Mikael Karjalainen
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1356
42 peliä
8-pallo
1374
34 peliä
9-pallo
~1440
6 peliä
10-pallo
~1400
2 peliä
Ura
Pelit
42
Voitto-%
33 %
14–28
Erä-%
41 %
60–88
Vire (10 viimeisintä)
HHVHHHHHHH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Galaxie Shooters 4. divisioona |
2 | 0 % | 25 % | 1356 |
| 2025 Galaxie Shooters 4. divisioona |
3 | 33 % | 38 % | 1358 |
| 2024 Semafori 3. divisioona |
2 | 0 % | 40 % | 1360 |
| 2023 Semafori 3. divisioona |
3 | 0 % | 25 % | 1361 |
| 2022 Semafori 3. divisioona |
2 | 100 % | 75 % | 1363 |
| 2020–21 GBilis I-Divisioona |
1 | 0 % | 0 % | 1362 |
| 2019–20 Aura III I-Divisioona |
2 | 50 % | 43 % | 1363 |
| 2018–19 Aura III II-Divisioona |
3 | 33 % | 38 % | 1362 |
| 2017–18 AURA III II-Divisioona |
4 | 0 % | 25 % | ~1360 |
| 2016–17 AURA III III-Divisioona A-lohko |
8 | 50 % | 55 % | ~1370 |
| 2014–15 Semafori III-Divisioona |
12 | 42 % | 41 % | ~1360 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 34 | 32 % | 40 % | 1374 |
| 9-pallo | 6 | 33 % | 42 % | ~1440 |
| 10-pallo | 2 | 50 % | 43 % | ~1400 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 29.10.26 | Jari Sipilä Satama 2 |
~1300 | 9 | 0–3 | 67 % |
| 17.09.26 | Janne "Nalle" Malmberg Pub Linnunpönttö |
1477 | 8 | 2–3 | 39 % |
| 11.02.26 | Samuli Malka O'bass |
1458 | 8 | 3–2 | 37 % |
| 19.11.25 | Kimmo Lamminen Tuopin Bilis |
1641 | 9 | 0–3 | 21 % |
| 05.11.25 | Mika Miikkulainen Pulina |
1425 | 9 | 2–3 | 46 % |
| 17.10.24 | Mikko Sinisalo Proffa 2 |
1614 | 8 | 2–3 | 21 % |
| 02.10.24 | Alzendi "Aziz" Abdulaziz Basso 3 |
1649 | 8 | 2–3 | 23 % |
| 07.02.24 | Toni Hannula Satama 1 |
1688 | 8 | 0–3 | 15 % |
| 24.01.24 | Heikki "Hopo" Mäkinen PocketPapat |
1683 | 8 | 1–3 | 9 % |
| 02.11.23 | Jani Rautio OMG! |
1556 | 9 | 2–3 | 43 % |
| 09.11.22 | Pasi Terävä Empty Pockets |
1379 | 9 | 3–2 | 48 % |
| 19.10.22 | Mikko Saukkio OMG! |
1394 | 9 | 3–0 | 45 % |
| ~25.11.20 | Olli Jakonen Grillihärkä |
~1550 | 8 | 0–3 | 28 % |
| ~13.11.19 | Miika Merta Härkä1 |
1617 | 10 | 0–3 | 24 % |
| ~30.10.19 | Markus Kanervo Poimari 1 |
1568 | 10 | 3–1 | 25 % |
| ~21.11.18 | Lauri Salmi Empty Pockets |
1413 | 8 | 2–3 | 37 % |
| ~24.10.18 | Kimmo Paldanius Fox |
1387 | 8 | 0–3 | 70 % |
| ~03.10.18 | Teemu Ketola G6 |
1519 | 8 | 3–2 | 44 % |
| ~14.03.18 | Juho Lehto Skipo 1 |
1545 | 8 | 0–3 | 20 % |
| ~07.03.18 | Marko Savolainen Pub Mänty |
1511 | 8 | 1–3 | 33 % |
| ~31.01.18 | Jouko Heikkinen Eku bilis |
1605 | 8 | 2–3 | 19 % |
| ~15.11.17 | Marko Savolainen Pub Mänty |
1511 | 8 | 1–3 | 35 % |
| ~05.04.17 | Peter Klaver Iloinen Härkä 3 |
1434 | 8 | 3–0 | 37 % |
| ~15.02.17 | Tomi Varjo Cottonistit |
~1350 | 8 | 3–1 | 52 % |
| ~18.01.17 | Vesa Sjöblom Satama |
1656 | 8 | 0–3 | 24 % |
| ~14.12.16 | Karoliina Taipale Pool Sisters Revival |
1359 | 8 | 3–0 | 47 % |
| ~30.11.16 | Jani Saaristo Skipo1 |
~1410 | 8 | 3–0 | 23 % |
| ~16.11.16 | Jorma Saari Iloinen Härkä 3 |
1450 | 8 | 1–3 | 48 % |
| ~02.11.16 | Jari Ruuska Pirate A |
~1400 | 8 | 1–3 | 41 % |
| ~05.10.16 | Jussi Nohkola Ihan vaan pubi 1 |
1402 | 8 | 2–3 | 58 % |
| ~18.03.15 | Juha Maanpää Ihan vaan pubi 2 |
1420 | 8 | 0–2 | 39 % |
| ~11.03.15 | Jukka Salonen BK-1 |
1459 | 8 | 2–0 | 34 % |
| ~04.03.15 | Mika Kokko Masa Team |
~1400 | 8 | 2–1 | 44 % |
| ~18.02.15 | Esa Immonen Höveli 2 |
1380 | 8 | 0–2 | 36 % |
| ~11.02.15 | Jesse Huhtanen Höveli 1 |
1598 | 8 | 0–2 | 32 % |
| ~04.02.15 | Markku Taurula D-klubi |
1401 | 8 | 0–2 | 46 % |
| ~28.01.15 | Tom Rantanen Surutoin |
1706 | 8 | 1–2 | 31 % |
| ~21.01.15 | Jani Kuusisto Old Smuggler |
1315 | 8 | 2–1 | 62 % |
| ~10.12.14 | Jari Saari Iloinen Härkä 3 |
1425 | 8 | 1–2 | 50 % |
| ~10.12.14 | Juha Mäkelä Tapper´s InnTres |
1229 | 8 | 2–1 | 63 % |
| ~10.12.14 | Ilir Durmishaj Basso 3 |
1671 | 8 | 0–2 | 36 % |
| ~10.12.14 | Anssi Virtanen Ihan vaan pubi 2 |
1340 | 8 | 2–0 | 63 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29