Iisko Toivonen
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1517
161 peliä
8-pallo
1540
148 peliä
9-pallo
~1398
7 peliä
10-pallo
~1489
6 peliä
Ura
Pelit
161
Voitto-%
55 %
88–73
Erä-%
53 %
349–305
Vire (10 viimeisintä)
VVVVVVVHHH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Basso 4 4. divisioona |
5 | 100 % | 83 % | 1517 |
| 2025 Basso 3 2. divisioona |
8 | 38 % | 40 % | 1514 |
| 2024 Basso 3 3. divisioona |
28 | 50 % | 51 % | 1511 |
| 2023 Basso 3 4. divisioona |
19 | 37 % | 46 % | 1513 |
| 2022 Basso 3 4. divisioona |
20 | 65 % | 59 % | 1517 |
| 2020–21 Basso 3 II-Divisioona |
14 | 36 % | 44 % | 1526 |
| 2019–20 Basso 3 II-Divisioona |
14 | 64 % | 53 % | 1532 |
| 2018–19 Basso 3 III-Divisioona |
13 | 77 % | 66 % | 1539 |
| 2017–18 Basso II Mestaruussarja |
4 | 0 % | 33 % | 1544 |
| 2016–17 Basso II Mestaruussarja |
11 | 36 % | 44 % | 1547 |
| 2015–16 Basso 2 I-Divisioona |
13 | 69 % | 61 % | 1551 |
| 2014–15 Basso 2 II-Divisioona |
12 | 75 % | 64 % | ~1550 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 148 | 57 % | 54 % | 1540 |
| 9-pallo | 7 | 29 % | 41 % | ~1398 |
| 10-pallo | 6 | 33 % | 43 % | ~1489 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 28.10.26 | Juha Hirvonen Moision Olkkari 2 |
1592 | 8 | 3–0 | 37 % |
| 22.10.26 | Jere Lehtilä Galaxie Shooters |
1458 | 8 | 3–2 | 57 % |
| 14.10.26 | Erkki Lotsari Iloinen Härkä 3 |
~1076 | 8 | 3–0 | 93 % |
| 30.09.26 | Jere Gröndahl Galaxie 3 |
1307 | 8 | 3–0 | 78 % |
| 23.09.26 | Sami Peltoniemi Pub Linnunpönttö |
~1184 | 8 | 3–1 | 87 % |
| 11.04.26 | Petri Lehto Taurus Iloinen Härkä |
1571 | 8 | 3–0 | 37 % |
| 01.04.26 | Boris Parkkunen Poimari |
1656 | 8 | 3–2 | 26 % |
| 26.02.26 | Mikko Kaarmela Satama 1 |
1385 | 8 | 1–3 | 66 % |
| 07.01.26 | Pasi Suominen Poimari |
1418 | 8 | 0–3 | 60 % |
| 27.11.25 | Jani Lehtonen OMG! |
1605 | 8 | 2–3 | 32 % |
| 30.10.25 | Tomi Hämälainen Satama 1 |
1633 | 8 | 3–1 | 30 % |
| 16.10.25 | Jukka Virtanen Pirates |
1297 | 8 | 0–3 | 71 % |
| 09.10.25 | Pasi Haaslahti OMG! |
1579 | 8 | 0–3 | 39 % |
| 12.04.25 | Panikos Cleanthous Pirates |
1474 | 9 | 2–3 | 54 % |
| 12.04.25 | Ilkka Yliportimo Pirates |
1550 | 8 | 3–1 | 50 % |
| 12.04.25 | Riku Hautamäki Pirates |
1536 | 8 | 3–1 | 47 % |
| 10.04.25 | Jonne Vilja Empty Pockets |
1637 | 8 | 0–3 | 36 % |
| 27.03.25 | Jaakko Koivula Empty Pockets |
1419 | 8 | 1–3 | 66 % |
| 18.03.25 | Mikko Sinisalo Proffa 2 |
1614 | 8 | 3–2 | 36 % |
| 11.03.25 | Tuomas Salonen Proffa 2 |
1632 | 8 | 1–3 | 35 % |
| 06.03.25 | Tuomas Salonen Proffa 2 |
1632 | 8 | 0–3 | 37 % |
| 25.02.25 | Kasper Grönroos Empty Pockets |
1493 | 8 | 2–3 | 60 % |
| 11.02.25 | Niko "Jallu" Jalonen GalaX |
~1283 | 8 | 3–0 | 78 % |
| 05.02.25 | Silvo Lehto Höveli 1 |
1328 | 9 | 2–3 | 73 % |
| 30.01.25 | Kapa Linden Jaska |
~1377 | 8 | 3–0 | 67 % |
| 23.01.25 | Sami Aikio Semafori |
1489 | 8 | 2–3 | 63 % |
| 16.01.25 | Panikos Cleanthous Pirates |
1474 | 8 | 2–3 | 57 % |
| 07.01.25 | Teemu Passoja Proffa 2 |
1310 | 8 | 0–3 | 75 % |
| 17.12.24 | Toni Nurmi Empty Pockets |
1374 | 8 | 3–2 | 72 % |
| 11.12.24 | Niko "Jallu" Jalonen GalaX |
~1283 | 8 | 3–1 | 81 % |
| 05.12.24 | Sami Nurmela Höveli 1 |
1521 | 8 | 3–0 | 45 % |
| 27.11.24 | Mika Lehtimäki Jaska |
1352 | 8 | 3–2 | 74 % |
| 21.11.24 | Kai Salonen Semafori |
1343 | 8 | 0–3 | 71 % |
| 14.11.24 | Riku Hautamäki Pirates |
1533 | 8 | 2–3 | 59 % |
| 06.11.24 | Lassi Hujanen Proffa 2 |
1463 | 9 | 3–0 | 64 % |
| 31.10.24 | Niko Karhu Empty Pockets |
1484 | 8 | 3–2 | 56 % |
| 22.10.24 | Anton "Anza" Koivisto GalaX |
1322 | 8 | 3–2 | 71 % |
| 17.10.24 | Joni Hautamäki Höveli 1 |
1592 | 8 | 2–3 | 37 % |
| 09.10.24 | Markus Löf Jaska |
1349 | 8 | 3–0 | 69 % |
| 02.10.24 | Sami Aikio Semafori |
1487 | 8 | 0–3 | 68 % |
| 17.09.24 | Tuomas Salonen Proffa 2 |
1630 | 8 | 3–1 | 37 % |
| 20.04.24 | Jari "Peku" Viljanen Tarkkis |
1628 | 8 | 3–2 | 39 % |
| 20.04.24 | Jerry Tuominen Tarkkis |
1491 | 8 | 3–2 | 49 % |
| 20.04.24 | Tony Jaekel Fox |
1591 | 8 | 2–3 | 32 % |
| 21.03.24 | Tuomas Jarva Tarkkis |
1499 | 9 | 0–3 | 53 % |
| 13.03.24 | Ville Rapala Cantina Pirate |
1518 | 8 | 2–3 | 50 % |
| 06.03.24 | Tony Jaekel Fox |
1592 | 8 | 2–3 | 35 % |
| 29.02.24 | Petri Mäkilä Phoenix |
~1276 | 8 | 3–0 | 74 % |
| 14.02.24 | Ville Riihimäki GalaX |
1507 | 8 | 3–1 | 74 % |
| 06.02.24 | Reino Sirén Galaxie Shooters |
1468 | 8 | 3–2 | 61 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29