Kasper Grönroos
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1496
58 peliä
8-pallo
~1430
15 peliä
9-pallo
1537
42 peliä
10-pallo
~1300
1 peliä
Ura
Pelit
58
Voitto-%
53 %
31–27
Erä-%
51 %
123–119
Vire (10 viimeisintä)
HHVVVVVVVH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Empty Pockets 2. divisioona |
1 | 0 % | 25 % | 1496 |
| 2025 Empty Pockets 3. divisioona |
16 | 75 % | 57 % | 1496 |
| 2024 Empty Pockets 3. divisioona |
10 | 50 % | 53 % | 1493 |
| 2023 Empty Pockets 3. divisioona |
18 | 44 % | 44 % | 1488 |
| 2022 Empty Pockets 3. divisioona |
13 | 46 % | 53 % | ~1490 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 15 | 40 % | 45 % | ~1430 |
| 9-pallo | 42 | 60 % | 54 % | 1537 |
| 10-pallo | 1 | 0 % | 25 % | ~1300 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 29.09.26 | Tuomas Salonen Proffa 2 |
1634 | 10 | 1–3 | 31 % |
| 11.04.26 | Aleksi Kojo Cotton 1 |
1573 | 9 | 0–3 | 39 % |
| 11.04.26 | Henrik Arnell Cotton 1 |
1483 | 9 | 3–1 | 53 % |
| 07.04.26 | Lassi Hujanen Proffa 2 |
1462 | 9 | 3–1 | 55 % |
| 02.04.26 | Ville Hiltunen Proffa 2 |
1410 | 9 | 3–0 | 58 % |
| 26.03.26 | Ville Hiltunen Proffa 2 |
1410 | 9 | 3–1 | 57 % |
| 19.03.26 | Teemu Tuparinne Jams |
1410 | 9 | 3–1 | 57 % |
| 12.03.26 | Jerry Tuominen Jams |
1484 | 9 | 3–2 | 47 % |
| 05.03.26 | Teemu Loponen Jams |
1402 | 9 | 3–1 | 58 % |
| 26.02.26 | Henrik Arnell Cotton 1 |
1483 | 9 | 0–3 | 52 % |
| 10.02.26 | Joona Ståhlstöm Korona 2 |
1449 | 9 | 3–2 | 45 % |
| 05.02.26 | Jukka-Pekka Sillanpää Proffa 2 |
1547 | 9 | 3–1 | 39 % |
| 29.01.26 | Jari "Peku" Viljanen Jams |
1630 | 9 | 1–3 | 27 % |
| 20.01.26 | Hannu Moilanen Bar Koivu 3 |
1649 | 9 | 0–3 | 26 % |
| 13.01.26 | Jani Savolainen Höveli 1 |
1346 | 9 | 3–2 | 68 % |
| 07.01.26 | Joonas Grönberg Semafori |
1436 | 9 | 3–2 | 54 % |
| 20.11.25 | Samuli Siimes Bar Koivu 3 |
1546 | 9 | 3–2 | 39 % |
| 03.04.25 | Kari Sinisalo Basso 3 |
1434 | 8 | 3–1 | 51 % |
| 27.03.25 | Henri Huurre Basso 3 |
1585 | 8 | 2–3 | 39 % |
| 25.02.25 | Iisko Toivonen Basso 3 |
1511 | 8 | 3–2 | 40 % |
| 05.02.25 | Timo Huhta Jaska |
1522 | 9 | 3–1 | 40 % |
| 07.01.25 | Daniel Stenlund GalaX |
1424 | 9 | 2–3 | 76 % |
| 11.12.24 | Tomy Salo Höveli 1 |
1410 | 9 | 3–1 | 55 % |
| 03.12.24 | Marko Kallio Jaska |
1309 | 9 | 3–0 | 65 % |
| 20.11.24 | Nico Vierikko Pirates |
1384 | 8 | 1–3 | 59 % |
| 16.10.24 | Sami Hovi Jaska |
1674 | 8 | 1–3 | 26 % |
| 26.09.24 | Ville Hiltunen Proffa 2 |
1411 | 8 | 2–3 | 61 % |
| 20.04.24 | Erkki Stockfelt PocketPapat |
1490 | 8 | 3–2 | 48 % |
| 20.04.24 | Ari Lågas Satama 1 |
1448 | 9 | 1–3 | 54 % |
| 20.04.24 | Rami Nurmi Satama 1 |
1691 | 9 | 1–3 | 16 % |
| 09.04.24 | Panikos Cleanthous Pirates |
1471 | 9 | 3–0 | 49 % |
| 03.04.24 | Jan Sarell Pirates |
1493 | 9 | 3–2 | 42 % |
| 28.03.24 | Juho Jalo Pirates |
1572 | 9 | 2–3 | 28 % |
| 06.03.24 | Tomy Salo Höveli 1 |
1407 | 9 | 3–2 | 55 % |
| 28.02.24 | Pertti Vigren Semafori |
1457 | 9 | 3–1 | 45 % |
| 08.02.24 | Eero Junnila Moision Olkkari |
1421 | 8 | 0–3 | 56 % |
| 23.01.24 | Jan Sarell Pirates |
1493 | 8 | 1–3 | 47 % |
| 11.01.24 | Joni Hautamäki Höveli 1 |
1595 | 8 | 1–3 | 26 % |
| 12.12.23 | Sami Aikio Semafori |
1483 | 8 | 1–3 | 65 % |
| 06.12.23 | Mikko Kaarmela Satama 1 |
1383 | 8 | 3–2 | 61 % |
| 28.11.23 | Simo "simppa" Sainio Moision Olkkari |
1459 | 9 | 3–2 | 64 % |
| 23.11.23 | Heikki "Hopo" Mäkinen PocketPapat |
1684 | 9 | 0–3 | 13 % |
| 07.11.23 | Jere Gröndahl OMG! |
1308 | 9 | 3–2 | 64 % |
| 31.10.23 | Toni Koski Höveli 1 |
1414 | 9 | 2–3 | 53 % |
| 26.10.23 | Jouni Ruotsi Semafori |
1410 | 9 | 1–3 | 60 % |
| 21.03.23 | Juha Jääskeläinen Poimari |
1593 | 9 | 3–0 | 30 % |
| 14.03.23 | Jaakko Numminen OMG! |
1397 | 9 | 3–1 | 64 % |
| 09.03.23 | Henri Toivonen Satama 1 |
1669 | 9 | 2–3 | 23 % |
| 02.02.23 | Janne Ruohonen Galaxie Shooters |
1375 | 9 | 1–3 | 64 % |
| 26.01.23 | Jarno Heikkilä Proffa 2 |
1659 | 9 | 1–3 | 21 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29