Joni Hautamäki
Bar Koivu 3
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1589
148 peliä
8-pallo
1608
118 peliä
9-pallo
~1490
8 peliä
10-pallo
~1530
9 peliä
Ura
Pelit
148
Voitto-%
65 %
96–52
Erä-%
57 %
323–240
Vire (10 viimeisintä)
HHVVVVVHVH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Bar Koivu 3 3. divisioona |
9 | 67 % | 55 % | 1589 |
| 2024 Höveli 1 3. divisioona |
11 | 64 % | 57 % | 1591 |
| 2023 Höveli 1 3. divisioona |
12 | 75 % | 58 % | 1594 |
| 2022 Höveli 1 2. divisioona |
8 | 38 % | 38 % | 1597 |
| 2020–21 Höveli 1 IV-Divisioona |
9 | 78 % | 59 % | 1611 |
| 2019–20 Eku bilis II-Divisioona |
16 | 62 % | 63 % | 1619 |
| 2018–19 Ripidomi IV-Divisioona |
11 | 82 % | 70 % | 1625 |
| 2017–18 Höveli 1 Mestaruussarja |
9 | 33 % | 42 % | 1626 |
| 2016–17 Skipo1 III-Divisioona A-lohko |
6 | 50 % | 50 % | 1628 |
| 2015–16 Höveli1 Mestaruussarja |
21 | 62 % | 56 % | 1636 |
| 2014–15 Höveli 1 III-Divisioona |
23 | 83 % | 77 % | 1636 |
| 2013–14 Pirate 1 I-Divisioona |
13 | 54 % | 50 % | ~1630 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| Laji ei tiedossa | 13 | 54 % | 50 % | – |
| 8-pallo | 118 | 68 % | 59 % | 1608 |
| 9-pallo | 8 | 50 % | 48 % | ~1490 |
| 10-pallo | 9 | 56 % | 53 % | ~1530 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 11.02.26 | Teemu Loponen Jams |
1402 | 8 | 2–3 | 76 % |
| 05.02.26 | Kalle Uro Semafori |
1613 | 8 | 1–3 | 53 % |
| 29.01.26 | Silvo Lehto Höveli 1 |
1325 | 8 | 3–2 | 81 % |
| 07.01.26 | Juha Jokinen Korona 2 |
1290 | 9 | 3–1 | 89 % |
| 04.12.25 | Jarkko Vehviläinen Semafori |
1578 | 8 | 3–2 | 52 % |
| 20.11.25 | Anton "Anza" Koivisto Empty Pockets |
1318 | 8 | 3–0 | 82 % |
| 05.11.25 | Marko Savolainen Korona 2 |
1494 | 8 | 3–2 | 66 % |
| 16.10.25 | Henri Lehtonen Semafori |
1518 | 8 | 0–3 | 63 % |
| 01.10.25 | Jesse Kiviniemi Empty Pockets |
~1320 | 8 | 3–1 | 79 % |
| 12.03.25 | Ilkka Yliportimo Pirates |
1549 | 9 | 2–3 | 67 % |
| 05.03.25 | Jan Sarell Pirates |
1495 | 8 | 3–1 | 67 % |
| 26.02.25 | Jaakko Heino Proffa 2 |
1459 | 8 | 3–0 | 69 % |
| 15.01.25 | Kalle Uro Semafori |
1607 | 9 | 2–3 | 53 % |
| 07.01.25 | Sehmus Örs Pirates |
1417 | 8 | 3–2 | 72 % |
| 11.12.24 | Teemu Hietarinta Empty Pockets |
1538 | 8 | 3–2 | 57 % |
| 27.11.24 | Niko "Jallu" Jalonen GalaX |
~1280 | 8 | 3–1 | 87 % |
| 06.11.24 | Riku Hautamäki Pirates |
1533 | 8 | 1–3 | 70 % |
| 22.10.24 | Jaakko Koivula Empty Pockets |
1417 | 8 | 2–3 | 81 % |
| 17.10.24 | Iisko Toivonen Basso 3 |
1512 | 8 | 3–2 | 63 % |
| 24.09.24 | Henri Lehtonen Semafori |
1515 | 9 | 3–1 | 67 % |
| 14.03.24 | Joona Koivisto Moision Olkkari |
1822 | 9 | 0–3 | 20 % |
| 06.03.24 | Niko Karhu Empty Pockets |
1483 | 8 | 3–2 | 70 % |
| 29.02.24 | Heikki "Hopo" Mäkinen PocketPapat |
1682 | 8 | 3–2 | 33 % |
| 15.02.24 | Henri Lehtonen Semafori |
1513 | 8 | 1–3 | 72 % |
| 01.02.24 | Toni Hannula Satama 1 |
1688 | 8 | 0–3 | 45 % |
| 16.01.24 | Juha Hirvonen Moision Olkkari |
1582 | 9 | 3–2 | 66 % |
| 11.01.24 | Kasper Grönroos Empty Pockets |
1487 | 8 | 3–1 | 74 % |
| 13.12.23 | Heikki "Mestariampuja" Ranne PocketPapat |
1394 | 8 | 3–0 | 76 % |
| 05.12.23 | Janne Rantanen Semafori |
1465 | 8 | 3–2 | 72 % |
| 28.11.23 | Sehmus Örs Pirates |
1420 | 9 | 3–1 | 75 % |
| 26.10.23 | Ari Kuusto PocketPapat |
~1320 | 8 | 3–0 | 80 % |
| 18.10.23 | Miikka Fälden Semafori |
~1250 | 8 | 3–1 | 80 % |
| 22.03.23 | Teijo Kivelä Fox |
1286 | 8 | 3–2 | 86 % |
| 09.03.23 | Aki Mundolin Flex |
1850 | 8 | 0–3 | 21 % |
| 02.03.23 | Kari Sinisalo Viskibassot |
1439 | 8 | 2–3 | 72 % |
| 16.02.23 | Markus Kanervo Talli |
1584 | 8 | 3–2 | 54 % |
| 26.01.23 | Kimmo Paldanius Fox |
1396 | 8 | 3–2 | 84 % |
| 08.12.22 | Tomi Kangas Talli |
1850 | 8 | 2–3 | 18 % |
| 10.11.22 | Antti Kuopio Iloinen Härkä |
1819 | 9 | 0–3 | 25 % |
| 03.11.22 | Jouni Niemelä Flex |
1665 | 8 | 0–3 | 51 % |
| ~03.03.21 | Anna Salmi Phoenix |
~1150 | 8 | 3–1 | 97 % |
| ~17.02.21 | Niklas Hellström Härkä 4 |
1448 | 8 | 3–2 | 78 % |
| ~10.02.21 | Jani Kallioinen Galaxie 3 |
1424 | 8 | 1–3 | 83 % |
| ~03.02.21 | Rauli Wihe Höveli 2 |
1435 | 8 | 3–0 | 79 % |
| ~27.01.21 | Rami Elmeranta Aura IV |
1536 | 8 | 3–2 | 67 % |
| ~09.12.20 | – Phoenix |
8 | luovutus | ||
| ~18.11.20 | Toni Koski Höveli 2 |
1431 | 8 | 3–2 | 76 % |
| ~28.10.20 | Antti Nummelin Pub Jaska 3 |
1441 | 8 | 0–3 | 86 % |
| ~21.10.20 | Katrin Ekstrand-Ingman Phoenix |
~1300 | 8 | 3–1 | 93 % |
| ~07.10.20 | Jani Heikkilä Galaxie 3 |
1403 | 8 | 3–1 | 88 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29