Antti Nummelin
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1460
122 peliä
8-pallo
1407
84 peliä
9-pallo
1484
38 peliä
Ura
Pelit
122
Voitto-%
43 %
53–69
Erä-%
46 %
224–265
Vire (10 viimeisintä)
VVVVVHHHHV
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Pub Jaska 3. divisioona |
6 | 83 % | 70 % | 1460 |
| 2025 Jaska 2. divisioona |
15 | 27 % | 35 % | 1456 |
| 2024 Jaska 3. divisioona |
11 | 27 % | 34 % | 1452 |
| 2023 Jaska 4. divisioona |
12 | 42 % | 45 % | 1452 |
| 2022 Jaska 4. divisioona |
13 | 54 % | 56 % | 1451 |
| 2020–21 Pub Jaska 3 IV-Divisioona |
14 | 64 % | 56 % | 1443 |
| 2019–20 Jaska 3 IV-Divisioona |
3 | 67 % | 70 % | 1435 |
| 2018–19 Jaska 3 III-Divisioona |
15 | 33 % | 40 % | 1427 |
| 2017–18 Pub Jaska3 IV-Divisioona |
14 | 64 % | 63 % | 1420 |
| 2016–17 Pub Jaska 2 II-Divisioona |
6 | 33 % | 38 % | ~1410 |
| 2015–16 Pub Jaska 2 II-Divisioona |
13 | 15 % | 26 % | ~1400 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 84 | 43 % | 45 % | 1407 |
| 9-pallo | 38 | 45 % | 48 % | 1484 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 04.11.26 | Manu Randell Raision Keilis |
1618 | 9 | 3–0 | 26 % |
| 22.10.26 | Mikko Nissilä O'bass |
1619 | 9 | 3–0 | 25 % |
| 14.10.26 | Jerry Tuominen Jams |
1483 | 8 | 3–2 | 43 % |
| 29.09.26 | Mika Keto Cantina Pirate |
1448 | 9 | 3–0 | 45 % |
| 23.09.26 | Sami Aikio Semafori |
1494 | 8 | 3–2 | 40 % |
| 16.09.26 | Sami Vanne Raision Keilis |
1538 | 9 | 1–3 | 36 % |
| 12.02.26 | Jarno Heikkilä Satama 1 |
1644 | 9 | 0–4 | 19 % |
| 29.01.26 | Miikkael "Miksu" Söderlund Pirates |
1687 | 9 | 2–4 | 15 % |
| 21.01.26 | Tien "Hani" Hoan Lam Basso 3 |
1714 | 8 | 1–3 | 15 % |
| 15.01.26 | Jesse Saajala OMG! |
1617 | 9 | 4–3 | 22 % |
| 07.01.26 | Jussi Laaksonen Taurus Iloinen Härkä |
1686 | 9 | 1–4 | 18 % |
| 17.12.25 | Joni Peippo Poimari |
1377 | 8 | 3–0 | 54 % |
| 10.12.25 | Ernest Legayada Satama 1 |
1758 | 8 | 1–3 | 13 % |
| 26.11.25 | Alzendi "Aziz" Abdulaziz Pirates |
1655 | 8 | 2–3 | 22 % |
| 19.11.25 | Henri Huurre Basso 3 |
1587 | 9 | 2–4 | 26 % |
| 12.11.25 | Jouni Tammi OMG! |
1504 | 8 | 0–3 | 40 % |
| 29.10.25 | Antti "Putte" Numminen Poimari |
1403 | 8 | 3–2 | 51 % |
| 22.10.25 | Joni Louhela Satama 1 |
1655 | 9 | 4–3 | 10 % |
| 08.10.25 | Ilkka Yliportimo Pirates |
1553 | 9 | 1–4 | 35 % |
| 24.09.25 | Pasi Haaslahti OMG! |
1579 | 8 | 1–3 | 28 % |
| 17.09.25 | Jari Saarinen Taurus Iloinen Härkä |
1433 | 8 | 0–3 | 52 % |
| 10.04.25 | Roni Ruohonen Pirates |
1666 | 8 | 0–3 | 22 % |
| 01.04.25 | Juho Jalo Pirates |
1569 | 9 | 2–3 | 35 % |
| 05.02.25 | Lauri Salmi Empty Pockets |
1412 | 8 | 0–3 | 58 % |
| 30.01.25 | Alzendi "Aziz" Abdulaziz Basso 3 |
1650 | 9 | 3–1 | 25 % |
| 22.01.25 | Pasi Höök Höveli 1 |
1341 | 9 | 3–2 | 60 % |
| 09.01.25 | Kalle Uro Semafori |
1607 | 9 | 0–3 | 33 % |
| 17.12.24 | Ilkka Yliportimo Pirates |
1547 | 9 | 2–3 | 52 % |
| 27.11.24 | Alzendi "Aziz" Abdulaziz Basso 3 |
1650 | 9 | 0–3 | 26 % |
| 06.11.24 | Pertti Vigren Semafori |
1458 | 9 | 2–3 | 54 % |
| 16.10.24 | Jonne Vilja Empty Pockets |
1634 | 9 | 0–3 | 32 % |
| 09.10.24 | Janne Haltia Basso 3 |
1569 | 9 | 3–2 | 31 % |
| 20.04.24 | Miika Koivikko Fox |
1620 | 8 | 0–3 | 30 % |
| 20.04.24 | Mika Lavi Fox |
1679 | 9 | 2–3 | 19 % |
| 20.04.24 | Jerry Tuominen Tarkkis |
1491 | 9 | 3–0 | 41 % |
| 20.04.24 | Jari "Peku" Viljanen Tarkkis |
1628 | 9 | 1–3 | 31 % |
| 14.03.24 | Jarimo Roivas Pub Linnunrata 1 |
1519 | 9 | 2–3 | 47 % |
| 06.03.24 | Tommi Eräpuro Eku |
1316 | 9 | 3–1 | 64 % |
| 28.02.24 | Robin Aaltonen Tarkkis |
1639 | 9 | 3–1 | 28 % |
| 24.01.24 | Roope Vähätalo GalaX |
1606 | 9 | 3–2 | 28 % |
| 23.11.23 | Alzendi "Aziz" Abdulaziz Pub Linnunrata 1 |
1643 | 9 | 1–3 | 51 % |
| 01.11.23 | Hannu Santaluoto Cantina Pirate |
1442 | 8 | 0–3 | 52 % |
| 18.10.23 | Henri Huurre Basso 3 |
1587 | 9 | 3–2 | 24 % |
| 04.10.23 | Janne Ruohonen Galaxie Shooters |
1371 | 9 | 1–3 | 56 % |
| 13.04.23 | Elias Kaartosalmi Akselintupa |
1566 | 9 | 2–3 | 40 % |
| 05.04.23 | Kai Saarnio Akselintupa |
~1400 | 9 | 3–1 | 58 % |
| 29.03.23 | Elias Kaartosalmi Akselintupa |
1566 | 9 | 2–3 | 41 % |
| 22.03.23 | Jouni Reinikainen Iloinen Härkä 3 |
1340 | 9 | 3–1 | 60 % |
| 15.03.23 | Arto Sipilä Akselintupa |
1546 | 8 | 0–3 | 40 % |
| 08.03.23 | Tuomo Lehto Tarkkis |
1503 | 8 | 3–1 | 36 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29