Jari "Peku" Viljanen
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1629
141 peliä
8-pallo
1642
122 peliä
9-pallo
~1570
8 peliä
10-pallo
~1490
11 peliä
Ura
Pelit
141
Voitto-%
62 %
88–53
Erä-%
57 %
325–246
Vire (10 viimeisintä)
HHVVHVHHVV
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Jams 3. divisioona |
4 | 50 % | 50 % | 1629 |
| 2025 Jams 3. divisioona |
20 | 60 % | 60 % | 1630 |
| 2024 Jams 4. divisioona |
23 | 96 % | 76 % | 1633 |
| 2023 Tarkkis 4. divisioona |
21 | 62 % | 56 % | 1628 |
| 2022 Tarkkis 4. divisioona |
14 | 64 % | 53 % | 1623 |
| 2020–21 Grillihärkä I-Divisioona |
4 | 50 % | 50 % | 1619 |
| 2019–20 Härkä1 I-Divisioona |
6 | 33 % | 38 % | 1618 |
| 2018–19 Iloinen Härkä 1 I-Divisioona |
11 | 36 % | 44 % | 1621 |
| 2017–18 Iloinen Härkä 1 I-Divisioona |
14 | 50 % | 56 % | 1628 |
| 2016–17 Iloinen Härkä 1 I-Divisioona |
11 | 82 % | 63 % | ~1630 |
| 2015–16 Iloinen Härkä 1 I-Divisioona |
7 | 43 % | 47 % | ~1630 |
| 2014–15 Iloinen Härkä 1 Mestaruussarja |
6 | 50 % | 46 % | ~1630 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 122 | 62 % | 57 % | 1642 |
| 9-pallo | 8 | 62 % | 61 % | ~1570 |
| 10-pallo | 11 | 64 % | 53 % | ~1490 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.10.26 | Janne Mickelsson Bar Koivu 2 |
1608 | 8 | 0–3 | 54 % |
| 30.09.26 | Kalle Uro Semafori |
1615 | 8 | 1–3 | 57 % |
| 24.09.26 | Anna Saukkoriipi Raision Keilis |
~1200 | 8 | 3–0 | 93 % |
| 17.09.26 | Kari Hautamäki Höveli 1 |
1364 | 8 | 3–1 | 82 % |
| 19.03.26 | Jaakko Lamminpää Empty Pockets |
1602 | 9 | 1–3 | 53 % |
| 12.03.26 | Jani Juutinen Empty Pockets |
1582 | 9 | 3–0 | 60 % |
| 05.03.26 | Niko Karhu Empty Pockets |
1483 | 8 | 1–3 | 72 % |
| 26.02.26 | Kalle Uro Semafori |
1613 | 8 | 1–3 | 57 % |
| 11.02.26 | Ahti Sinisalo Bar Koivu 3 |
1430 | 8 | 3–1 | 77 % |
| 05.02.26 | Jani Savolainen Höveli 1 |
1346 | 8 | 3–0 | 85 % |
| 29.01.26 | Kasper Grönroos Empty Pockets |
1496 | 9 | 3–1 | 73 % |
| 22.01.26 | Petri Laurila Cotton 1 |
~1350 | 8 | 3–0 | 87 % |
| 13.01.26 | Toni Kallio Korona 2 |
1601 | 8 | 1–3 | 57 % |
| 08.01.26 | Mikko Sinisalo Proffa 2 |
1614 | 8 | 2–3 | 53 % |
| 17.12.25 | Joonas Grönberg Semafori |
1436 | 8 | 3–1 | 76 % |
| 11.12.25 | Tony Launilahti Bar Koivu 3 |
1460 | 8 | 3–2 | 70 % |
| 02.12.25 | Teemu Pursiainen Höveli 1 |
1428 | 8 | 3–0 | 76 % |
| 27.11.25 | Mudi Al-Dulaimi Empty Pockets |
~1390 | 8 | 0–3 | 82 % |
| 20.11.25 | Sami Harjula Cotton 1 |
1516 | 8 | 2–3 | 76 % |
| 13.11.25 | Toni Kallio Korona 2 |
1601 | 8 | 3–0 | 59 % |
| 30.10.25 | Kai Salonen Semafori |
1338 | 8 | 3–0 | 82 % |
| 08.10.25 | Jonne Vilja Empty Pockets |
1639 | 8 | 1–3 | 54 % |
| 02.10.25 | Petri Laurila Cotton 1 |
~1350 | 8 | 3–1 | 79 % |
| 18.09.25 | Harto Saarinen Proffa 2 |
~1340 | 8 | 3–0 | 82 % |
| 12.04.25 | Janne Valsta Bar Koivu 3 |
1307 | 8 | 3–1 | 85 % |
| 12.04.25 | Samu Lahti Bar Koivu 3 |
1192 | 9 | 3–0 | 94 % |
| 12.04.25 | Jeremi "dj" Roivas Bar Koivu 3 |
1438 | 8 | 3–1 | 76 % |
| 10.04.25 | Joonas Takala Pub Linnunrata 1 |
~1520 | 8 | 3–1 | 64 % |
| 01.04.25 | Joonas Takala Pub Linnunrata 1 |
~1520 | 8 | 1–3 | 68 % |
| 27.03.25 | Jarimo Roivas Pub Linnunrata 1 |
1521 | 8 | 3–1 | 66 % |
| 13.02.25 | Reino Sirén Galaxie Shooters |
1470 | 8 | 3–0 | 69 % |
| 06.02.25 | Sami Peltoniemi Pub Linnunrata 1 |
~1180 | 8 | 3–0 | 92 % |
| 29.01.25 | Petri Mäkilä Phoenix |
~1270 | 8 | 3–1 | 89 % |
| 22.01.25 | Heikki Vihervirta Eku |
1428 | 8 | 3–1 | 77 % |
| 15.01.25 | Samu Lahti Bar Koivu 3 |
1191 | 8 | 3–1 | 95 % |
| 09.01.25 | Nico Vuorinen Tuopin Bilis |
1640 | 8 | 3–0 | 42 % |
| 12.12.24 | Petri Elo Galaxie Shooters |
1490 | 8 | 3–1 | 66 % |
| 03.12.24 | Toni Junkkarinen Pub Linnunrata 1 |
1514 | 8 | 3–1 | 62 % |
| 20.11.24 | Mika Hiekkamäki Eku |
1401 | 8 | 3–1 | 74 % |
| 14.11.24 | Riku Muuriaisniemi Bar Koivu 3 |
~1350 | 8 | 3–2 | 78 % |
| 06.11.24 | Jouni Kulonen Tuopin Bilis |
~1150 | 8 | 3–0 | 89 % |
| 22.10.24 | Niklas Elomaa Galaxie Shooters |
1535 | 8 | 3–1 | 61 % |
| 17.10.24 | Henri Laiho Pub Linnunrata 1 |
1548 | 8 | 3–1 | 60 % |
| 10.10.24 | Sanna Saarinen Phoenix |
1145 | 8 | 3–0 | 94 % |
| 03.10.24 | Ari Laakso Eku |
~1390 | 8 | 3–2 | 80 % |
| 26.09.24 | Mika Inermo Bar Koivu 3 |
1480 | 8 | 3–2 | 71 % |
| 19.09.24 | Jouni Kulonen Tuopin Bilis |
~1150 | 8 | 3–0 | 90 % |
| 20.04.24 | Iisko Toivonen Basso 3 |
1513 | 8 | 2–3 | 61 % |
| 20.04.24 | Sami Hovi Jaska |
1672 | 8 | 0–3 | 53 % |
| 20.04.24 | Antti Nummelin Jaska |
1452 | 9 | 3–1 | 69 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29