Janne Järvelä
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1660
141 peliä
8-pallo
1683
103 peliä
9-pallo
~1474
3 peliä
10-pallo
~1458
17 peliä
Ura
Pelit
141
Voitto-%
50 %
70–71
Erä-%
51 %
289–278
Vire (10 viimeisintä)
HVVVVVVVVV
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Flex Pub 5. divisioona |
5 | 80 % | 81 % | 1660 |
| 2025 Flex 2 5. divisioona |
9 | 78 % | 62 % | 1659 |
| 2024 Flex Mestaruussarja |
4 | 50 % | 50 % | 1659 |
| 2023 Flex 1. divisioona |
5 | 80 % | 67 % | 1660 |
| 2022 Flex 2. divisioona |
11 | 36 % | 44 % | 1659 |
| 2020–21 Jaska 1 Mestaruussarja |
6 | 100 % | 75 % | 1663 |
| 2019–20 Jaska 1 Mestaruussarja |
15 | 33 % | 40 % | 1662 |
| 2018–19 Jaska1 Mestaruussarja |
12 | 42 % | 48 % | 1663 |
| 2017–18 Pub Jaska 1 Mestaruussarja |
7 | 29 % | 43 % | 1663 |
| 2016–17 Pub Jaska 1 Mestaruussarja |
10 | 50 % | 54 % | 1665 |
| 2015–16 Pub Jaska 1 Mestaruussarja |
24 | 50 % | 51 % | 1664 |
| 2014–15 Pub Jaska 1 Mestaruussarja |
15 | 20 % | 37 % | 1662 |
| 2013–14 Pub Jaska 1 Mestaruussarja |
18 | 61 % | 56 % | ~1666 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| Laji ei tiedossa | 18 | 61 % | 56 % | |
| 8-pallo | 103 | 52 % | 53 % | 1683 |
| 9-pallo | 3 | 33 % | 36 % | ~1474 |
| 10-pallo | 17 | 24 % | 36 % | ~1458 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 03.11.26 | Juhani Myllyniemi Eku |
1469 | 8 | 1–3 | 78 % |
| 27.10.26 | Pekka Kiviniitty Tuopin Bilis 2 |
~1240 | 8 | 3–0 | 92 % |
| 20.10.26 | Kert Mäesoo Höveli 2 |
~1309 | 8 | 3–0 | 87 % |
| 13.10.26 | Jani Turkki Pirates |
~1219 | 8 | 3–0 | 94 % |
| 29.09.26 | Petri Lähde Pub Linnunpönttö 2 |
~1182 | 8 | 3–0 | 91 % |
| 26.02.26 | Niko Leikama Parakorona |
1490 | 8 | 3–2 | 72 % |
| 10.02.26 | Veikka Lundelin Linnunpönttö |
1363 | 8 | 3–1 | 84 % |
| 03.02.26 | Mika Väihkönen Höveli 2 |
~1351 | 8 | 3–2 | 88 % |
| 20.01.26 | Anders Sandell Fox 2 |
1486 | 8 | 3–1 | 74 % |
| 06.01.26 | Juha Hirvonen Moision Olkkari 2 |
1593 | 8 | 3–0 | 57 % |
| 16.12.25 | William Karlsson Parakorona |
1395 | 8 | 3–2 | 80 % |
| 11.12.25 | Timo Takala Linnunpönttö |
1483 | 8 | 2–3 | 73 % |
| 02.12.25 | Teemu Ämmälä Höveli 2 |
1353 | 8 | 2–3 | 87 % |
| 25.11.25 | Axel Weppling Par Rocks 2 |
~1458 | 8 | 3–1 | 80 % |
| 13.02.25 | Marianne Rusi Pirate V |
1402 | 8 | 3–1 | 88 % |
| 30.01.25 | Vesa Nieminen Iloinen Härkä |
1714 | 8 | 3–2 | 50 % |
| 23.01.25 | Petteri Forsström Proffa |
1682 | 8 | 1–3 | 50 % |
| 19.12.24 | Henrik Holmroos Galaxie 1 |
1688 | 8 | 2–3 | 57 % |
| 01.02.24 | Tuomas Rantasalo Pocket X |
1575 | 8 | 3–0 | 63 % |
| 10.01.24 | Rami Tulonen Aura III |
1585 | 8 | 3–1 | 58 % |
| 14.12.23 | Aleksi Sippola Iloinen Härkä |
1812 | 9 | 0–4 | 30 % |
| 07.12.23 | Risto Kankaanpää Bar Koivu |
1626 | 8 | 3–0 | 52 % |
| 24.10.23 | Jimi Lehto Iloinen Härkä |
1588 | 8 | 3–1 | 60 % |
| 22.04.23 | Tommi Peltonen Talli |
1421 | 9 | 1–3 | 79 % |
| 28.02.23 | Erik Wihervuori Raision Keilis |
~1411 | 8 | 3–2 | 79 % |
| 16.02.23 | Robin Aaltonen Viskibassot |
1636 | 8 | 3–2 | 58 % |
| 02.02.23 | Jarno Heinonen Talli |
1585 | 9 | 3–0 | 53 % |
| 18.01.23 | Jarno Suhonen Bar Koivu 2 |
1678 | 8 | 0–3 | 49 % |
| 07.12.22 | Jani Juutinen Viskibassot |
1586 | 8 | 2–3 | 65 % |
| 30.11.22 | Marko Nurmi Fox |
1644 | 8 | 3–0 | 50 % |
| 22.11.22 | Mika "Mäxä" Mäkilä Talli |
1663 | 8 | 2–3 | 58 % |
| 03.11.22 | Petri Lempinen Höveli 1 |
1735 | 8 | 2–3 | 39 % |
| 12.10.22 | Ville Tuomi Fox |
1480 | 8 | 1–3 | 76 % |
| 06.10.22 | Atte Paloniemi Talli |
1882 | 8 | 0–3 | 26 % |
| ~03.03.21 | Mika Laaksonen Pocket 1 |
1646 | 8 | 3–2 | 54 % |
| ~10.02.21 | Rickard Malm Par Rocks |
1511 | 8 | 3–0 | 71 % |
| ~27.01.21 | Aki Nurmi Bar Koivu 1 |
~1542 | 8 | 3–0 | 50 % |
| ~13.01.21 | Rami Arvola Pocket X |
1333 | 8 | 3–1 | 86 % |
| ~25.11.20 | Jens Eriksson Par Rocks |
1722 | 8 | 3–2 | 39 % |
| ~30.09.20 | Tero Konstari Proffa |
1590 | 10 | 3–1 | 56 % |
| ~11.03.20 | Rami Nurmi Bar Koivu 1 |
1721 | 8 | 1–3 | 35 % |
| ~04.03.20 | Nuno Francisco Härkä2 |
1893 | 10 | 0–3 | 22 % |
| ~26.02.20 | Sami Aaltonen Pocket 1 |
1930 | 8 | 0–3 | 25 % |
| ~12.02.20 | Jesse Aaltonen Moision Olkkari 1 |
1655 | 8 | 2–3 | 55 % |
| ~05.02.20 | Johannes Kauhanen Proffa |
2019 | 10 | 0–3 | 7 % |
| ~29.01.20 | Kari Johansson Galaxie |
1937 | 8 | 0–3 | 14 % |
| ~22.01.20 | Janne Haltia Basso1 |
1590 | 8 | 3–1 | 55 % |
| ~15.01.20 | Ari Niemelä Bar Koivu 1 |
1644 | 8 | 1–3 | 52 % |
| ~11.12.19 | Sami Aaltonen Pocket 1 |
1928 | 8 | 3–1 | 24 % |
| ~04.12.19 | Kimmo Jaakkola Moision Olkkari 1 |
1371 | 8 | 3–1 | 88 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29