–3 | 25 % |
| ~10.04.19 | Henrik Arnell cotton pub |
1463 | 8 | 1–3 | 43 % |
| ~27.03.19 | Mikko Andersson cotton pub |
1447 | 8 | 3–1 | 27 % |
| ~20.03.19 | Toni Finnholm cotton pub |
1643 | 8 | 1–3 | 12 % |
| ~13.02.19 | Niko Karhu Empty Pockets |
1482 | 8 | 3–2 | 24 % |
| ~23.01.19 | Mikko Jokinen Skipo1 |
1596 | 8 | 0–3 | 18 % |
| ~16.01.19 | Ville Tuomi Fox |
1459 | 8 | 0–3 | 47 % |
| ~21.11.18 | Henri Laaksonen Talli |
1448 | 8 | 3–0 | 26 % |
| ~07.11.18 | Julia Rautsala Iloinen Härkä 4 |
1233 | 8 | 0–3 | 61 % |
| ~31.10.18 | Teemu Hietarinta Empty Pockets |
1571 | 8 | 0–3 | 27 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29