Mikko Sinisalo
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1612
121 peliä
8-pallo
1621
105 peliä
9-pallo
~1640
14 peliä
10-pallo
~1400
2 peliä
Ura
Pelit
121
Voitto-%
62 %
75–46
Erä-%
57 %
277–211
Vire (10 viimeisintä)
VVHVHHHVVV
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Proffa 2 2. divisioona |
5 | 60 % | 50 % | 1612 |
| 2025 Proffa 2 3. divisioona |
16 | 75 % | 64 % | 1613 |
| 2024 Proffa 2 3. divisioona |
18 | 72 % | 62 % | 1614 |
| 2023 Proffa 2 2. divisioona |
11 | 73 % | 65 % | 1612 |
| 2022 Proffa 2 3. divisioona |
14 | 50 % | 55 % | 1606 |
| 2020–21 Proffa 2 III-Divisioona |
15 | 53 % | 52 % | 1589 |
| 2019–20 Proffa2 III-Divisioona |
10 | 60 % | 59 % | 1582 |
| 2018–19 Proffa 2 II-Divisioona |
18 | 44 % | 44 % | 1573 |
| 2017–18 Proffa 2 III-Divisioona |
14 | 71 % | 59 % | ~1570 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 105 | 62 % | 56 % | 1621 |
| 9-pallo | 14 | 64 % | 62 % | ~1640 |
| 10-pallo | 2 | 50 % | 44 % | ~1400 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 28.10.26 | Jeremi Karhu Korona 2 |
~1400 | 8 | 3–2 | 75 % |
| 21.10.26 | Pasi Suominen Poimari |
1418 | 8 | 3–1 | 75 % |
| 14.10.26 | Juho Toivonen Habby Bull |
1538 | 10 | 1–3 | 63 % |
| 08.10.26 | Lauri Kauppinen Cotton 1 |
1474 | 10 | 3–2 | 69 % |
| 23.09.26 | Marko Viitanen Tuopin Bilis |
1596 | 8 | 1–3 | 53 % |
| 11.04.26 | Santeri Kallio Korona 2 |
~1500 | 8 | 1–3 | 75 % |
| 07.04.26 | Jonne Vilja Empty Pockets |
1639 | 8 | 2–3 | 49 % |
| 02.04.26 | Mudi Al-Dulaimi Empty Pockets |
~1390 | 8 | 3–1 | 79 % |
| 26.03.26 | Jaakko Lamminpää Empty Pockets |
1602 | 8 | 3–2 | 50 % |
| 05.02.26 | Toni Nurmi Empty Pockets |
1375 | 8 | 3–1 | 81 % |
| 29.01.26 | Aleksi Kojo Cotton 1 |
1573 | 9 | 2–3 | 58 % |
| 21.01.26 | Kimmo Passoja Korona 2 |
1405 | 8 | 3–1 | 75 % |
| 14.01.26 | Sami Aikio Semafori |
1492 | 8 | 3–1 | 74 % |
| 08.01.26 | Jari "Peku" Viljanen Jams |
1630 | 8 | 3–2 | 47 % |
| 04.12.25 | Toni Nurmi Empty Pockets |
1375 | 8 | 3–2 | 82 % |
| 19.11.25 | Toni Kallio Korona 2 |
1601 | 8 | 0–3 | 58 % |
| 28.10.25 | Vesa Heiskanen Bar Koivu 3 |
1463 | 8 | 3–0 | 72 % |
| 23.10.25 | Teemu Pursiainen Höveli 1 |
1428 | 8 | 3–0 | 72 % |
| 15.10.25 | Lauri Salmi Empty Pockets |
1412 | 8 | 3–0 | 78 % |
| 01.10.25 | Hanna Iivonen Korona 2 |
1401 | 8 | 3–1 | 81 % |
| 18.09.25 | Jerry Tuominen Jams |
1485 | 8 | 3–0 | 63 % |
| 18.03.25 | Iisko Toivonen Basso 3 |
1511 | 8 | 2–3 | 64 % |
| 11.03.25 | Janne Haltia Basso 3 |
1566 | 9 | 3–1 | 52 % |
| 06.03.25 | Alzendi "Aziz" Abdulaziz Basso 3 |
1650 | 8 | 1–3 | 49 % |
| 26.02.25 | Petri Lempinen Höveli 1 |
1724 | 8 | 0–3 | 32 % |
| 12.02.25 | Marko Linke Jaska |
1716 | 8 | 2–3 | 37 % |
| 04.02.25 | Kai Salonen Semafori |
1342 | 8 | 3–0 | 76 % |
| 29.01.25 | Esa Järvinen Pirates |
1476 | 8 | 3–1 | 67 % |
| 21.01.25 | Anton "Anza" Koivisto GalaX |
1321 | 8 | 3–2 | 82 % |
| 14.01.25 | Jani Juutinen Empty Pockets |
1582 | 9 | 0–3 | 54 % |
| 19.12.24 | Pasi Höök Höveli 1 |
1341 | 8 | 3–0 | 80 % |
| 26.11.24 | Teemu Ämmälä Pirates |
1352 | 8 | 3–1 | 82 % |
| 20.11.24 | Daniel Stenlund GalaX |
1423 | 8 | 3–2 | 90 % |
| 30.10.24 | Reko Suomi Höveli 1 |
1462 | 8 | 3–0 | 64 % |
| 22.10.24 | Juha Hautakorpi Jaska |
1347 | 8 | 3–0 | 81 % |
| 17.10.24 | Mikael Karjalainen Semafori |
1360 | 8 | 3–2 | 79 % |
| 10.10.24 | Panikos Cleanthous Pirates |
1474 | 8 | 3–1 | 70 % |
| 26.09.24 | Jani Juutinen Empty Pockets |
1583 | 9 | 3–1 | 48 % |
| 17.09.24 | Veikka Lundelin Basso 3 |
1360 | 8 | 3–1 | 77 % |
| 20.03.24 | Manu Randell Raision Keilis 2 |
1610 | 9 | 3–1 | 49 % |
| 14.02.24 | Henrik Arnell Cotton 1 |
1466 | 8 | 3–1 | 71 % |
| 08.02.24 | Mikko Jokinen Poimari |
1631 | 9 | 3–2 | 46 % |
| 30.01.24 | Juuso Kuopila Talli |
1334 | 8 | 3–0 | 90 % |
| 18.01.24 | Toni Kallio Korona 2 |
1592 | 8 | 3–0 | 47 % |
| 29.11.23 | Timo Sipilä Poimari |
1544 | 9 | 2–3 | 58 % |
| 23.11.23 | Oskari Kirjonen Talli |
~1230 | 8 | 2–3 | 90 % |
| 14.11.23 | Eero Kanerva Raision Keilis 2 |
~1310 | 9 | 3–0 | 66 % |
| 08.11.23 | Markus Poikonen Korona 2 |
1550 | 8 | 3–2 | 49 % |
| 11.10.23 | Mikko Jokinen Poimari |
1629 | 8 | 2–3 | 48 % |
| 05.10.23 | Jarno Heinonen Talli |
1582 | 9 | 3–1 | 42 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29