Teemu Levonen
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1713
148 peliä
8-pallo
1738
114 peliä
9-pallo
~1630
24 peliä
10-pallo
~1570
10 peliä
Ura
Pelit
148
Voitto-%
62 %
92–56
Erä-%
57 %
365–280
Vire (10 viimeisintä)
VHVHVVHVHH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Pirate V 1. divisioona |
6 | 67 % | 54 % | 1713 |
| 2025 Pirate V Mestaruussarja |
12 | 42 % | 49 % | 1714 |
| 2024 Pirate V Mestaruussarja |
16 | 50 % | 51 % | 1716 |
| 2023 Pirate V Mestaruussarja |
15 | 33 % | 46 % | 1718 |
| 2022 Pirate V 1. divisioona |
22 | 68 % | 58 % | 1719 |
| 2020–21 Pirate V I-Divisioona |
15 | 93 % | 74 % | 1718 |
| 2019–20 Härkä V I-Divisioona |
16 | 62 % | 55 % | 1710 |
| 2018–19 Härkä V I-Divisioona |
18 | 72 % | 62 % | 1703 |
| 2017–18 Pirate 1 II-Divisioona |
18 | 67 % | 60 % | 1695 |
| 2016–17 Pirate 1 II-Divisioona |
10 | 60 % | 57 % | ~1690 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 114 | 67 % | 58 % | 1738 |
| 9-pallo | 24 | 33 % | 49 % | ~1630 |
| 10-pallo | 10 | 80 % | 64 % | ~1570 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 04.11.26 | Santtu Penttilä Taimon Krouvi |
1740 | 10 | 3–0 | 44 % |
| 29.10.26 | Jarno Heinonen Talli |
1574 | 9 | 0–4 | 75 % |
| 21.10.26 | Tero Loimovuori Pocket X |
1662 | 10 | 3–2 | 56 % |
| 13.10.26 | Petri Kalliokorpi Taurus Iloinen Härkä |
1503 | 10 | 1–3 | 79 % |
| 07.10.26 | Jarimo Roivas Korona 1 |
1523 | 8 | 3–2 | 78 % |
| 17.09.26 | Jere Peltonen Taimon Krouvi |
1648 | 10 | 3–0 | 63 % |
| 19.03.26 | Henrik Holmroos Galaxie 1 |
1701 | 8 | 0–3 | 59 % |
| 05.02.26 | Tommi Laine Galaxie 1 |
1852 | 9 | 4–2 | 30 % |
| 20.01.26 | Mikko Tuomi Proffa |
1832 | 9 | 3–4 | 36 % |
| 17.12.25 | Esa Oksa Korona 1 |
1660 | 9 | 3–4 | 57 % |
| 11.12.25 | Toni Luotonen Bar Koivu |
~1300 | 8 | 3–0 | 91 % |
| 27.11.25 | Bryan Dela Cruz Pocket 1 |
~1690 | 9 | 3–4 | 70 % |
| 20.11.25 | Arto Henriksson Proffa |
1779 | 8 | 3–0 | 40 % |
| 30.10.25 | Tom Rantanen Korona 1 |
1637 | 8 | 3–2 | 54 % |
| 22.10.25 | Miika Laukkanen Bar Koivu |
1613 | 8 | 0–3 | 67 % |
| 16.10.25 | Jari "JT" Tamminen Galaxie 1 |
1811 | 8 | 1–3 | 40 % |
| 24.09.25 | Tony Hellström Par Rocks |
1477 | 8 | 3–1 | 80 % |
| 18.09.25 | Sebastian Jokinen Iloinen Härkä |
~1650 | 8 | 2–3 | 59 % |
| 13.03.25 | Jussi Haapasaari Galaxie 1 |
1916 | 9 | 2–4 | 19 % |
| 04.03.25 | Jussi Haapasaari Galaxie 1 |
1917 | 9 | 0–4 | 21 % |
| 26.02.25 | Kai Keihola Iloinen Härkä |
1935 | 8 | 0–3 | 22 % |
| 29.01.25 | Ville Lintula Pocket 1 |
1705 | 9 | 4–1 | 50 % |
| 09.01.25 | Jere Peltonen Taimon Krouvi |
1642 | 9 | 4–2 | 66 % |
| 19.12.24 | Tomi Kangas Iloinen Härkä |
1843 | 8 | 2–3 | 35 % |
| 12.12.24 | Santtu Penttilä Flex |
1739 | 8 | 3–1 | 46 % |
| 04.12.24 | Andreas Lindström Par Rocks |
1656 | 9 | 4–1 | 72 % |
| 28.11.24 | Tony Silvan Pocket 1 |
1744 | 8 | 3–1 | 45 % |
| 21.11.24 | Ville Riihimäki Galaxie 1 |
1509 | 8 | 2–3 | 79 % |
| 13.11.24 | Juho-Antti Uusipere Proffa |
1848 | 8 | 3–1 | 33 % |
| 30.10.24 | Vesa Nieminen Iloinen Härkä |
1712 | 8 | 3–0 | 52 % |
| 16.10.24 | Tony Hellström Par Rocks |
1478 | 8 | 3–2 | 78 % |
| 10.10.24 | Tony Silvan Pocket 1 |
1744 | 8 | 0–3 | 46 % |
| 02.10.24 | Jari "JT" Tamminen Galaxie 1 |
1806 | 8 | 1–3 | 45 % |
| 24.09.24 | Mikko Tuomi Proffa |
1832 | 9 | 3–4 | 35 % |
| 03.04.24 | Jari "JT" Tamminen Galaxie 1 |
1801 | 8 | 1–3 | 43 % |
| 26.03.24 | Jari "JT" Tamminen Galaxie 1 |
1800 | 8 | 3–2 | 42 % |
| 13.03.24 | Johan Sjödahl Par Rocks |
1707 | 9 | 2–4 | 48 % |
| 05.03.24 | Jouko Hiltunen Härkä 2 |
1936 | 8 | 1–3 | 25 % |
| 15.02.24 | Lauri Linden Taimon Krouvi |
1807 | 9 | 4–2 | 41 % |
| 07.02.24 | Roni Silvennoinen Proffa |
1659 | 9 | 4–0 | 59 % |
| 24.01.24 | Jesse Mattila Pocket 1 |
1734 | 8 | 2–3 | 46 % |
| 17.01.24 | Jesper Jakobsson Par Rocks |
1717 | 8 | 3–2 | 51 % |
| 14.12.23 | Kari Johansson Galaxie 1 |
1918 | 8 | 0–3 | 21 % |
| 29.11.23 | Miika Merta Proffa |
1660 | 9 | 3–4 | 68 % |
| 16.11.23 | Xhavit Matoshi Pocket 1 |
1697 | 8 | 1–3 | 65 % |
| 08.11.23 | Rickard Malm Par Rocks |
1506 | 8 | 3–0 | 76 % |
| 01.11.23 | Petri "Tami" Tamminen Härkä 2 |
1878 | 8 | 1–3 | 29 % |
| 19.10.23 | Juuso Randell Taimon Krouvi |
1557 | 9 | 3–4 | 83 % |
| 11.10.23 | Mikko Tuomi Proffa |
1829 | 9 | 3–4 | 34 % |
| 22.04.23 | Esa Juvala Taimon Krouvi |
1770 | 8 | 1–3 | 38 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29