Toni Kallio
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1599
187 peliä
8-pallo
1623
153 peliä
9-pallo
1575
32 peliä
10-pallo
~1392
2 peliä
Ura
Pelit
187
Voitto-%
58 %
109–78
Erä-%
54 %
399–337
Vire (10 viimeisintä)
VVHHHHVVVH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Korona 2 2. divisioona |
7 | 43 % | 42 % | 1599 |
| 2025 Korona 2 3. divisioona |
28 | 71 % | 63 % | 1601 |
| 2024 Korona 2 1. divisioona |
16 | 50 % | 48 % | 1597 |
| 2023 Korona 2 2. divisioona |
21 | 52 % | 49 % | 1593 |
| 2022 Korona 2 3. divisioona |
19 | 58 % | 57 % | 1590 |
| 2020–21 Pub Mänty II-Divisioona |
15 | 47 % | 48 % | 1583 |
| 2019–20 Männyn Profeetat II-Divisioona |
13 | 62 % | 54 % | 1583 |
| 2018–19 Pub Mänty II-Divisioona |
18 | 56 % | 53 % | 1584 |
| 2017–18 Pub Mänty II-Divisioona |
15 | 60 % | 59 % | 1587 |
| 2016–17 Pub Mänty 2 I-Divisioona |
17 | 47 % | 52 % | 1586 |
| 2015–16 Bar Korona 2 III-Divisioona B-lohko |
18 | 78 % | 65 % | ~1584 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 153 | 58 % | 54 % | 1623 |
| 9-pallo | 32 | 62 % | 55 % | 1575 |
| 10-pallo | 2 | 50 % | 44 % | ~1392 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 28.10.26 | Jaakko Heino Proffa 2 |
1458 | 9 | 4–2 | 72 % |
| 21.10.26 | Onni Vaininen Aura III |
1573 | 8 | 3–2 | 51 % |
| 14.10.26 | Miikkael "Miksu" Söderlund Tuopin Bilis |
1688 | 9 | 0–4 | 37 % |
| 07.10.26 | Boris Parkkunen Poimari |
1657 | 10 | 1–3 | 44 % |
| 30.09.26 | Kristian "Krisu" Stenroos Habby Bull |
1499 | 8 | 2–3 | 66 % |
| 24.09.26 | Sami Harjula Cotton 1 |
1522 | 8 | 1–3 | 69 % |
| 15.09.26 | Jonne Vilja Empty Pockets |
1638 | 10 | 3–2 | 46 % |
| 11.04.26 | Jaakko Heino Proffa 2 |
1459 | 8 | 3–2 | 70 % |
| 09.04.26 | Mikko Andersson Cotton 1 |
1396 | 8 | 3–2 | 75 % |
| 31.03.26 | Jarno Suhonen Cotton 1 |
1699 | 8 | 2–3 | 41 % |
| 26.03.26 | Sami Harjula Cotton 1 |
1519 | 9 | 3–1 | 72 % |
| 18.03.26 | Kalle Uro Semafori |
1613 | 8 | 3–1 | 52 % |
| 12.03.26 | Sami Aikio Semafori |
1493 | 8 | 3–1 | 68 % |
| 04.03.26 | Joonas Grönberg Semafori |
1436 | 9 | 2–3 | 75 % |
| 25.02.26 | Nico "Hauttis" Hautamäki Höveli 1 |
1361 | 9 | 3–1 | 82 % |
| 10.02.26 | Jaakko Lamminpää Empty Pockets |
1602 | 8 | 3–2 | 48 % |
| 05.02.26 | Jarno Suhonen Cotton 1 |
1698 | 8 | 3–0 | 39 % |
| 29.01.26 | Henri Lehtonen Semafori |
1518 | 8 | 3–2 | 62 % |
| 21.01.26 | Teemu Passoja Proffa 2 |
1307 | 8 | 3–0 | 81 % |
| 13.01.26 | Jari "Peku" Viljanen Jams |
1630 | 8 | 3–1 | 43 % |
| 07.01.26 | Samuli Siimes Bar Koivu 3 |
1546 | 8 | 3–1 | 58 % |
| 16.12.25 | Jani Savolainen Höveli 1 |
1346 | 8 | 0–3 | 84 % |
| 09.12.25 | Jonne Vilja Empty Pockets |
1639 | 9 | 3–2 | 43 % |
| 04.12.25 | Jarno Suhonen Cotton 1 |
1697 | 8 | 2–3 | 39 % |
| 26.11.25 | Kalle Uro Semafori |
1611 | 8 | 3–0 | 50 % |
| 19.11.25 | Mikko Sinisalo Proffa 2 |
1614 | 8 | 3–0 | 42 % |
| 13.11.25 | Jari "Peku" Viljanen Jams |
1631 | 8 | 0–3 | 41 % |
| 05.11.25 | Samuli Siimes Bar Koivu 3 |
1546 | 9 | 2–3 | 58 % |
| 29.10.25 | Silvo Lehto Höveli 1 |
1326 | 8 | 3–1 | 81 % |
| 21.10.25 | Toni Nurmi Empty Pockets |
1375 | 8 | 3–0 | 78 % |
| 16.10.25 | Lauri Kauppinen Cotton 1 |
1474 | 9 | 3–1 | 67 % |
| 09.10.25 | Joonas Grönberg Semafori |
1437 | 9 | 3–0 | 64 % |
| 01.10.25 | Tuomas Salonen Proffa 2 |
1633 | 8 | 2–3 | 43 % |
| 24.09.25 | Teemu Loponen Jams |
1403 | 9 | 1–3 | 78 % |
| 18.09.25 | Samuli Siimes Bar Koivu 3 |
1545 | 9 | 3–0 | 60 % |
| 26.02.25 | Pertti Muurainen Bar Koivu |
1859 | 8 | 0–3 | 13 % |
| 05.02.25 | Onni Vaininen Aura III |
1590 | 9 | 4–3 | 34 % |
| 29.01.25 | Jan Salminen Pocket X |
1563 | 8 | 3–2 | 68 % |
| 23.01.25 | Janne Mickelsson Poimari |
1608 | 8 | 1–3 | 45 % |
| 16.01.25 | Jari Kakko Galaxie 13 |
1610 | 8 | 2–3 | 47 % |
| 10.01.25 | Antton Laine Korona 1 |
1581 | 8 | 3–2 | 54 % |
| 18.12.24 | Rami Nurmi Bar Koivu |
1686 | 9 | 2–4 | 30 % |
| 04.12.24 | Nuutti Uusitalo Aura III |
1396 | 9 | 4–3 | 78 % |
| 27.11.24 | Mika Nguyen Pocket X |
1497 | 8 | 3–2 | 59 % |
| 21.11.24 | Janne Mickelsson Poimari |
1608 | 8 | 2–3 | 47 % |
| 12.11.24 | Antti Koivula Galaxie 13 |
1661 | 9 | 4–1 | 37 % |
| 07.11.24 | Mikko Nousiainen Korona 1 |
1671 | 8 | 1–3 | 31 % |
| 31.10.24 | Rami Nurmi Bar Koivu |
1686 | 9 | 4–1 | 27 % |
| 16.10.24 | Jaakko Ruohisto Aura III |
1744 | 8 | 1–3 | 25 % |
| 10.10.24 | Tuomas Rantasalo Pocket X |
1579 | 8 | 3–2 | 51 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29