Niklas Hörkkö
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1720
114 peliä
8-pallo
1759
89 peliä
9-pallo
~1601
15 peliä
10-pallo
~1505
1 peliä
Ura
Pelit
114
Voitto-%
65 %
74–40
Erä-%
59 %
282–196
Vire (10 viimeisintä)
VVVVVHHVVH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Satama 1 1. divisioona |
5 | 100 % | 80 % | 1720 |
| 2025 Fox 1 1. divisioona |
10 | 60 % | 57 % | 1717 |
| 2024 Fox 2. divisioona |
7 | 57 % | 59 % | 1714 |
| 2023 BullShit! 1. divisioona |
2 | 50 % | 50 % | 1711 |
| 2022 Satama 2 1. divisioona |
12 | 58 % | 52 % | 1708 |
| 2020–21 Mr Fox II-Divisioona |
13 | 92 % | 78 % | 1706 |
| 2019–20 Mr fox II-Divisioona |
13 | 69 % | 59 % | 1699 |
| 2018–19 Satama 1 I-Divisioona |
4 | 25 % | 47 % | 1689 |
| 2017–18 Satama II-Divisioona |
8 | 88 % | 66 % | 1680 |
| 2016–17 Korona 1 II-Divisioona |
9 | 67 % | 66 % | 1672 |
| 2015–16 Moision Olkkari 1 I-Divisioona |
9 | 56 % | 54 % | 1662 |
| 2014–15 Fox 1 I-Divisioona |
13 | 62 % | 57 % | ~1653 |
| 2013–14 Fox I I-Divisioona |
9 | 33 % | 42 % | ~1644 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| Laji ei tiedossa | 9 | 33 % | 42 % | |
| 8-pallo | 89 | 70 % | 62 % | 1759 |
| 9-pallo | 15 | 53 % | 51 % | ~1601 |
| 10-pallo | 1 | 100 % | 100 % | ~1505 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 04.11.26 | Tero Loimovuori Pocket X |
1661 | 8 | 3–0 | 55 % |
| 22.10.26 | Jesse Saajala OMG! |
1620 | 10 | 3–0 | 61 % |
| 15.10.26 | Jarkko Joensuu Talli |
~1416 | 8 | 3–2 | 85 % |
| 08.10.26 | Heikki Vainikka Taurus Iloinen Härkä |
1585 | 9 | 4–1 | 67 % |
| 24.09.26 | Juuso Randell Taimon Krouvi |
1572 | 8 | 3–1 | 68 % |
| 19.03.26 | Markku "Tonni" Mäkelä Pocket X |
1679 | 8 | 1–3 | 54 % |
| 05.03.26 | Markku "Tonni" Mäkelä Pocket X |
1679 | 8 | 2–3 | 55 % |
| 20.01.26 | Markku "Tonni" Mäkelä Pocket X |
1678 | 8 | 3–1 | 51 % |
| 08.01.26 | Jarno Heinonen Talli |
1572 | 9 | 4–3 | 72 % |
| 11.12.25 | Joni Aaltonen Moision Olkkari 1 |
1665 | 9 | 0–4 | 60 % |
| 25.11.25 | Esa "Essi" Aho Habby Bull |
1538 | 8 | 3–0 | 71 % |
| 15.10.25 | Johannes Heinävaara Aura III |
1629 | 8 | 2–3 | 63 % |
| 07.10.25 | Sami Laaksonen Habby Bull |
1652 | 8 | 3–1 | 58 % |
| 01.10.25 | Jan Salminen Pocket X |
1568 | 9 | 4–1 | 77 % |
| 17.09.25 | Jarno Heinonen Talli |
1572 | 9 | 4–1 | 66 % |
| 19.03.25 | Joakim Von Frese OMG! |
1470 | 8 | 3–0 | 73 % |
| 06.02.25 | Valtteri Kulmala Raision Keilis |
1359 | 8 | 3–1 | 85 % |
| 21.01.25 | Petri Kalliokorpi Taurus Iloinen Härkä |
1495 | 9 | 1–3 | 83 % |
| 09.01.25 | Pasi Haaslahti OMG! |
1579 | 9 | 2–3 | 67 % |
| 27.11.24 | Jarno Heikkilä Satama 1 |
1648 | 9 | 3–1 | 51 % |
| 14.11.24 | Toni Finnholm Cotton 1 |
1618 | 9 | 3–0 | 58 % |
| 19.09.24 | Pasi Haaslahti OMG! |
1579 | 8 | 1–3 | 68 % |
| 20.04.24 | Antti Kuopio Iloinen Härkä |
1815 | 9 | 4–3 | 22 % |
| 20.04.24 | Sami Laaksonen Iloinen Härkä |
1655 | 8 | 2–3 | 55 % |
| 22.04.23 | Khanh Hoang Basson pelimiehet |
~1418 | 8 | 3–0 | 80 % |
| 22.04.23 | Tien "Honkki" Hoang Lam Basson pelimiehet |
1743 | 9 | 4–1 | 34 % |
| 22.04.23 | Jussi Salovaara Pirate V |
1690 | 9 | 0–4 | 53 % |
| 22.04.23 | Jussi Laakso Pirate V |
1626 | 8 | 3–2 | 59 % |
| 12.04.23 | Rami Tulonen Aura III |
1591 | 8 | 3–2 | 57 % |
| 02.03.23 | Sami Harjula Cotton 1 |
1507 | 8 | 2–3 | 82 % |
| 15.02.23 | Jesse Strömberg Pocket X |
1591 | 8 | 3–0 | 56 % |
| 01.02.23 | Tien "Honkki" Hoang Lam Basson pelimiehet |
1745 | 9 | 1–4 | 35 % |
| 19.01.23 | Jussi Salovaara Pirate V |
1689 | 9 | 3–4 | 54 % |
| 06.12.22 | Markus Ylitalo Pocket X |
1673 | 8 | 3–2 | 56 % |
| 27.10.22 | Henrik Arnell Cotton 1 |
1470 | 9 | 2–4 | 82 % |
| 13.10.22 | Lauri Linden Taimon Krouvi |
1798 | 8 | 3–2 | 40 % |
| ~03.03.21 | Sami Vanne Raision Keilis |
1529 | 8 | 3–2 | 71 % |
| ~10.02.21 | Niko Karhu Empty Pockets |
1479 | 8 | 3–0 | 79 % |
| ~27.01.21 | Vesa Katajamäki Bar Koivu 2 |
1417 | 8 | 3–1 | 84 % |
| ~13.01.21 | Jouni Huhtinen Pub Mänty |
1393 | 8 | 3–0 | 80 % |
| ~09.12.20 | Paavo Vaari Raision Keilis |
1700 | 8 | 3–2 | 43 % |
| ~02.12.20 | Mikko Nousiainen Korona 1 |
1737 | 8 | 2–3 | 33 % |
| ~18.11.20 | Marko Viitanen Eku |
1572 | 8 | 3–0 | 83 % |
| ~11.11.20 | Vesa Katajamäki Bar Koivu 2 |
1417 | 8 | 3–0 | 78 % |
| ~04.11.20 | Jonne Järvi Basso 3 |
1352 | 8 | 3–0 | 84 % |
| ~21.10.20 | Mikael Granholm Raision Keilis |
1652 | 8 | 3–1 | 49 % |
| ~14.10.20 | Ian Johannes Granström Korona 1 |
~1565 | 8 | 3–0 | 68 % |
| ~07.10.20 | Jaakko Lamminpää Empty Pockets |
1577 | 8 | 3–2 | 66 % |
| ~30.09.20 | Juhani Myllyniemi Eku |
1482 | 8 | 3–0 | 66 % |
| ~11.03.20 | Jani Alho MysteryPocket |
1645 | 8 | 3–2 | 48 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29