Eetu Fromholdt
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1633
158 peliä
8-pallo
1639
142 peliä
9-pallo
~1620
10 peliä
10-pallo
~1460
6 peliä
Ura
Pelit
158
Voitto-%
48 %
76–82
Erä-%
48 %
319–339
Vire (10 viimeisintä)
HVHVHHHHVV
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Pirate V 1. divisioona |
5 | 40 % | 43 % | 1633 |
| 2025 Pirate V Mestaruussarja |
13 | 46 % | 46 % | 1635 |
| 2024 Pirate V Mestaruussarja |
15 | 33 % | 38 % | 1635 |
| 2023 Pirate V Mestaruussarja |
13 | 38 % | 38 % | 1635 |
| 2022 Korona 1 Mestaruussarja |
16 | 56 % | 58 % | 1639 |
| 2020–21 Pub Jaska 2 I-Divisioona |
18 | 50 % | 50 % | 1633 |
| 2019–20 Jaska2 I-Divisioona |
13 | 38 % | 47 % | 1626 |
| 2018–19 Bilis ja Meininki Mestaruussarja |
9 | 22 % | 40 % | 1620 |
| 2017–18 Bilis ja Meininki Mestaruussarja |
7 | 43 % | 44 % | 1615 |
| 2016–17 Pocket - Bilis ja Meininki I-Divisioona |
10 | 30 % | 40 % | 1611 |
| 2015–16 Pocket 4 I-Divisioona |
21 | 76 % | 62 % | 1616 |
| 2014–15 Pocket 4 I-Divisioona |
18 | 61 % | 53 % | ~1620 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 142 | 49 % | 49 % | 1639 |
| 9-pallo | 10 | 50 % | 51 % | ~1620 |
| 10-pallo | 6 | 33 % | 40 % | ~1460 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 04.11.26 | Juuso Randell Taimon Krouvi |
1572 | 9 | 0–4 | 64 % |
| 21.10.26 | Markku "Tonni" Mäkelä Pocket X |
1678 | 9 | 4–3 | 44 % |
| 07.10.26 | Ilkka Helajärvi Korona 1 |
1459 | 8 | 1–3 | 77 % |
| 01.10.26 | Marko Kolehmainen Satama 1 |
1603 | 9 | 4–0 | 52 % |
| 23.09.26 | Henri Tähtinen OMG! |
1685 | 8 | 1–3 | 44 % |
| 19.03.26 | Jari "JT" Tamminen Galaxie 1 |
1812 | 8 | 1–3 | 29 % |
| 11.03.26 | Henrik Holmroos Galaxie 1 |
1701 | 8 | 1–3 | 49 % |
| 03.03.26 | Jari "JT" Tamminen Galaxie 1 |
1812 | 8 | 2–3 | 29 % |
| 25.02.26 | Miika Merta Korona 1 |
1673 | 8 | 3–1 | 45 % |
| 28.01.26 | Tony Silvan Pocket 1 |
1744 | 8 | 3–2 | 34 % |
| 11.12.25 | Risto Kankaanpää Bar Koivu |
1627 | 9 | 4–1 | 53 % |
| 27.11.25 | Johannes Kauhanen Pocket 1 |
1997 | 8 | 3–2 | 9 % |
| 20.11.25 | Petteri Forsström Proffa |
1681 | 8 | 3–2 | 40 % |
| 30.10.25 | Miika Merta Korona 1 |
1672 | 9 | 0–4 | 51 % |
| 22.10.25 | Rami Nurmi Bar Koivu |
1680 | 8 | 3–1 | 38 % |
| 16.10.25 | Joonas Lallo Galaxie 1 |
1726 | 8 | 0–3 | 45 % |
| 30.09.25 | Jukka Limo Proffa |
1730 | 9 | 3–4 | 37 % |
| 18.09.25 | Tomi Kangas Iloinen Härkä |
1845 | 8 | 1–3 | 24 % |
| 20.03.25 | Henrik Holmroos Galaxie 1 |
1692 | 8 | 1–3 | 51 % |
| 13.03.25 | Sami Ollila Galaxie 1 |
1773 | 8 | 1–3 | 36 % |
| 04.03.25 | Tommi Laine Galaxie 1 |
1849 | 8 | 2–3 | 24 % |
| 13.02.25 | Aki Mundolin Flex |
1849 | 8 | 2–3 | 23 % |
| 06.02.25 | Johan Sjödahl Par Rocks |
1701 | 8 | 3–2 | 38 % |
| 29.01.25 | Johannes Kauhanen Pocket 1 |
1997 | 8 | 0–3 | 10 % |
| 23.01.25 | Toni Johansson Galaxie 1 |
1612 | 8 | 3–1 | 64 % |
| 09.01.25 | Lauri Linden Taimon Krouvi |
1813 | 8 | 0–3 | 28 % |
| 19.12.24 | Antti Kuopio Iloinen Härkä |
1813 | 9 | 4–3 | 18 % |
| 13.11.24 | Petteri Forsström Proffa |
1681 | 8 | 2–3 | 46 % |
| 30.10.24 | Henri Toivonen Iloinen Härkä |
1676 | 8 | 1–3 | 44 % |
| 16.10.24 | Mattias Bäck Par Rocks |
1531 | 8 | 3–2 | 60 % |
| 10.10.24 | Jesse Mattila Pocket 1 |
1733 | 8 | 3–2 | 35 % |
| 24.09.24 | Jami Müller Proffa |
1706 | 8 | 0–3 | 41 % |
| 19.09.24 | Lauri Linden Taimon Krouvi |
1811 | 8 | 0–3 | 32 % |
| 10.04.24 | Tommi Laine Galaxie 1 |
1843 | 8 | 3–2 | 26 % |
| 26.03.24 | Tommi Laine Galaxie 1 |
1843 | 8 | 1–3 | 26 % |
| 19.03.24 | Sami Jokinen Pocket 1 |
2034 | 8 | 1–3 | 8 % |
| 28.02.24 | Tapio Kuusela Galaxie 1 |
1613 | 8 | 3–2 | 49 % |
| 07.02.24 | Tero Konstari Proffa |
1585 | 8 | 1–3 | 56 % |
| 24.01.24 | Ville Lintula Pocket 1 |
1712 | 8 | 1–3 | 36 % |
| 10.01.24 | Ari Sinervo Härkä 2 |
1797 | 8 | 0–3 | 29 % |
| 05.12.23 | Jani Suokas Taimon Krouvi |
1611 | 8 | 3–1 | 61 % |
| 16.11.23 | Kim Laaksonen Pocket 1 |
2110 | 8 | 0–3 | 6 % |
| 08.11.23 | Mats Lindström Par Rocks |
1482 | 8 | 3–0 | 73 % |
| 01.11.23 | Ari Sinervo Härkä 2 |
1797 | 8 | 0–3 | 30 % |
| 25.10.23 | Henrik Holmroos Galaxie 1 |
1667 | 8 | 3–2 | 64 % |
| 19.10.23 | Esa Juvala Taimon Krouvi |
1766 | 8 | 0–3 | 30 % |
| 06.04.23 | Petteri Forsström Proffa |
1678 | 8 | 2–3 | 47 % |
| 30.03.23 | Mikko Tuomi Proffa |
1829 | 9 | 3–4 | 21 % |
| 09.03.23 | Arto Henriksson Proffa |
1779 | 8 | 1–3 | 36 % |
| 28.02.23 | Jesse Mattila Pocket 1 |
1732 | 8 | 3–0 | 41 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29