Heikki Virta
Poimari
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1372
74 peliä
8-pallo
1396
51 peliä
9-pallo
~1364
23 peliä
Ura
Pelit
74
Voitto-%
35 %
26–48
Erä-%
42 %
127–172
Vire (10 viimeisintä)
HHHVHHVHHH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2024 Poimari 1. divisioona |
8 | 25 % | 43 % | 1372 |
| 2023 Poimari 2. divisioona |
9 | 22 % | 32 % | 1371 |
| 2022 Poimari 3. divisioona |
17 | 35 % | 41 % | 1369 |
| 2020–21 Poimari 1 I-Divisioona |
5 | 0 % | 17 % | 1369 |
| 2019–20 Poimari2 IV-Divisioona |
18 | 56 % | 57 % | 1373 |
| 2018–19 Skipo 2 IV-Divisioona |
8 | 38 % | 45 % | ~1373 |
| 2017–18 Skipo 1 II-Divisioona |
9 | 33 % | 37 % | ~1371 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 51 | 39 % | 45 % | 1396 |
| 9-pallo | 23 | 26 % | 37 % | ~1364 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 12.03.25 | Marko Viitanen Galaxie 13 |
1599 | 8 | 2–3 | 20 % |
| 12.02.25 | Mikko Nieminen Galaxie 13 |
1616 | 9 | 0–4 | 16 % |
| 06.02.25 | Joni Rautajoki Korona 1 |
1381 | 9 | 2–4 | 61 % |
| 23.01.25 | Joona Savolainen Korona 2 |
~1240 | 9 | 4–0 | 66 % |
| 07.11.24 | Kurt Galuba Pocket X |
~1551 | 9 | 1–4 | 29 % |
| 24.10.24 | Aku Nordblom Galaxie 13 |
1986 | 9 | 2–4 | 1 % |
| 16.10.24 | Hannu Idström Korona 1 |
1490 | 9 | 4–1 | 27 % |
| 03.10.24 | Marko Savolainen Korona 2 |
1492 | 9 | 3–4 | 27 % |
| 20.04.24 | Mikko Nieminen Galaxie 3 |
1612 | 9 | 1–3 | 20 % |
| 06.03.24 | Jani Hallikas Talli |
1481 | 9 | 1–3 | 39 % |
| 28.02.24 | Jaakko Numminen Raision Keilis 2 |
1400 | 9 | 3–0 | 45 % |
| 08.02.24 | Nina Pekkarinen Proffa 2 |
1463 | 8 | 3–2 | 29 % |
| 11.01.24 | Tomi Salminen Talli |
1695 | 9 | 0–3 | 14 % |
| 06.12.23 | Toni Kallio Korona 2 |
1592 | 9 | 2–3 | 19 % |
| 02.11.23 | Jani Hallikas Talli |
1479 | 9 | 1–3 | 38 % |
| 18.10.23 | Ilkka Helajärvi Korona 2 |
1460 | 9 | 0–3 | 44 % |
| 04.10.23 | Mikko Nieminen Galaxie 3 |
1611 | 9 | 0–3 | 25 % |
| 22.04.23 | Antti Koivula Galaxie 3 |
1659 | 9 | 3–1 | 12 % |
| 22.04.23 | Jyri Nurmi Galaxie 3 |
1454 | 9 | 3–2 | 31 % |
| 29.03.23 | Antti Välilä OMG! |
1636 | 9 | 1–3 | 29 % |
| 15.03.23 | Markus Poikonen Korona 2 |
1553 | 8 | 1–3 | 21 % |
| 07.03.23 | Jaakko Heino Proffa 2 |
1456 | 8 | 2–3 | 40 % |
| 16.02.23 | Tomi Hämälainen Satama 1 |
1638 | 8 | 0–3 | 15 % |
| 02.02.23 | Juuso Raita Galaxie 3 |
1528 | 8 | 1–3 | 29 % |
| 25.01.23 | Harry Vihervirta Eku |
1599 | 9 | 0–3 | 23 % |
| 07.12.22 | Janne Ruohonen Galaxie Shooters |
1376 | 9 | 2–3 | 49 % |
| 30.11.22 | Toni Nurmi Empty Pockets |
1367 | 9 | 3–2 | 52 % |
| 16.11.22 | Jaakko Heino Proffa 2 |
1455 | 8 | 2–3 | 43 % |
| 10.11.22 | Antti Välilä OMG! |
1634 | 9 | 0–3 | 37 % |
| 02.11.22 | Sami Gyalog Satama 1 |
1293 | 8 | 1–3 | 70 % |
| 27.10.22 | Jouni Ruotsi Semafori |
1414 | 8 | 3–2 | 25 % |
| 19.10.22 | Jani Heikkilä Galaxie 3 |
1402 | 8 | 3–1 | 46 % |
| 12.10.22 | Jouko Heikkinen Eku |
1581 | 8 | 3–0 | 15 % |
| 05.10.22 | Tuomas Karmisto Galaxie Shooters |
1310 | 9 | 1–3 | 59 % |
| ~17.02.21 | Elisa Tolppanen Basso 1 |
1329 | 8 | 0–3 | 66 % |
| ~09.12.20 | Henri Toivonen Moision Rokkari |
1661 | 8 | 0–3 | 21 % |
| ~02.12.20 | Minh Su Tran Basso 1 |
1762 | 8 | 1–3 | 10 % |
| ~14.10.20 | Kari Sinisalo Basso 1 |
1446 | 8 | 0–3 | 41 % |
| ~30.09.20 | Olli Jakonen Grillihärkä |
~1553 | 8 | 2–3 | 35 % |
| ~11.03.20 | Tomy Salo Höveli2 |
1410 | 8 | 2–3 | 46 % |
| ~04.03.20 | Markus Löf Jaska 3 |
1364 | 8 | 3–2 | 52 % |
| ~26.02.20 | Kari Turkia Pocket Papat |
1364 | 8 | 3–0 | 54 % |
| ~12.02.20 | Aaron Kykkänen Phoenix |
~1138 | 8 | 3–0 | 78 % |
| ~05.02.20 | Jere Vähänikkilä IVP |
1496 | 8 | 0–3 | 35 % |
| ~29.01.20 | Markus Andersson Cotton II |
1355 | 8 | 0–3 | 64 % |
| ~22.01.20 | Jani Kumpula Moision Olkkari 2 |
~1160 | 8 | 3–0 | 82 % |
| ~08.01.20 | Teijo Heikkinen Lindan Pojat |
1607 | 8 | 2–3 | 20 % |
| ~01.01.20 | Mika Valtanen Pirate |
~1237 | 8 | 3–0 | 62 % |
| ~11.12.19 | Petri Lempinen Höveli1 |
1742 | 8 | 0–3 | 9 % |
| ~04.12.19 | Tomy Salo Höveli2 |
1410 | 8 | 3–1 | 44 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29