Tomi Niemi
Galaxie Shooters
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1504
151 peliä
8-pallo
1510
112 peliä
9-pallo
~1520
16 peliä
Ura
Pelit
151
Voitto-%
56 %
85–66
Erä-%
54 %
290–244
Vire (10 viimeisintä)
HHVVVVVHVH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Galaxie Shooters 4. divisioona |
7 | 71 % | 61 % | 1504 |
| 2024 Galaxie Shooters 4. divisioona |
13 | 62 % | 57 % | 1504 |
| 2023 Galaxie Shooters 4. divisioona |
6 | 50 % | 54 % | 1502 |
| 2022 Galaxie Shooters 3. divisioona |
10 | 20 % | 37 % | 1500 |
| 2020–21 Aura IV IV-Divisioona |
8 | 50 % | 56 % | 1505 |
| 2019–20 Aura IV III-Divisioona |
13 | 38 % | 42 % | 1509 |
| 2018–19 Aura IV III-Divisioona |
15 | 67 % | 56 % | 1517 |
| 2017–18 Shooters IV-Divisioona |
14 | 71 % | 66 % | 1521 |
| 2016–17 G 6 III-Divisioona A-lohko |
17 | 71 % | 62 % | 1521 |
| 2015–16 Masan Baari III-Divisioona B-lohko |
15 | 40 % | 44 % | 1518 |
| 2014–15 Masa Team III-Divisioona |
10 | 70 % | 62 % | 1515 |
| 2013–14 Masan Baari II-Divisioona |
23 | 57 % | 53 % | ~1511 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| Laji ei tiedossa | 23 | 57 % | 53 % | |
| 8-pallo | 112 | 56 % | 54 % | 1510 |
| 9-pallo | 16 | 56 % | 56 % | ~1520 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 17.03.26 | Daniel Stenlund Galaxie 3 |
1436 | 8 | 1–3 | 61 % |
| 03.03.26 | Jyri Nurmi Galaxie 3 |
1449 | 8 | 1–3 | 58 % |
| 11.02.26 | Milla Aaltonen O'bass |
1258 | 8 | 3–2 | 87 % |
| 28.01.26 | Miro Hepola Eku |
1227 | 8 | 3–2 | 87 % |
| 22.01.26 | Nico Vuorinen Tuopin Bilis |
1635 | 8 | 3–1 | 32 % |
| 13.01.26 | Jani Heikkilä Galaxie 3 |
1402 | 8 | 3–0 | 71 % |
| 21.10.25 | Sami Koskivaara O'bass |
1560 | 8 | 3–0 | 38 % |
| 26.02.25 | Kimmo Lamminen Tuopin Bilis |
1639 | 9 | 2–3 | 30 % |
| 13.02.25 | Tuomo "Tumpu" Lehto Jams |
~1401 | 9 | 3–1 | 54 % |
| 15.01.25 | Perttu Potinkara Eku |
1328 | 9 | 0–3 | 83 % |
| 17.12.24 | Kimmo Lamminen Tuopin Bilis |
1639 | 9 | 3–0 | 28 % |
| 26.11.24 | Teemu Tanninen Pub Linnunrata 1 |
1251 | 9 | 3–2 | 80 % |
| 20.11.24 | Anders Sandell Phoenix |
1484 | 9 | 1–3 | 53 % |
| 13.11.24 | Perttu Potinkara Eku |
1327 | 9 | 3–0 | 78 % |
| 06.11.24 | Jeremi "dj" Roivas Bar Koivu 3 |
1438 | 9 | 1–3 | 61 % |
| 30.10.24 | Vesa Sjöblom Tuopin Bilis |
1716 | 9 | 3–1 | 26 % |
| 08.10.24 | Ville Koskinen Pub Linnunrata 1 |
1226 | 8 | 3–1 | 88 % |
| 01.10.24 | Petri Mäkilä Phoenix |
~1275 | 8 | 3–1 | 75 % |
| 25.09.24 | Tommi Eräpuro Eku |
1313 | 9 | 3–0 | 65 % |
| 18.09.24 | Hannu Moilanen Bar Koivu 3 |
1652 | 8 | 0–3 | 30 % |
| 04.04.24 | Arto Sipilä Fox |
1545 | 9 | 1–3 | 45 % |
| 29.02.24 | Jami Hurme Cantina Pirate |
1350 | 8 | 3–1 | 73 % |
| 06.02.24 | Anni Puikkonen Basso 3 |
1313 | 9 | 3–1 | 75 % |
| 30.01.24 | Robert Seger GalaX |
~1241 | 9 | 3–1 | 81 % |
| 22.11.23 | Harry Vihervirta Eku |
1599 | 8 | 2–3 | 36 % |
| 07.11.23 | Ville Rapala Cantina Pirate |
1519 | 8 | 2–3 | 40 % |
| 22.03.23 | Pasi Haaslahti OMG! |
1576 | 8 | 0–3 | 41 % |
| 02.03.23 | Torsti Haapio Galaxie 3 |
1809 | 8 | 0–3 | 15 % |
| 16.02.23 | Mikko Nissilä Eku |
1603 | 8 | 3–1 | 35 % |
| 25.01.23 | Ilkka Helajärvi Korona 2 |
1455 | 8 | 2–3 | 62 % |
| 30.11.22 | Pasi Haaslahti OMG! |
1575 | 8 | 0–3 | 42 % |
| 24.11.22 | Ville Sarkki Satama 1 |
1530 | 8 | 1–3 | 41 % |
| 08.11.22 | Jyri Nurmi Galaxie 3 |
1455 | 9 | 3–1 | 54 % |
| 03.11.22 | Heikki Vihervirta Eku |
1424 | 8 | 2–3 | 64 % |
| 19.10.22 | Jaakko Lamminpää Empty Pockets |
1597 | 9 | 2–3 | 48 % |
| 05.10.22 | Joni Peippo Poimari |
1378 | 9 | 2–3 | 69 % |
| ~17.02.21 | Anna Salmi Phoenix |
~1146 | 8 | 3–0 | 91 % |
| ~27.01.21 | Sami Nurmela Höveli 1 |
1550 | 8 | 1–3 | 43 % |
| ~20.01.21 | Kalle Hurme Pub Jaska 3 |
1230 | 8 | 3–0 | 81 % |
| ~02.12.20 | Anna Salmi Phoenix |
~1146 | 8 | 3–1 | 90 % |
| ~25.11.20 | Ari Nissi Härkä 4 |
1426 | 8 | 3–1 | 61 % |
| ~18.11.20 | Teppo Malmikankare Galaxie 3 |
1403 | 8 | 2–3 | 66 % |
| ~21.10.20 | Jani Savolainen Höveli 2 |
1337 | 8 | 2–3 | 80 % |
| ~30.09.20 | Jarimo Roivas Galaxie 3 |
1480 | 8 | 1–3 | 77 % |
| ~11.03.20 | Veli-Matti Ahia Talli |
1561 | 8 | 1–3 | 48 % |
| ~04.03.20 | Lauri Linden Taimon Krouvi |
1784 | 8 | 0–3 | 23 % |
| ~12.02.20 | Jorma Saari Satama II |
1461 | 8 | 3–2 | 74 % |
| ~05.02.20 | Sami Saksi Proffa2 |
1397 | 8 | 3–0 | 68 % |
| ~29.01.20 | Jani Korhonen Moision olkkari3 |
1704 | 8 | 0–3 | 54 % |
| ~22.01.20 | Markus Poikonen Korona 2 |
1573 | 8 | 1–3 | 39 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29