Jussi Helkkala
Iloinen Härkä 3
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1501
148 peliä
8-pallo
1535
102 peliä
9-pallo
1513
34 peliä
Ura
Pelit
148
Voitto-%
56 %
83–65
Erä-%
55 %
302–246
Vire (10 viimeisintä)
HVVVVVHVVV
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Iloinen Härkä 3 4. divisioona |
2 | 50 % | 50 % | 1501 |
| 2024 Iloinen Härkä 3 6. divisioona |
18 | 72 % | 64 % | 1501 |
| 2023 Iloinen Härkä 3 5. divisioona |
15 | 60 % | 58 % | 1499 |
| 2022 Iloinen Härkä 3 4. divisioona |
15 | 47 % | 51 % | 1499 |
| 2020–21 Härkä 3 V-Divisioona |
15 | 73 % | 62 % | 1505 |
| 2019–20 Härkä3 III-Divisioona |
11 | 36 % | 43 % | 1506 |
| 2018–19 Iloinen Härkä 3 III-Divisioona |
10 | 30 % | 42 % | 1509 |
| 2017–18 Iloinen Härkä 3 III-Divisioona |
14 | 64 % | 60 % | 1513 |
| 2016–17 Iloinen Härkä 3 III-Divisioona A-lohko |
10 | 50 % | 55 % | 1517 |
| 2015–16 Iloinen Härkä 3 III-Divisioona A-lohko |
10 | 60 % | 64 % | 1518 |
| 2014–15 Iloinen Härkä 3 III-Divisioona |
16 | 69 % | 65 % | 1518 |
| 2013–14 Iloinen Härkä 2 I-Divisioona |
12 | 33 % | 40 % | ~1516 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| Laji ei tiedossa | 12 | 33 % | 40 % | |
| 8-pallo | 102 | 57 % | 56 % | 1535 |
| 9-pallo | 34 | 62 % | 57 % | 1513 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 30.09.25 | Aatu Niemelä Cantina Pirate |
1468 | 9 | 0–3 | 68 % |
| 24.09.25 | Cim Sundin Pulina |
1363 | 9 | 3–0 | 68 % |
| 12.04.25 | Samuli Malka O'bass |
1459 | 9 | 3–1 | 54 % |
| 12.04.25 | Ville Tuomi O'bass |
1474 | 8 | 3–1 | 48 % |
| 09.04.25 | Joffe Nylund Par Rocks 2 |
1336 | 8 | 3–0 | 66 % |
| 01.04.25 | Joffe Nylund Par Rocks 2 |
1336 | 8 | 3–0 | 62 % |
| 26.03.25 | Kristian Aaltonen Par Rocks 2 |
1653 | 8 | 1–3 | 29 % |
| 26.02.25 | Memma Tarvainen Parakorona |
1263 | 8 | 3–0 | 74 % |
| 04.02.25 | Tuire Laitinen Heppari |
931 | 9 | 3–0 | 95 % |
| 29.01.25 | William Karlsson Höveli 2 |
1398 | 8 | 3–2 | 58 % |
| 21.01.25 | Petri Parkkinen O'bass |
1455 | 8 | 2–3 | 56 % |
| 15.01.25 | Hanna Niemi Cantina 5 |
1075 | 9 | 3–2 | 94 % |
| 07.01.25 | Kim Lindstedt Par Rocks 2 |
1338 | 9 | 3–1 | 73 % |
| 26.11.24 | Jonne Rinne Höveli 2 |
1423 | 8 | 3–1 | 56 % |
| 20.11.24 | Sami Koskivaara O'bass |
1561 | 9 | 0–3 | 48 % |
| 06.11.24 | Kristian Aaltonen Par Rocks 2 |
1651 | 9 | 0–3 | 34 % |
| 15.10.24 | Tuire Laitinen Heppari |
933 | 9 | 3–0 | 95 % |
| 09.10.24 | Jarkko Saari Höveli 2 |
~1078 | 9 | 3–1 | 90 % |
| 02.10.24 | Milla Aaltonen O'bass |
1258 | 9 | 3–0 | 65 % |
| 17.09.24 | Sofia Fagerholm Par Rocks 2 |
1231 | 9 | 1–3 | 62 % |
| 19.03.24 | William Karlsson Höveli 2 |
1399 | 8 | 3–0 | 60 % |
| 05.03.24 | Susanna Skog Flex Kakkonen |
1236 | 8 | 2–3 | 83 % |
| 28.02.24 | Jesper Häyrinen Cantina 5 |
1284 | 8 | 2–3 | 84 % |
| 15.02.24 | Markus Andersson Poimari II |
1372 | 9 | 3–2 | 69 % |
| 06.02.24 | Petri Laitinen Heppari |
~1040 | 9 | 3–0 | 91 % |
| 31.01.24 | Jeremi "dj" Roivas Koivu 3 |
1437 | 9 | 3–0 | 58 % |
| 24.01.24 | Lauri Randell Pulina |
1387 | 8 | 3–2 | 67 % |
| 05.12.23 | Make Lintula Tuopin Bilis |
1498 | 9 | 0–3 | 43 % |
| 21.11.23 | Niko Leikama Parakorona |
1495 | 9 | 1–3 | 34 % |
| 09.11.23 | Jasper Kujala Cantina 5 |
~1338 | 9 | 1–3 | 66 % |
| 01.11.23 | Markus Andersson Poimari II |
1371 | 9 | 1–3 | 74 % |
| 25.10.23 | Ville Hilemaa Heppari |
~1146 | 9 | 3–2 | 82 % |
| 18.10.23 | Samuli Siimes Koivu 3 |
1529 | 9 | 3–1 | 73 % |
| 11.10.23 | Vesa Lahtinen Pulina |
1255 | 9 | 3–0 | 83 % |
| 04.10.23 | Sami Gyalog Tuopin Bilis |
1295 | 9 | 3–0 | 83 % |
| 22.03.23 | Jyri Laakso Jaska |
1275 | 8 | 3–1 | 75 % |
| 15.03.23 | Iisko Toivonen Basso 3 |
1518 | 8 | 1–3 | 43 % |
| 02.03.23 | Elias Kaartosalmi Akselintupa |
1566 | 9 | 1–3 | 56 % |
| 15.02.23 | Tepi Lehto Tarkkis |
1236 | 9 | 2–3 | 81 % |
| 07.02.23 | Eero Vuorinen PocketPapat |
1465 | 9 | 2–3 | 63 % |
| 01.02.23 | Tapio Rivasto Cantina Pirate |
1396 | 9 | 3–0 | 64 % |
| 25.01.23 | Timi Teikari Jaska |
1452 | 9 | 1–3 | 72 % |
| 19.01.23 | Pertti Manner Basso 3 |
~1264 | 9 | 3–0 | 78 % |
| 14.12.22 | Arto Sipilä Akselintupa |
1545 | 9 | 2–3 | 59 % |
| 08.12.22 | Jari "Peku" Viljanen Tarkkis |
1621 | 9 | 3–2 | 36 % |
| 22.11.22 | Hannu Santaluoto Cantina Pirate |
1443 | 9 | 3–1 | 55 % |
| 16.11.22 | Timo Huhta Jaska |
1523 | 9 | 3–2 | 47 % |
| 09.11.22 | Iisko Toivonen Basso 3 |
1519 | 8 | 1–3 | 44 % |
| 26.10.22 | Arto Sipilä Akselintupa |
1544 | 8 | 2–3 | 68 % |
| 13.10.22 | Erkki Stockfelt PocketPapat |
1489 | 9 | 3–2 | 70 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29