Janne Mickelsson
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1608
115 peliä
8-pallo
1622
100 peliä
9-pallo
~1620
15 peliä
Ura
Pelit
115
Voitto-%
57 %
66–49
Erä-%
55 %
254–207
Vire (10 viimeisintä)
HVHVVHVVHV
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Bar Koivu 2 3. divisioona |
2 | 50 % | 62 % | 1608 |
| 2025 Fox 1 1. divisioona |
14 | 50 % | 52 % | 1608 |
| 2024 Poimari 1. divisioona |
7 | 71 % | 62 % | 1607 |
| 2023 Korona 2 2. divisioona |
13 | 54 % | 54 % | 1605 |
| 2022 Pub Mänty 1. divisioona |
13 | 46 % | 50 % | 1601 |
| 2020–21 Pub Mänty II-Divisioona |
13 | 62 % | 56 % | 1594 |
| 2019–20 Männyn Profeetat II-Divisioona |
11 | 73 % | 65 % | 1593 |
| 2018–19 Pub Mänty II-Divisioona |
10 | 60 % | 57 % | 1589 |
| 2017–18 Pub Mänty II-Divisioona |
6 | 50 % | 48 % | 1583 |
| 2016–17 Pub Mänty 2 I-Divisioona |
13 | 62 % | 54 % | 1578 |
| 2015–16 Pub Mänty III-Divisioona B-lohko |
7 | 57 % | 59 % | ~1570 |
| 2014–15 Surutoin III-Divisioona |
6 | 50 % | 50 % | ~1570 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 100 | 58 % | 55 % | 1622 |
| 9-pallo | 15 | 53 % | 55 % | ~1620 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 27.10.26 | Juho Nieminen Semafori |
~1460 | 9 | 2–3 | 75 % |
| 22.10.26 | Jari "Peku" Viljanen Jams |
1629 | 8 | 3–0 | 46 % |
| 19.03.26 | Jan Salminen Pocket X |
1570 | 9 | 2–4 | 61 % |
| 11.03.26 | Jan Salminen Pocket X |
1570 | 9 | 4–0 | 57 % |
| 26.02.26 | Pasi Mettälä Flex |
1719 | 9 | 4–3 | 25 % |
| 12.02.26 | Juho Kelhu Moision Olkkari 1 |
1709 | 9 | 2–4 | 30 % |
| 05.02.26 | Ville Kyynäräinen Aura III |
1456 | 9 | 4–3 | 73 % |
| 27.01.26 | Jesse Strömberg Habby Bull |
1592 | 9 | 4–2 | 51 % |
| 15.01.26 | Aleksi Helin Taimon Krouvi |
1566 | 8 | 0–3 | 55 % |
| 16.12.25 | Valtteri Rautio Flex |
1486 | 9 | 4–1 | 70 % |
| 11.12.25 | Jesse Aaltonen Moision Olkkari 1 |
1700 | 8 | 0–3 | 39 % |
| 03.12.25 | Nuutti Uusitalo Aura III |
1398 | 9 | 4–0 | 75 % |
| 19.11.25 | Mika Nguyen Pocket X |
1494 | 9 | 4–2 | 61 % |
| 06.11.25 | Niilo Kesälä Talli |
1438 | 8 | 2–3 | 77 % |
| 07.10.25 | Jesse Strömberg Habby Bull |
1593 | 9 | 3–4 | 57 % |
| 25.09.25 | Esa Juvala Taimon Krouvi |
1748 | 8 | 1–3 | 27 % |
| 19.03.25 | Henri "Pötkö" Väisänen Galaxie 13 |
1780 | 8 | 0–3 | 28 % |
| 04.03.25 | Marko Viitanen Galaxie 13 |
1599 | 8 | 1–3 | 55 % |
| 23.01.25 | Toni Kallio Korona 2 |
1596 | 8 | 3–1 | 55 % |
| 15.01.25 | Lauri Vaininen Aura III |
1591 | 8 | 3–1 | 56 % |
| 21.11.24 | Toni Kallio Korona 2 |
1595 | 8 | 3–2 | 53 % |
| 24.10.24 | Jussi Laaksonen Galaxie 13 |
1686 | 8 | 3–0 | 32 % |
| 09.10.24 | Jarno Suhonen Bar Koivu |
1689 | 8 | 3–0 | 40 % |
| 10.04.24 | Paavo Vaari Raision Keilis 2 |
1672 | 8 | 1–3 | 37 % |
| 03.04.24 | Jaakko Numminen Raision Keilis 2 |
1400 | 8 | 3–2 | 78 % |
| 27.03.24 | Paavo Vaari Raision Keilis 2 |
1672 | 8 | 3–2 | 35 % |
| 13.03.24 | Kimmo Pelkonen Proffa 2 |
1462 | 8 | 2–3 | 64 % |
| 07.03.24 | Jussi Laaksonen Galaxie 3 |
1688 | 8 | 3–1 | 30 % |
| 29.02.24 | Ville Sirkelä Cotton 1 |
~1540 | 9 | 3–2 | 43 % |
| 07.02.24 | Miska Lasaroff Talli |
~1380 | 8 | 3–1 | 76 % |
| 09.01.24 | Merike "Meppis" Sorsa Galaxie 3 |
1273 | 8 | 3–1 | 87 % |
| 06.12.23 | Boris Parkkunen Poimari |
1662 | 8 | 2–3 | 35 % |
| 30.11.23 | Tommi Peltonen Talli |
1419 | 9 | 2–3 | 69 % |
| 23.11.23 | Jaakko Numminen Raision Keilis 2 |
1400 | 9 | 2–3 | 76 % |
| 08.11.23 | Tuomas Salonen Proffa 2 |
1627 | 8 | 3–0 | 47 % |
| 18.10.23 | Boris Parkkunen Poimari |
1663 | 8 | 2–3 | 34 % |
| 22.03.23 | Juho Toivonen Satama 2 |
1522 | 8 | 3–1 | 65 % |
| 16.03.23 | Tuomas Rantasalo Pocket X |
1575 | 8 | 3–0 | 50 % |
| 08.03.23 | Teemu Levonen Pirate V |
1719 | 8 | 2–3 | 28 % |
| 02.03.23 | Jani Suokas Taimon Krouvi |
1609 | 8 | 3–1 | 45 % |
| 15.02.23 | Ville Kyynäräinen Aura III |
1448 | 8 | 3–1 | 66 % |
| 09.02.23 | Van Do Nguyen Basson pelimiehet |
~1420 | 8 | 3–1 | 64 % |
| 15.12.22 | Jesse "pappa" Aaltonen Taimon Krouvi |
1546 | 8 | 3–1 | 56 % |
| 08.12.22 | Rami Tulonen Aura III |
1593 | 8 | 0–3 | 39 % |
| 17.11.22 | Jesse Aaltonen Satama 2 |
1674 | 8 | 0–3 | 39 % |
| 02.11.22 | Jesse Huhtanen Pirate V |
1666 | 9 | 2–4 | 45 % |
| 19.10.22 | Rami Tulonen Aura III |
1593 | 8 | 2–3 | 47 % |
| 13.10.22 | Tien "Hani" Hoan Lam Basson pelimiehet |
1722 | 8 | 1–3 | 29 % |
| 06.10.22 | Tero Honko Cotton 1 |
1492 | 8 | 2–3 | 61 % |
| ~03.03.21 | Jaani Snellman Eku |
1478 | 8 | 3–0 | 67 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29