Juho Jalo
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1571
105 peliä
8-pallo
1664
62 peliä
9-pallo
1496
38 peliä
10-pallo
~1440
5 peliä
Ura
Pelit
105
Voitto-%
53 %
56–49
Erä-%
52 %
234–213
Vire (10 viimeisintä)
HVHVHHHHHV
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Basso 3 Mestaruussarja |
8 | 25 % | 40 % | 1571 |
| 2025 Basso 3 2. divisioona |
17 | 71 % | 60 % | 1571 |
| 2024 Pirates 3. divisioona |
16 | 38 % | 45 % | 1569 |
| 2023 Pirates 3. divisioona |
12 | 58 % | 52 % | 1572 |
| 2022 Viskibassot 2. divisioona |
12 | 50 % | 51 % | 1577 |
| 2020–21 Basso 3 II-Divisioona |
18 | 56 % | 55 % | 1585 |
| 2019–20 Basso 3 II-Divisioona |
10 | 60 % | 62 % | ~1590 |
| 2018–19 Basso1 Mestaruussarja |
1 | 0 % | 0 % | ~1580 |
| 2014–15 Basso 2 II-Divisioona |
11 | 64 % | 56 % | ~1570 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 62 | 63 % | 59 % | 1664 |
| 9-pallo | 38 | 42 % | 46 % | 1496 |
| 10-pallo | 5 | 20 % | 33 % | ~1440 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 03.11.26 | Henrik Holmroos Galaxie 1 |
1704 | 9 | 1–4 | 30 % |
| 28.10.26 | Mikko Korvenala Par Rocks |
1809 | 9 | 4–3 | 15 % |
| 22.10.26 | Aki Mundolin Iloinen Härkä |
1845 | 10 | 2–3 | 16 % |
| 14.10.26 | Ari Niemelä Bar Koivu 1 |
1605 | 10 | 3–2 | 42 % |
| 08.10.26 | Timo Leiniö Moision Olkkari 1 |
1723 | 9 | 3–4 | 24 % |
| 01.10.26 | Bryan Dela Cruz Pocket 1 |
~1690 | 10 | 0–3 | 38 % |
| 22.09.26 | Roni Silvennoinen Proffa |
1660 | 10 | 2–3 | 35 % |
| 17.09.26 | Henrik Holmroos Galaxie 1 |
1704 | 9 | 2–4 | 31 % |
| 11.04.26 | Sami Hovi Taurus Iloinen Härkä |
1680 | 8 | 0–3 | 36 % |
| 01.04.26 | Pasi Suominen Poimari |
1418 | 8 | 3–0 | 71 % |
| 26.03.26 | Markus Andersson Poimari |
1364 | 8 | 3–1 | 76 % |
| 11.02.26 | Valtteri Kulmala Raision Keilis |
1357 | 8 | 3–0 | 76 % |
| 03.02.26 | Miikkael "Miksu" Söderlund Pirates |
1687 | 9 | 2–4 | 31 % |
| 29.01.26 | Joni Juurinen OMG! |
~1450 | 8 | 3–2 | 63 % |
| 21.01.26 | Timi Teikari Jaska |
1466 | 9 | 3–4 | 68 % |
| 14.01.26 | Tomi Vasama Taurus Iloinen Härkä |
~1390 | 8 | 3–0 | 70 % |
| 07.01.26 | Timo Sipilä Poimari |
1534 | 9 | 4–3 | 50 % |
| 17.12.25 | Nuutti Uusitalo Satama 1 |
1398 | 9 | 4–3 | 73 % |
| 09.12.25 | Jenna Lehto Raision Keilis |
1329 | 9 | 4–1 | 86 % |
| 03.12.25 | Ilkka Yliportimo Pirates |
1554 | 8 | 3–2 | 51 % |
| 11.11.25 | Petri Nummi Taurus Iloinen Härkä |
1581 | 8 | 2–3 | 47 % |
| 22.10.25 | Jussi Mäkinen Raision Keilis |
~1410 | 9 | 4–1 | 75 % |
| 16.10.25 | Jan Sarell Pirates |
1497 | 8 | 3–2 | 61 % |
| 01.10.25 | Timi Teikari Jaska |
1466 | 9 | 1–4 | 67 % |
| 17.09.25 | Markus Andersson Poimari |
1366 | 9 | 4–0 | 73 % |
| 12.04.25 | Anni Puikkonen Basso 3 |
1312 | 8 | 3–0 | 81 % |
| 12.04.25 | Alzendi "Aziz" Abdulaziz Basso 3 |
1650 | 9 | 3–2 | 39 % |
| 12.04.25 | Robin Aaltonen Basso 3 |
1645 | 9 | 2–3 | 39 % |
| 10.04.25 | Timo Huhta Jaska |
1522 | 9 | 0–3 | 56 % |
| 01.04.25 | Antti Nummelin Jaska |
1452 | 9 | 3–2 | 65 % |
| 26.03.25 | Timo Huhta Jaska |
1522 | 9 | 0–3 | 59 % |
| 18.03.25 | Silvo Lehto Höveli 1 |
1328 | 9 | 0–3 | 80 % |
| 12.03.25 | Jani Savolainen Höveli 1 |
1345 | 9 | 3–0 | 78 % |
| 27.02.25 | Kapa Linden Jaska |
~1380 | 9 | 2–3 | 80 % |
| 16.01.25 | Tero Närvälä Basso 3 |
1581 | 9 | 1–3 | 50 % |
| 17.12.24 | Petri Nummi Jaska |
1580 | 9 | 2–3 | 51 % |
| 12.12.24 | Jouni Ruotsi Semafori |
1407 | 9 | 3–1 | 69 % |
| 20.11.24 | Jonne Vilja Empty Pockets |
1634 | 9 | 1–3 | 49 % |
| 14.11.24 | Alzendi "Aziz" Abdulaziz Basso 3 |
1649 | 9 | 2–3 | 44 % |
| 06.11.24 | Juuso Silfverhuth Höveli 1 |
1504 | 9 | 3–2 | 64 % |
| 26.09.24 | Alzendi "Aziz" Abdulaziz Basso 3 |
1649 | 9 | 2–3 | 53 % |
| 28.03.24 | Kasper Grönroos Empty Pockets |
1488 | 9 | 3–2 | 72 % |
| 20.03.24 | Teemu Hietarinta Empty Pockets |
1542 | 9 | 3–2 | 50 % |
| 06.03.24 | Rami Nurmi Satama 1 |
1692 | 9 | 1–3 | 33 % |
| 08.02.24 | Silvo Lehto Höveli 1 |
1326 | 9 | 3–2 | 94 % |
| 23.01.24 | Jaakko Koivula Empty Pockets |
1412 | 9 | 3–1 | 77 % |
| 16.01.24 | Henri Lehtonen Semafori |
1512 | 9 | 3–2 | 70 % |
| 10.01.24 | Ville Sarkki Satama 1 |
1528 | 9 | 2–3 | 59 % |
| 05.12.23 | Joni "Pocket" Aaltonen PocketPapat |
~1600 | 9 | 1–3 | 70 % |
| 28.11.23 | Juuso Silfverhuth Höveli 1 |
1502 | 8 | 1–3 | 69 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29