Sami Hovi
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1680
63 peliä
8-pallo
1700
51 peliä
9-pallo
~1570
11 peliä
10-pallo
~1400
1 peliä
Ura
Pelit
63
Voitto-%
73 %
46–17
Erä-%
62 %
165–101
Vire (10 viimeisintä)
VVHVVVHHHV
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Taurus Iloinen Härkä 1. divisioona |
5 | 80 % | 61 % | 1680 |
| 2025 Taurus Iloinen Härkä 2. divisioona |
22 | 68 % | 60 % | 1680 |
| 2024 Jaska 3. divisioona |
21 | 76 % | 63 % | 1676 |
| 2023 Jaska 4. divisioona |
15 | 73 % | 65 % | ~1670 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 51 | 73 % | 64 % | 1700 |
| 9-pallo | 11 | 73 % | 56 % | ~1570 |
| 10-pallo | 1 | 100 % | 60 % | ~1400 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 29.10.26 | Antti Välilä OMG! |
1666 | 9 | 4–3 | 52 % |
| 20.10.26 | Juuso Kuopila Talli |
1353 | 9 | 4–0 | 90 % |
| 08.10.26 | Ville Sarkki Satama 1 |
1527 | 9 | 2–4 | 74 % |
| 29.09.26 | Jere Vähänikkilä Taimon Krouvi |
1493 | 9 | 4–2 | 78 % |
| 22.09.26 | Jan Salminen Pocket X |
1572 | 10 | 3–2 | 67 % |
| 11.04.26 | Juho Jalo Basso 3 |
1571 | 8 | 3–0 | 64 % |
| 08.04.26 | Ernest Legayada Satama 1 |
1758 | 8 | 2–3 | 39 % |
| 02.04.26 | Markus Ylitalo Satama 1 |
1699 | 8 | 1–3 | 47 % |
| 25.03.26 | Ernest Legayada Satama 1 |
1758 | 8 | 2–3 | 41 % |
| 10.03.26 | Sehmus Örs Pirates |
1416 | 8 | 3–0 | 83 % |
| 04.03.26 | Panikos Cleanthous Pirates |
1474 | 8 | 3–1 | 77 % |
| 26.02.26 | Jesse Saajala OMG! |
1617 | 9 | 4–3 | 63 % |
| 11.02.26 | Boris Parkkunen Poimari |
1657 | 9 | 4–2 | 47 % |
| 03.02.26 | Markus Ylitalo Satama 1 |
1699 | 8 | 3–2 | 45 % |
| 14.01.26 | Kari Koskinen Basso 3 |
1506 | 9 | 4–2 | 71 % |
| 07.01.26 | Janne Kivimäki Jaska |
1395 | 8 | 3–1 | 79 % |
| 18.12.25 | Joni Juurinen OMG! |
~1450 | 8 | 3–0 | 70 % |
| 03.12.25 | Ville Sarkki Satama 1 |
1528 | 8 | 2–3 | 66 % |
| 25.11.25 | Paavo Vaari Raision Keilis |
1666 | 8 | 0–3 | 52 % |
| 19.11.25 | Tommi Oksanen Pirates |
1532 | 8 | 3–1 | 71 % |
| 11.11.25 | Roni Ruohonen Basso 3 |
1665 | 8 | 3–0 | 44 % |
| 05.11.25 | Henri Tähtinen Jaska |
1685 | 8 | 3–2 | 43 % |
| 22.10.25 | Pasi Suominen Poimari |
1418 | 8 | 3–1 | 75 % |
| 07.10.25 | Sami Vanne Raision Keilis |
1536 | 8 | 1–3 | 66 % |
| 30.09.25 | Ville Virtanen Pirates |
1465 | 8 | 3–1 | 68 % |
| 23.09.25 | Tien "Honkki" Hoang Lam Basso 3 |
1723 | 9 | 4–2 | 30 % |
| 17.09.25 | Henri Tähtinen Jaska |
1685 | 8 | 1–3 | 48 % |
| 10.04.25 | Riku Hautamäki Pirates |
1536 | 8 | 3–2 | 66 % |
| 01.04.25 | Roni Ruohonen Pirates |
1666 | 8 | 0–3 | 51 % |
| 26.03.25 | Ilkka Yliportimo Pirates |
1550 | 8 | 2–3 | 71 % |
| 27.02.25 | Ilkka Yliportimo Pirates |
1549 | 8 | 3–2 | 74 % |
| 12.02.25 | Mikko Jaakola Proffa 2 |
1417 | 8 | 3–0 | 79 % |
| 05.02.25 | Teemu Hietarinta Empty Pockets |
1537 | 8 | 3–0 | 64 % |
| 30.01.25 | Tero Närvälä Basso 3 |
1581 | 8 | 3–0 | 54 % |
| 22.01.25 | Petri Lempinen Höveli 1 |
1724 | 8 | 3–1 | 31 % |
| 14.01.25 | Tommi Oksanen GalaX |
1528 | 8 | 2–3 | 71 % |
| 09.01.25 | Henri Lehtonen Semafori |
1516 | 8 | 3–2 | 68 % |
| 17.12.24 | Jan Sarell Pirates |
1494 | 8 | 3–2 | 69 % |
| 11.12.24 | Jaakko Heino Proffa 2 |
1459 | 8 | 3–2 | 72 % |
| 03.12.24 | Jaakko Koivula Empty Pockets |
1418 | 8 | 3–0 | 78 % |
| 21.11.24 | Pasi Höök Höveli 1 |
1341 | 8 | 2–3 | 83 % |
| 13.11.24 | Ville Riihimäki GalaX |
1509 | 8 | 3–1 | 65 % |
| 30.10.24 | Panikos Cleanthous Pirates |
1474 | 8 | 3–1 | 69 % |
| 22.10.24 | Ville Hiltunen Proffa 2 |
1411 | 9 | 0–3 | 81 % |
| 16.10.24 | Kasper Grönroos Empty Pockets |
1491 | 8 | 3–1 | 74 % |
| 02.10.24 | Sami Nurmela Höveli 1 |
1521 | 8 | 3–1 | 61 % |
| 25.09.24 | Tommi Oksanen GalaX |
1527 | 8 | 3–1 | 76 % |
| 17.09.24 | Henri Lehtonen Semafori |
1515 | 8 | 3–1 | 63 % |
| 20.04.24 | Arto Sipilä Fox |
1545 | 8 | 0–3 | 55 % |
| 20.04.24 | Jari "Peku" Viljanen Tarkkis |
1628 | 8 | 3–0 | 47 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29