Sami Vuorisalo
Talli
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1607
106 peliä
8-pallo
1595
55 peliä
9-pallo
~1471
1 peliä
10-pallo
1502
31 peliä
Ura
Pelit
106
Voitto-%
57 %
60–46
Erä-%
53 %
227–201
Vire (10 viimeisintä)
HHVVVHHVVH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Talli 1. divisioona |
1 | 0 % | 40 % | 1607 |
| 2022 Talli 2. divisioona |
1 | 0 % | 40 % | 1609 |
| 2020–21 Talli III-Divisioona |
13 | 62 % | 56 % | 1612 |
| 2019–20 Talli III-Divisioona |
11 | 64 % | 59 % | 1614 |
| 2018–19 Talli II-Divisioona |
6 | 83 % | 71 % | 1614 |
| 2017–18 Tapper`s InnTres III-Divisioona |
15 | 53 % | 49 % | 1611 |
| 2016–17 Tapper`s Inn Mestaruussarja |
9 | 22 % | 26 % | 1616 |
| 2015–16 Tapper`s Inn Mestaruussarja |
16 | 44 % | 46 % | 1626 |
| 2014–15 Tapper´s Inn Mestaruussarja |
15 | 60 % | 54 % | 1637 |
| 2013–14 Tapper`s Inn I-Divisioona |
19 | 74 % | 64 % | ~1643 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| Laji ei tiedossa | 19 | 74 % | 64 % | |
| 8-pallo | 55 | 56 % | 53 % | 1595 |
| 9-pallo | 1 | 0 % | 40 % | ~1471 |
| 10-pallo | 31 | 48 % | 47 % | 1502 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 21.10.25 | Tuomas Rantasalo Pocket X |
1577 | 8 | 2–3 | 54 % |
| 26.01.23 | Mika Malmlund Bar Koivu 2 |
1540 | 9 | 2–3 | 60 % |
| ~03.03.21 | Kristian "Krisu" Stenroos Korona 2 |
1473 | 8 | 3–2 | 72 % |
| ~17.02.21 | Jimi Lehto Iloinen Härkä |
1583 | 8 | 3–1 | 56 % |
| ~10.02.21 | Tommi Peltonen Naapuri 2 |
1427 | 8 | 3–1 | 72 % |
| ~03.02.21 | Mikko Sinisalo Proffa 2 |
1589 | 8 | 1–3 | 61 % |
| ~27.01.21 | Toni Hannula Satama 1 |
1676 | 8 | 1–3 | 43 % |
| ~20.01.21 | Topias Lehtovaara Taimon Krouvi |
1483 | 8 | 3–0 | 77 % |
| ~09.12.20 | Kristian "Krisu" Stenroos Korona 2 |
1472 | 8 | 3–1 | 73 % |
| ~25.11.20 | Jarkko Vehviläinen Naapuri 2 |
1603 | 8 | 2–3 | 49 % |
| ~18.11.20 | Mikko Jaakola Proffa 2 |
1419 | 8 | 3–1 | 72 % |
| ~28.10.20 | Aleksi Kojo Cotton 1 |
1577 | 8 | 0–3 | 59 % |
| ~21.10.20 | Kristian "Krisu" Stenroos Korona 2 |
1472 | 8 | 3–1 | 72 % |
| ~14.10.20 | Petri Lehto Iloinen Härkä |
1583 | 8 | 3–1 | 58 % |
| ~30.09.20 | Mikko Sinisalo Proffa 2 |
1586 | 8 | 1–3 | 66 % |
| ~11.03.20 | Reino Sirén Aura IV |
1474 | 8 | 1–3 | 73 % |
| ~26.02.20 | Antti Koivula Galaxie 3 |
1654 | 8 | 3–2 | 52 % |
| ~12.02.20 | Sebastian Hämäläinen Korona 2 |
1526 | 8 | 3–0 | 63 % |
| ~29.01.20 | Teemu Laaksonen Härkä 4 |
~1307 | 8 | 3–0 | 87 % |
| ~15.01.20 | Tuomas Salonen Proffa2 |
1622 | 8 | 3–2 | 59 % |
| ~27.11.19 | Juho Toivonen Moision olkkari3 |
1519 | 8 | 3–0 | 66 % |
| ~20.11.19 | Tomi Niemi Aura IV |
1512 | 8 | 1–3 | 62 % |
| ~06.11.19 | Teukka Lehto Galaxie 3 |
1385 | 8 | 3–1 | 78 % |
| ~30.10.19 | Antton Laine Korona 2 |
1531 | 8 | 1–3 | 76 % |
| ~16.10.19 | Petri Kalliokorpi Härkä 4 |
1476 | 8 | 2–3 | 71 % |
| ~09.10.19 | Petri Pursiainen Satama II |
1550 | 8 | 3–1 | 63 % |
| ~27.03.19 | Henrik Holmroos Pub Mänty |
1598 | 8 | 3–2 | 64 % |
| ~20.03.19 | Kimmo Paldanius Fox |
1388 | 8 | 3–1 | 84 % |
| ~13.03.19 | Mikko Sinisalo Proffa 2 |
1573 | 8 | 3–0 | 63 % |
| ~16.01.19 | Jonne Stenlund Skipo1 |
1404 | 8 | 3–1 | 86 % |
| ~21.11.18 | Mikko Sinisalo Proffa 2 |
1571 | 8 | 3–0 | 60 % |
| ~03.10.18 | Miikkael "Miksu" Söderlund Skipo1 |
1685 | 8 | 2–3 | 42 % |
| ~04.04.18 | Joni Salminen Galaxie3 |
1463 | 8 | 1–3 | 69 % |
| ~28.03.18 | Jyri Nurmi Galaxie3 |
1466 | 8 | 3–2 | 69 % |
| ~21.03.18 | Teppo Malmikankare Galaxie3 |
1412 | 8 | 1–3 | 76 % |
| ~14.03.18 | Jani Gröndahl Koivu 3 |
~1475 | 8 | 3–2 | 67 % |
| ~07.03.18 | Oiva Nyman Iloinen Härkä 3 |
1244 | 8 | 3–2 | 91 % |
| ~07.02.18 | Henri Lehtonen G 6 |
1491 | 8 | 1–3 | 69 % |
| ~31.01.18 | Juuso Silfverhuth Iloinen Härkä 4 |
1506 | 8 | 1–3 | 74 % |
| ~24.01.18 | Juha Iltanen Korona 2 |
1354 | 8 | 3–1 | 83 % |
| ~17.01.18 | Saku Mäkipere Höveli 2 |
~1516 | 8 | 3–0 | 84 % |
| ~29.11.17 | Teppo Malmikankare Galaxie3 |
1413 | 8 | 3–2 | 77 % |
| ~15.11.17 | Jouni Reinikainen Iloinen Härkä 3 |
1371 | 8 | 3–1 | 74 % |
| ~01.11.17 | Miika Grönholm Proffa 2 |
~1407 | 8 | 0–3 | 84 % |
| ~18.10.17 | Toni Ojala Iloinen Härkä 4 |
1612 | 8 | 1–3 | 57 % |
| ~11.10.17 | Ilkka Helajärvi Korona 2 |
1407 | 8 | 2–3 | 86 % |
| ~04.10.17 | Jonne Piiroinen Höveli 2 |
~1570 | 8 | 3–1 | 72 % |
| ~15.03.17 | Jesper Jakobsson Par Rocks |
1714 | 8 | 3–2 | 41 % |
| ~08.03.17 | Simo Rinne Iloinen Härkä 2 |
~1397 | 10 | 3–2 | 76 % |
| ~01.03.17 | Kai Keihola Pub Jaska 1 |
1967 | 8 | 0–3 | 13 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29