Joni Laiho
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1456
171 peliä
8-pallo
1477
122 peliä
9-pallo
~1380
10 peliä
10-pallo
~1430
19 peliä
Ura
Pelit
171
Voitto-%
44 %
75–96
Erä-%
47 %
317–362
Vire (10 viimeisintä)
VVHHHVHHHV
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Pub Jaska 3. divisioona |
7 | 43 % | 52 % | 1456 |
| 2025 Jaska 2. divisioona |
15 | 33 % | 44 % | 1455 |
| 2024 Flex Mestaruussarja |
1 | 0 % | 0 % | 1455 |
| 2023 Flex 1. divisioona |
6 | 50 % | 45 % | 1455 |
| 2022 Flex 2. divisioona |
4 | 25 % | 33 % | 1456 |
| 2020–21 Pub Jaska 2 I-Divisioona |
15 | 27 % | 39 % | 1462 |
| 2019–20 Jaska2 I-Divisioona |
12 | 42 % | 43 % | 1466 |
| 2018–19 Pub Jaska 2 I-Divisioona |
16 | 44 % | 49 % | 1470 |
| 2017–18 Pub Jaska 2 I-Divisioona |
13 | 23 % | 38 % | 1471 |
| 2016–17 Pub Jaska 2 II-Divisioona |
25 | 60 % | 54 % | 1473 |
| 2015–16 Pub Jaska 2 II-Divisioona |
19 | 26 % | 39 % | 1470 |
| 2014–15 Pub Jaska 2 II-Divisioona |
18 | 56 % | 53 % | 1471 |
| 2013–14 Pub Jaska 2 II-Divisioona |
20 | 70 % | 62 % | ~1470 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| Laji ei tiedossa | 20 | 70 % | 62 % | – |
| 8-pallo | 122 | 42 % | 47 % | 1477 |
| 9-pallo | 10 | 20 % | 34 % | ~1380 |
| 10-pallo | 19 | 42 % | 46 % | ~1430 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 04.11.26 | Eero Kanerva Raision Keilis |
~1310 | 8 | 3–1 | 68 % |
| 28.10.26 | Pasi Höök Höveli 1 |
1340 | 8 | 3–0 | 64 % |
| 22.10.26 | Ville Tuomi O'bass |
1470 | 9 | 1–3 | 48 % |
| 14.10.26 | Teemu Loponen Jams |
1402 | 8 | 2–3 | 58 % |
| 29.09.26 | Aatu Niemelä Cantina Pirate |
1473 | 8 | 1–3 | 50 % |
| 23.09.26 | Henri Lehtonen Semafori |
1519 | 8 | 3–1 | 41 % |
| 16.09.26 | Manu Randell Raision Keilis |
1618 | 8 | 2–3 | 29 % |
| 25.02.26 | Boris Parkkunen Poimari |
1657 | 8 | 1–3 | 21 % |
| 04.02.26 | Erkka Kettunen Raision Keilis |
1654 | 8 | 2–3 | 24 % |
| 29.01.26 | Jukka Virtanen Pirates |
1296 | 8 | 3–0 | 64 % |
| 15.01.26 | Antti Välilä OMG! |
1666 | 8 | 3–2 | 23 % |
| 07.01.26 | Petri Kalliokorpi Taurus Iloinen Härkä |
1502 | 9 | 1–4 | 46 % |
| 17.12.25 | Eetu Oksanen Poimari |
1576 | 8 | 2–3 | 32 % |
| 10.12.25 | Ralf Brass Satama 1 |
1446 | 9 | 3–4 | 49 % |
| 19.11.25 | Robin Aaltonen Basso 3 |
1648 | 8 | 2–3 | 25 % |
| 12.11.25 | Jani Lehtonen OMG! |
1606 | 8 | 1–3 | 26 % |
| 05.11.25 | Petri Nummi Taurus Iloinen Härkä |
1581 | 8 | 2–3 | 33 % |
| 29.10.25 | Markus Andersson Poimari |
1365 | 8 | 3–2 | 58 % |
| 15.10.25 | Jaakko Numminen Raision Keilis |
1402 | 8 | 3–1 | 54 % |
| 08.10.25 | Tommi Oksanen Pirates |
1531 | 8 | 0–3 | 44 % |
| 01.10.25 | Riku Hautamäki Basso 3 |
1538 | 8 | 1–3 | 42 % |
| 17.09.25 | Petri Kalliokorpi Taurus Iloinen Härkä |
1500 | 9 | 4–3 | 50 % |
| 06.11.24 | Mikael Haapaniemi Pocket 1 |
~1930 | 9 | 0–4 | 5 % |
| 21.03.24 | Iivo Gylden Korona 1 |
1807 | 8 | 0–3 | 10 % |
| 29.02.24 | Henri Tähtinen Iloinen Härkä |
1677 | 8 | 1–3 | 25 % |
| 15.02.24 | Hanna Iivonen Bar Koivu |
1399 | 8 | 3–2 | 59 % |
| 18.01.24 | Joni Aaltonen BullShit! |
1656 | 9 | 2–4 | 23 % |
| 19.10.23 | Hanna Iivonen Bar Koivu |
1400 | 8 | 3–2 | 52 % |
| 05.10.23 | Tuomas Rantasalo Pocket X |
1575 | 9 | 4–2 | 31 % |
| 22.04.23 | Joonas Grönberg Talli |
1441 | 9 | 1–3 | 55 % |
| 09.02.23 | Kim Lundahn Fox |
~1230 | 8 | 3–1 | 74 % |
| 12.01.23 | Kari Hautamäki Höveli 1 |
1384 | 9 | 1–3 | 49 % |
| 07.12.22 | – Viskibassot |
8 | luovutus | ||
| 06.10.22 | Veli-Matti Ahia Talli |
1558 | 9 | 0–3 | 38 % |
| ~03.03.21 | Erkka Kettunen Grillihärkä |
1663 | 8 | 0–3 | 24 % |
| ~17.02.21 | Eero Junnila Moision Rokkari |
1414 | 8 | 3–1 | 60 % |
| ~10.02.21 | Minh Su Tran Basso 1 |
1762 | 10 | 1–3 | 17 % |
| ~03.02.21 | Jussi Salovaara Pirate V |
1694 | 8 | 1–3 | 20 % |
| ~20.01.21 | Mika Malmlund GBilis |
1546 | 8 | 2–3 | 37 % |
| ~13.01.21 | Mikko Jokinen Poimari 1 |
1608 | 8 | 2–3 | 37 % |
| ~09.12.20 | Joni Aaltonen Grillihärkä |
1642 | 10 | 2–3 | 30 % |
| ~02.12.20 | Eero Junnila Moision Rokkari |
1413 | 8 | 3–2 | 61 % |
| ~25.11.20 | Tien "Honkki" Hoang Lam Basso 1 |
1761 | 10 | 0–3 | 13 % |
| ~18.11.20 | Tuomas Lindberg Pirate V |
1754 | 8 | 0–3 | 20 % |
| ~11.11.20 | Johannes Heinävaara Aura III |
1616 | 8 | 3–1 | 31 % |
| ~04.11.20 | Janne Kivelä GBilis |
1574 | 10 | 3–1 | 33 % |
| ~28.10.20 | Janne Saaristo Poimari 1 |
1635 | 8 | 1–3 | 26 % |
| ~07.10.20 | Elisa Tolppanen Basso 1 |
1328 | 8 | 1–3 | 82 % |
| ~30.09.20 | Teemu Levonen Pirate V |
1715 | 10 | 2–3 | 25 % |
| ~11.03.20 | Antti Fabre GBilis |
1762 | 10 | 0–3 | 28 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29