Jussi Korhonen
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1542
91 peliä
8-pallo
1584
60 peliä
9-pallo
~1410
9 peliä
10-pallo
~1480
10 peliä
Ura
Pelit
91
Voitto-%
51 %
46–45
Erä-%
52 %
195–181
Vire (10 viimeisintä)
HHVHVHHHVV
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Talli 1. divisioona |
1 | 0 % | 40 % | 1542 |
| 2025 Talli 1. divisioona |
6 | 33 % | 43 % | 1542 |
| 2024 Talli 2. divisioona |
10 | 60 % | 49 % | 1544 |
| 2023 Talli 2. divisioona |
1 | 0 % | 40 % | 1546 |
| 2022 Talli 2. divisioona |
4 | 25 % | 38 % | 1547 |
| 2020–21 Talli III-Divisioona |
7 | 57 % | 57 % | 1561 |
| 2019–20 Talli III-Divisioona |
10 | 50 % | 54 % | 1567 |
| 2018–19 Talli II-Divisioona |
5 | 40 % | 50 % | 1573 |
| 2017–18 Tapper`s InnTres III-Divisioona |
9 | 67 % | 66 % | 1579 |
| 2016–17 Tapper`s Inn Mestaruussarja |
6 | 67 % | 60 % | 1585 |
| 2015–16 Tapper`s Inn Mestaruussarja |
9 | 11 % | 29 % | 1586 |
| 2014–15 Tapper´s InnToo II-Divisioona |
11 | 64 % | 62 % | ~1590 |
| 2013–14 Tapper`s InnToo I-Divisioona |
12 | 67 % | 56 % | ~1590 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| Laji ei tiedossa | 12 | 67 % | 56 % | – |
| 8-pallo | 60 | 53 % | 56 % | 1584 |
| 9-pallo | 9 | 33 % | 38 % | ~1410 |
| 10-pallo | 10 | 30 % | 39 % | ~1480 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 24.09.26 | Mikko Nousiainen Korona 1 |
1660 | 8 | 2–3 | 33 % |
| 12.03.26 | Ville Aholainen Flex |
1670 | 9 | 1–4 | 32 % |
| 26.02.26 | Kristian "Krisu" Stenroos Habby Bull |
1496 | 8 | 3–2 | 60 % |
| 15.01.26 | Eero Junnila Moision Olkkari 1 |
1425 | 9 | 1–4 | 73 % |
| 06.11.25 | Arto Sipilä Fox 1 |
1536 | 8 | 3–0 | 49 % |
| 16.10.25 | Jesse "pappa" Aaltonen Taimon Krouvi |
1545 | 8 | 2–3 | 53 % |
| 25.09.25 | Joona Koivisto Moision Olkkari 1 |
1817 | 9 | 3–4 | 12 % |
| 12.04.25 | Joni Aaltonen Moision Olkkari 1 |
1664 | 8 | 0–3 | 37 % |
| 27.03.25 | Joni Juurinen OMG! |
~1450 | 8 | 3–2 | 64 % |
| 06.02.25 | Jari Saarinen Taurus Iloinen Härkä |
1432 | 8 | 3–2 | 71 % |
| 23.01.25 | Kristian Mahnala Moision Olkkari 1 |
1885 | 8 | 2–3 | 12 % |
| 21.11.24 | Toni Miettinen Moision Olkkari 1 |
1553 | 9 | 1–3 | 45 % |
| 14.11.24 | Ari Lågas Satama 1 |
1449 | 9 | 3–2 | 69 % |
| 31.10.24 | Marko Nurmi Fox |
1640 | 9 | 3–1 | 38 % |
| 17.10.24 | Tommi Seppälä Taurus Iloinen Härkä |
~1230 | 8 | 3–1 | 83 % |
| 10.10.24 | Jouni Tammi OMG! |
1504 | 8 | 3–2 | 57 % |
| 03.10.24 | Joona Koivisto Moision Olkkari 1 |
1820 | 9 | 0–3 | 15 % |
| 05.10.23 | Teemu Passoja Proffa 2 |
1313 | 8 | 2–3 | 73 % |
| 23.03.23 | Hanna Iivonen Bar Koivu 2 |
1403 | 8 | 1–3 | 76 % |
| 12.01.23 | Tony Tuomi Fox |
~1390 | 9 | 0–3 | 78 % |
| 13.10.22 | Jonne Järvi Viskibassot |
1349 | 9 | 3–1 | 79 % |
| 06.10.22 | Ville Aholainen Flex |
1672 | 8 | 2–3 | 43 % |
| ~10.02.21 | Kalle Kastari Naapuri 2 |
~1330 | 8 | 3–1 | 88 % |
| ~27.01.21 | Ralf Brass Satama 1 |
1449 | 8 | 1–3 | 73 % |
| ~02.12.20 | Jere Vähänikkilä Iloinen Härkä |
1494 | 8 | 3–1 | 65 % |
| ~25.11.20 | Ilmari Siltala Naapuri 2 |
1533 | 8 | 2–3 | 68 % |
| ~18.11.20 | Nina Pekkarinen Proffa 2 |
1472 | 8 | 3–0 | 66 % |
| ~11.11.20 | Ralf Brass Satama 1 |
1448 | 8 | 3–1 | 72 % |
| ~14.10.20 | Jere Vähänikkilä Iloinen Härkä |
1494 | 8 | 1–3 | 65 % |
| ~11.03.20 | Janne Ruohonen Aura IV |
1383 | 8 | 3–0 | 78 % |
| ~04.03.20 | Marko "Tikko" Hietikko Härkä3 |
1517 | 8 | 3–0 | 74 % |
| ~12.02.20 | Juha Iltanen Korona 2 |
1360 | 8 | 2–3 | 85 % |
| ~05.02.20 | Toni Ahlvik Taimon Krouvi |
1590 | 8 | 3–2 | 64 % |
| ~22.01.20 | Make Lintula Satama II |
1529 | 8 | 1–3 | 55 % |
| ~13.11.19 | Jimi Lehto Härkä3 |
1585 | 8 | 0–3 | 62 % |
| ~30.10.19 | Markus Poikonen Korona 2 |
1574 | 8 | 2–3 | 55 % |
| ~23.10.19 | Lauri Linden Taimon Krouvi |
1781 | 8 | 0–3 | 37 % |
| ~09.10.19 | Teppo Laine Satama II |
1208 | 8 | 3–0 | 91 % |
| ~02.10.19 | Jukka-Pekka Sillanpää Proffa2 |
1573 | 8 | 3–0 | 51 % |
| ~06.02.19 | Jonne Vilja Empty Pockets |
1574 | 8 | 2–3 | 69 % |
| ~23.01.19 | Tuomas Timisjärvi Aura III |
1716 | 8 | 1–3 | 50 % |
| ~21.11.18 | Ville Hiltunen Proffa 2 |
1385 | 8 | 3–1 | 86 % |
| ~31.10.18 | Toni Ojala Iloinen Härkä 4 |
1611 | 8 | 2–3 | 53 % |
| ~17.10.18 | Janne Mickelsson Pub Mänty |
1587 | 8 | 3–1 | 64 % |
| ~04.04.18 | Riikka Juhola Galaxie3 |
1409 | 8 | 2–3 | 81 % |
| ~21.03.18 | Jyri Nurmi Galaxie3 |
1466 | 8 | 2–3 | 75 % |
| ~14.03.18 | Jarimo Roivas Koivu 3 |
1455 | 8 | 3–0 | 82 % |
| ~07.03.18 | Jouni Reinikainen Iloinen Härkä 3 |
1369 | 8 | 3–1 | 77 % |
| ~28.02.18 | Tulos mitätöity Ihan Vaan Pubi 2 |
~1140 | 8 | 3–0 | 83 % |
| ~07.02.18 | Mikko Kaarela G 6 |
1621 | 8 | 1–3 | 58 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29