Erkka Kettunen
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1654
120 peliä
8-pallo
1686
106 peliä
9-pallo
~1400
1 peliä
10-pallo
~1480
6 peliä
Ura
Pelit
120
Voitto-%
60 %
72–48
Erä-%
56 %
274–219
Vire (10 viimeisintä)
VVHVVVVHHV
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Raision Keilis 3. divisioona |
4 | 75 % | 64 % | 1654 |
| 2025 Raision Keilis 2. divisioona |
10 | 70 % | 65 % | 1654 |
| 2024 Raision Keilis 2. divisioona |
17 | 65 % | 54 % | 1651 |
| 2023 Raision Keilis 2 2. divisioona |
10 | 40 % | 40 % | 1649 |
| 2020–21 Grillihärkä I-Divisioona |
14 | 64 % | 60 % | 1663 |
| 2019–20 Härkä1 I-Divisioona |
11 | 73 % | 63 % | 1664 |
| 2018–19 Iloinen Härkä 1 I-Divisioona |
8 | 50 % | 53 % | 1662 |
| 2017–18 Iloinen Härkä 1 I-Divisioona |
10 | 60 % | 51 % | 1658 |
| 2016–17 Iloinen Härkä 1 I-Divisioona |
10 | 60 % | 56 % | 1657 |
| 2015–16 Iloinen Härkä 1 I-Divisioona |
11 | 55 % | 55 % | 1657 |
| 2014–15 Taimon Krouvi Mestaruussarja |
8 | 50 % | 53 % | ~1660 |
| 2013–14 Taimon Krouvi I-Divisioona |
7 | 57 % | 57 % | ~1650 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| Laji ei tiedossa | 7 | 57 % | 57 % | – |
| 8-pallo | 106 | 62 % | 56 % | 1686 |
| 9-pallo | 1 | 0 % | 0 % | ~1400 |
| 10-pallo | 6 | 33 % | 45 % | ~1480 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 04.11.26 | Janne Kivimäki Pub Jaska |
1394 | 8 | 3–1 | 82 % |
| 27.10.26 | Aatu Niemelä Cantina Pirate |
1473 | 8 | 3–0 | 72 % |
| 21.10.26 | Kalle Uro Semafori |
1615 | 8 | 0–3 | 59 % |
| 30.09.26 | Tony Jaekel O'bass |
1579 | 8 | 3–1 | 58 % |
| 04.02.26 | Joni Laiho Jaska |
1455 | 8 | 3–2 | 76 % |
| 21.01.26 | Eetu Oksanen Poimari |
1576 | 8 | 3–0 | 60 % |
| 07.01.26 | Pasi Haaslahti OMG! |
1578 | 8 | 3–1 | 57 % |
| 18.12.25 | Alzendi "Aziz" Abdulaziz Pirates |
1655 | 8 | 1–3 | 50 % |
| 03.12.25 | Juha Hautakorpi Jaska |
1347 | 8 | 2–3 | 87 % |
| 20.11.25 | Markus Andersson Poimari |
1365 | 8 | 3–0 | 82 % |
| 06.11.25 | Jesse Saajala OMG! |
1616 | 8 | 3–2 | 58 % |
| 29.10.25 | Tommi Oksanen Pirates |
1531 | 8 | 3–0 | 67 % |
| 07.10.25 | Marko "Tikko" Hietikko Taurus Iloinen Härkä |
1563 | 8 | 2–3 | 72 % |
| 25.09.25 | Jarno Heikkilä Satama 1 |
1645 | 8 | 3–0 | 45 % |
| 02.04.25 | Toni Miettinen Moision Olkkari 1 |
1550 | 8 | 3–1 | 54 % |
| 27.03.25 | Kristian Mahnala Moision Olkkari 1 |
1885 | 8 | 0–3 | 18 % |
| 19.03.25 | Ernest Legayada Satama 1 |
1753 | 8 | 3–2 | 39 % |
| 12.03.25 | Ralf Brass Satama 1 |
1446 | 8 | 1–3 | 76 % |
| 05.03.25 | Jarno Heikkilä Satama 1 |
1647 | 8 | 3–2 | 44 % |
| 27.02.25 | Julia Finnholm Cotton 1 |
~1400 | 8 | 3–1 | 82 % |
| 12.02.25 | Juuso Kuopila Talli |
1345 | 8 | 3–2 | 90 % |
| 06.02.25 | Miika Koivikko Fox |
1621 | 8 | 3–2 | 54 % |
| 28.01.25 | Jimi Lehto Taurus Iloinen Härkä |
1592 | 8 | 3–2 | 62 % |
| 16.01.25 | Kristian Mahnala Moision Olkkari 1 |
1885 | 8 | 0–3 | 19 % |
| 08.01.25 | Markus Ylitalo Satama 1 |
1695 | 8 | 1–3 | 50 % |
| 18.12.24 | Mikko Andersson Cotton 1 |
1404 | 8 | 3–0 | 76 % |
| 27.11.24 | Jari Saarinen Taurus Iloinen Härkä |
1432 | 8 | 2–3 | 79 % |
| 13.11.24 | Jani Korhonen Moision Olkkari 1 |
1716 | 8 | 3–2 | 36 % |
| 31.10.24 | Toni Finnholm Cotton 1 |
1618 | 8 | 3–0 | 47 % |
| 23.10.24 | Joonas Grönberg Talli |
1439 | 8 | 3–1 | 73 % |
| 02.10.24 | Jouni Tammi OMG! |
1504 | 8 | 2–3 | 70 % |
| 20.04.24 | Tomi Salminen Talli |
1697 | 8 | 2–3 | 53 % |
| 20.04.24 | Elias Kaartosalmi Poimari |
1569 | 8 | 1–3 | 63 % |
| 10.04.24 | Ilkka Helajärvi Korona 2 |
1461 | 8 | 0–3 | 77 % |
| 03.04.24 | Markus Poikonen Korona 2 |
1549 | 8 | 3–2 | 65 % |
| 14.02.24 | Joonas Grönberg Talli |
1441 | 9 | 0–3 | 80 % |
| 24.01.24 | Jaakko Heino Proffa 2 |
1457 | 8 | 3–1 | 82 % |
| 11.01.24 | Aleksi Kojo Cotton 1 |
1571 | 8 | 3–2 | 65 % |
| 14.11.23 | Jarno Heikkilä Proffa 2 |
1653 | 8 | 3–2 | 44 % |
| 08.11.23 | Henri "Pötkö" Väisänen Galaxie 3 |
1778 | 8 | 1–3 | 45 % |
| 04.10.23 | Jesse Saajala Korona 2 |
1610 | 8 | 1–3 | 73 % |
| ~03.03.21 | Joni Laiho Pub Jaska 2 |
1462 | 8 | 3–0 | 76 % |
| ~17.02.21 | Rami Tulonen Aura III |
1592 | 8 | 0–3 | 69 % |
| ~10.02.21 | Mikko Kaarela GBilis |
1621 | 8 | 3–0 | 58 % |
| ~27.01.21 | Henri Toivonen Moision Rokkari |
1661 | 8 | 2–3 | 60 % |
| ~20.01.21 | Janne Haltia Basso 1 |
1584 | 8 | 3–1 | 61 % |
| ~13.01.21 | Teemu Levonen Pirate V |
1717 | 8 | 2–3 | 50 % |
| ~09.12.20 | Toni Miettinen Pub Jaska 2 |
1578 | 8 | 3–2 | 60 % |
| ~18.11.20 | Timo Sipilä Poimari 1 |
1526 | 8 | 3–0 | 75 % |
| ~11.11.20 | Eero Junnila Moision Rokkari |
1413 | 8 | 3–1 | 83 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29