Antton Laine
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1593
125 peliä
8-pallo
1574
95 peliä
9-pallo
1627
28 peliä
10-pallo
~1400
2 peliä
Ura
Pelit
125
Voitto-%
57 %
71–54
Erä-%
53 %
290–254
Vire (10 viimeisintä)
VVVHVHVVVV
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Habby Bull 2. divisioona |
7 | 71 % | 59 % | 1593 |
| 2025 Korona 2 3. divisioona |
20 | 70 % | 64 % | 1592 |
| 2024 Korona 1 1. divisioona |
19 | 32 % | 45 % | 1583 |
| 2023 Korona 1 1. divisioona |
12 | 50 % | 47 % | 1575 |
| 2022 Korona 2 3. divisioona |
17 | 71 % | 60 % | 1569 |
| 2020–21 Pub Mänty II-Divisioona |
4 | 50 % | 50 % | 1545 |
| 2019–20 Korona 2 III-Divisioona |
9 | 44 % | 51 % | 1534 |
| 2018–19 Korona 2 III-Divisioona |
16 | 69 % | 57 % | 1524 |
| 2017–18 Korona 2 III-Divisioona |
21 | 52 % | 48 % | ~1510 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 95 | 54 % | 52 % | 1574 |
| 9-pallo | 28 | 68 % | 59 % | 1627 |
| 10-pallo | 2 | 50 % | 44 % | ~1400 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 29.10.26 | Henrik Arnell Cotton 1 |
1484 | 9 | 4–3 | 68 % |
| 22.10.26 | Jonne Vilja Empty Pockets |
1638 | 9 | 4–2 | 41 % |
| 14.10.26 | Lassi Hujanen Proffa 2 |
1463 | 9 | 4–1 | 68 % |
| 08.10.26 | Tommi Hautanen Aura III |
~1620 | 8 | 1–3 | 53 % |
| 30.09.26 | Samuli Siimes Korona 2 |
1547 | 10 | 3–2 | 56 % |
| 23.09.26 | Boris Parkkunen Poimari |
1657 | 10 | 1–3 | 42 % |
| 17.09.26 | Oula Tuomi Tuopin Bilis |
1368 | 8 | 3–0 | 80 % |
| 11.04.26 | Kristian Roth Proffa 2 |
~1390 | 9 | 3–0 | 72 % |
| 11.04.26 | Mikko Jaakola Proffa 2 |
1418 | 8 | 3–0 | 70 % |
| 31.03.26 | Aleksi Kojo Cotton 1 |
1573 | 8 | 3–1 | 48 % |
| 26.03.26 | Sauli Rautsala Cotton 1 |
~1360 | 9 | 3–0 | 76 % |
| 18.03.26 | Juho Nieminen Semafori |
~1460 | 8 | 3–0 | 67 % |
| 12.03.26 | Kalle Uro Semafori |
1613 | 8 | 3–1 | 43 % |
| 04.03.26 | Juho Nieminen Semafori |
~1460 | 9 | 2–3 | 68 % |
| 25.02.26 | Juuso Silfverhuth Höveli 1 |
1505 | 8 | 3–0 | 53 % |
| 10.02.26 | Jonne Vilja Empty Pockets |
1639 | 8 | 1–3 | 37 % |
| 05.02.26 | Mikko Andersson Cotton 1 |
1397 | 8 | 3–2 | 68 % |
| 13.01.26 | Juho Sipilä Jams |
1635 | 8 | 2–3 | 34 % |
| 26.11.25 | Pertti Vigren Semafori |
1460 | 9 | 3–0 | 61 % |
| 19.11.25 | Sami Saksi Proffa 2 |
1399 | 8 | 0–3 | 74 % |
| 05.11.25 | Petteri Viitanen Bar Koivu 3 |
1329 | 8 | 3–1 | 80 % |
| 29.10.25 | Tony Launilahti Höveli 1 |
1460 | 8 | 3–1 | 58 % |
| 21.10.25 | Mudi Al-Dulaimi Empty Pockets |
~1390 | 8 | 3–1 | 70 % |
| 16.10.25 | Jesse Aaltonen Moision Olkkari 1 |
1699 | 8 | 0–3 | 35 % |
| 01.10.25 | Rami Tulonen Aura III |
1581 | 8 | 2–3 | 44 % |
| 24.09.25 | Markku "Tonni" Mäkelä Pocket X |
1679 | 8 | 3–0 | 32 % |
| 16.09.25 | Lauri Linden Taimon Krouvi |
1814 | 8 | 3–2 | 17 % |
| 12.04.25 | Mikko Nieminen Galaxie 13 |
1617 | 9 | 3–4 | 36 % |
| 01.04.25 | Markku "Tonni" Mäkelä Pocket X |
1679 | 8 | 2–3 | 30 % |
| 26.03.25 | Tuomas Rantasalo Pocket X |
1578 | 8 | 2–3 | 43 % |
| 11.03.25 | Ville Kyynäräinen Aura III |
1452 | 8 | 2–3 | 69 % |
| 26.02.25 | Rami Tulonen Aura III |
1583 | 9 | 3–4 | 42 % |
| 13.02.25 | Rasmus Kordelin Pocket X |
1705 | 8 | 0–3 | 31 % |
| 06.02.25 | Mikko Jokinen Poimari |
1637 | 8 | 3–0 | 40 % |
| 14.01.25 | Risto Kankaanpää Bar Koivu |
1627 | 8 | 1–3 | 38 % |
| 10.01.25 | Toni Kallio Korona 2 |
1596 | 8 | 2–3 | 46 % |
| 19.12.24 | Nuutti Uusitalo Aura III |
1396 | 9 | 4–1 | 72 % |
| 10.12.24 | Markku "Tonni" Mäkelä Pocket X |
1679 | 8 | 2–3 | 33 % |
| 05.12.24 | Timo Sipilä Poimari |
1543 | 9 | 1–4 | 54 % |
| 27.11.24 | Henri "Pötkö" Väisänen Galaxie 13 |
1780 | 8 | 3–2 | 21 % |
| 14.11.24 | Antti Toivonen Bar Koivu |
1656 | 8 | 3–2 | 30 % |
| 23.10.24 | Tuomas Rantasalo Pocket X |
1579 | 9 | 2–4 | 47 % |
| 16.10.24 | Pasi Suominen Poimari |
1416 | 8 | 3–1 | 72 % |
| 09.10.24 | Antti Koivula Galaxie 13 |
1661 | 9 | 3–4 | 32 % |
| 24.09.24 | Tien "Honkki" Hoang Lam Bar Koivu |
1730 | 9 | 4–3 | 16 % |
| 19.09.24 | Markus Poikonen Korona 2 |
1549 | 8 | 1–3 | 47 % |
| 10.04.24 | Lauri Vaininen Aura III |
1591 | 8 | 1–3 | 46 % |
| 27.03.24 | Jaakko Ruohisto Aura III |
1744 | 8 | 0–3 | 25 % |
| 21.03.24 | Santtu Penttilä Flex |
1741 | 9 | 4–2 | 15 % |
| 13.03.24 | Markus Ylitalo Pocket X |
1683 | 8 | 3–2 | 39 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29