Jani Juutinen
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1585
136 peliä
8-pallo
1568
79 peliä
9-pallo
1601
57 peliä
Ura
Pelit
136
Voitto-%
57 %
77–59
Erä-%
54 %
291–245
Vire (10 viimeisintä)
VVVVVVHHVV
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Empty Pockets 2. divisioona |
5 | 100 % | 80 % | 1585 |
| 2025 Empty Pockets 3. divisioona |
21 | 57 % | 53 % | 1582 |
| 2024 Empty Pockets 3. divisioona |
21 | 57 % | 55 % | 1581 |
| 2022 Viskibassot 2. divisioona |
16 | 69 % | 59 % | 1587 |
| 2020–21 Basso 3 II-Divisioona |
11 | 45 % | 49 % | 1577 |
| 2019–20 Basso 3 II-Divisioona |
6 | 67 % | 62 % | 1572 |
| 2018–19 Basso 3 III-Divisioona |
5 | 60 % | 53 % | 1565 |
| 2017–18 Basso 3 II-Divisioona |
10 | 50 % | 43 % | 1558 |
| 2016–17 Basso 3 I-Divisioona |
19 | 42 % | 48 % | 1553 |
| 2015–16 Basso10 II-Divisioona |
6 | 33 % | 45 % | ~1549 |
| 2014–15 Basso 10 II-Divisioona |
16 | 62 % | 58 % | ~1546 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 79 | 51 % | 51 % | 1568 |
| 9-pallo | 57 | 65 % | 59 % | 1601 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 27.10.26 | Antti "Putte" Numminen Poimari |
1406 | 9 | 4–1 | 76 % |
| 07.10.26 | Marko Viitanen Tuopin Bilis |
1595 | 9 | 4–0 | 43 % |
| 29.09.26 | Jukka-Pekka Sillanpää Proffa 2 |
1547 | 9 | 4–2 | 53 % |
| 24.09.26 | Onni Vaininen Aura III |
1573 | 9 | 4–1 | 43 % |
| 15.09.26 | Juha Jokinen Korona 2 |
1290 | 9 | 4–1 | 86 % |
| 11.04.26 | Petri Laurila Cotton 1 |
~1348 | 9 | 3–1 | 82 % |
| 11.04.26 | Henrik Arnell Cotton 1 |
1483 | 9 | 2–3 | 62 % |
| 07.04.26 | Harto Saarinen Proffa 2 |
~1337 | 9 | 2–3 | 76 % |
| 02.04.26 | Lassi Hujanen Proffa 2 |
1462 | 9 | 3–1 | 63 % |
| 26.03.26 | Lassi Hujanen Proffa 2 |
1462 | 9 | 3–1 | 62 % |
| 12.03.26 | Jari "Peku" Viljanen Jams |
1630 | 9 | 0–3 | 40 % |
| 05.03.26 | Teemu Vastamäki Jams |
~1566 | 9 | 3–1 | 44 % |
| 29.01.26 | Tommi Kankare Jams |
1452 | 8 | 2–3 | 68 % |
| 20.01.26 | Petteri Viitanen Bar Koivu 3 |
1329 | 9 | 3–1 | 80 % |
| 13.01.26 | Toni Koski Höveli 1 |
1402 | 9 | 3–1 | 69 % |
| 17.12.25 | Aleksi Kojo Cotton 1 |
1573 | 9 | 1–3 | 49 % |
| 04.12.25 | Ville Hiltunen Proffa 2 |
1411 | 9 | 0–3 | 73 % |
| 20.11.25 | Samu Lahti Bar Koivu 3 |
1192 | 9 | 3–1 | 90 % |
| 13.11.25 | Olli Kyynäräinen Höveli 1 |
1285 | 9 | 3–0 | 85 % |
| 04.11.25 | Juho Nieminen Semafori |
~1456 | 9 | 0–3 | 73 % |
| 30.10.25 | Aleksi Kojo Cotton 1 |
1573 | 9 | 3–2 | 53 % |
| 21.10.25 | Juha Jokinen Korona 2 |
1290 | 9 | 3–1 | 86 % |
| 15.10.25 | Harto Saarinen Proffa 2 |
~1338 | 9 | 3–2 | 80 % |
| 08.10.25 | Teemu Loponen Jams |
1403 | 9 | 0–3 | 77 % |
| 23.09.25 | Jani Savolainen Höveli 1 |
1345 | 9 | 3–0 | 81 % |
| 16.09.25 | Pertti Vigren Semafori |
1460 | 9 | 1–3 | 69 % |
| 10.04.25 | Henri Huurre Basso 3 |
1586 | 8 | 0–3 | 58 % |
| 03.04.25 | Janne Haltia Basso 3 |
1566 | 9 | 2–3 | 51 % |
| 27.03.25 | Janne Haltia Basso 3 |
1566 | 9 | 1–3 | 53 % |
| 25.02.25 | Alzendi "Aziz" Abdulaziz Basso 3 |
1650 | 9 | 2–3 | 50 % |
| 13.02.25 | Sami Nurmela Höveli 1 |
1520 | 9 | 2–3 | 61 % |
| 05.02.25 | Timi Teikari Jaska |
1463 | 9 | 3–2 | 75 % |
| 28.01.25 | Miikka Fälden Semafori |
~1244 | 9 | 3–0 | 88 % |
| 21.01.25 | Panikos Cleanthous Pirates |
1474 | 9 | 3–0 | 68 % |
| 14.01.25 | Mikko Sinisalo Proffa 2 |
1614 | 9 | 3–0 | 46 % |
| 17.12.24 | Robin Aaltonen Basso 3 |
1643 | 9 | 3–2 | 46 % |
| 11.12.24 | Silvo Lehto Höveli 1 |
1329 | 9 | 3–2 | 79 % |
| 28.11.24 | Miikka Fälden Semafori |
~1245 | 9 | 1–3 | 89 % |
| 20.11.24 | Ilkka Yliportimo Pirates |
1546 | 9 | 0–3 | 79 % |
| 13.11.24 | Kristian Roth Proffa 2 |
~1393 | 9 | 3–0 | 77 % |
| 07.11.24 | Daniel Stenlund GalaX |
1423 | 9 | 3–1 | 90 % |
| 31.10.24 | Robin Aaltonen Basso 3 |
1643 | 9 | 3–0 | 48 % |
| 22.10.24 | Kari Hautamäki Höveli 1 |
1370 | 9 | 3–2 | 75 % |
| 16.10.24 | Timo Huhta Jaska |
1522 | 9 | 2–3 | 61 % |
| 01.10.24 | Ilkka Yliportimo Pirates |
1543 | 9 | 3–0 | 76 % |
| 26.09.24 | Mikko Sinisalo Proffa 2 |
1614 | 9 | 1–3 | 52 % |
| 19.09.24 | Miikkael "Miksu" Söderlund GalaX |
1686 | 9 | 3–2 | 36 % |
| 29.03.23 | Risto Kankaanpää Bar Koivu 2 |
1628 | 9 | 3–1 | 39 % |
| 21.03.23 | Jussi Mäkinen Raision Keilis |
~1406 | 9 | 3–0 | 69 % |
| 14.03.23 | Ville Tuomi Fox |
1478 | 8 | 3–0 | 62 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29