Timo Huhta
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1523
89 peliä
8-pallo
~1380
19 peliä
9-pallo
1519
47 peliä
10-pallo
~1429
18 peliä
Ura
Pelit
89
Voitto-%
49 %
44–45
Erä-%
48 %
184–200
Vire (10 viimeisintä)
HVHHVHVVHH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Pub Jaska 3. divisioona |
5 | 40 % | 55 % | 1523 |
| 2025 Jaska 2. divisioona |
13 | 54 % | 49 % | 1523 |
| 2024 Jaska 3. divisioona |
10 | 50 % | 50 % | 1522 |
| 2023 Jaska 4. divisioona |
11 | 55 % | 50 % | 1522 |
| 2022 Jaska 4. divisioona |
8 | 75 % | 59 % | 1523 |
| 2020–21 Pub Jaska 2 I-Divisioona |
6 | 50 % | 44 % | 1523 |
| 2019–20 Jaska2 I-Divisioona |
3 | 33 % | 38 % | 1521 |
| 2018–19 Pub Jaska 2 I-Divisioona |
4 | 25 % | 27 % | 1520 |
| 2015–16 Pub Jaska 1 Mestaruussarja |
8 | 38 % | 42 % | 1524 |
| 2014–15 Pub Jaska 2 II-Divisioona |
16 | 38 % | 44 % | ~1526 |
| 2013–14 Pub Jaska 1 Mestaruussarja |
5 | 80 % | 52 % | ~1532 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| Laji ei tiedossa | 5 | 80 % | 52 % | |
| 8-pallo | 19 | 32 % | 38 % | ~1380 |
| 9-pallo | 47 | 55 % | 52 % | 1519 |
| 10-pallo | 18 | 44 % | 44 % | ~1429 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 04.11.26 | Sami Vanne Raision Keilis |
1538 | 9 | 2–3 | 49 % |
| 28.10.26 | Toni Koski Höveli 1 |
1401 | 9 | 3–0 | 65 % |
| 14.10.26 | Mika Inermo Jams |
1479 | 9 | 2–3 | 55 % |
| 29.09.26 | Sami Tähtinen Cantina Pirate |
1579 | 9 | 1–3 | 52 % |
| 16.09.26 | Anna Saukkoriipi Raision Keilis |
~1204 | 9 | 3–0 | 84 % |
| 04.02.26 | Paavo Vaari Raision Keilis |
1666 | 9 | 0–4 | 29 % |
| 29.01.26 | Ville Virtanen Pirates |
1465 | 9 | 4–2 | 56 % |
| 21.01.26 | Anni Puikkonen Basso 3 |
1316 | 9 | 4–3 | 85 % |
| 15.01.26 | Pasi Haaslahti OMG! |
1578 | 9 | 2–4 | 42 % |
| 17.12.25 | Mikko Jokinen Poimari |
1642 | 9 | 2–4 | 35 % |
| 03.12.25 | Sami Vanne Raision Keilis |
1536 | 9 | 4–2 | 49 % |
| 26.11.25 | Ilkka Yliportimo Pirates |
1554 | 9 | 4–1 | 44 % |
| 12.11.25 | Mikko Rautio OMG! |
1376 | 9 | 4–2 | 66 % |
| 29.10.25 | Timo Sipilä Poimari |
1535 | 9 | 4–1 | 40 % |
| 15.10.25 | Sami Vanne Raision Keilis |
1536 | 9 | 2–4 | 46 % |
| 01.10.25 | Robin Aaltonen Basso 3 |
1647 | 9 | 1–4 | 33 % |
| 24.09.25 | Antti Välilä OMG! |
1664 | 9 | 2–4 | 38 % |
| 17.09.25 | Heikki Vainikka Taurus Iloinen Härkä |
1586 | 9 | 4–3 | 40 % |
| 10.04.25 | Juho Jalo Pirates |
1569 | 9 | 3–0 | 44 % |
| 01.04.25 | Panikos Cleanthous Pirates |
1474 | 9 | 2–3 | 56 % |
| 26.03.25 | Juho Jalo Pirates |
1569 | 9 | 3–0 | 41 % |
| 05.02.25 | Kasper Grönroos Empty Pockets |
1492 | 9 | 1–3 | 60 % |
| 22.01.25 | Tomy Salo Höveli 1 |
1410 | 9 | 0–3 | 68 % |
| 11.12.24 | Lassi Hujanen Proffa 2 |
1464 | 9 | 3–2 | 62 % |
| 30.10.24 | Roni Ruohonen Pirates |
1664 | 9 | 1–3 | 32 % |
| 22.10.24 | Lassi Hujanen Proffa 2 |
1463 | 9 | 2–3 | 64 % |
| 16.10.24 | Jani Juutinen Empty Pockets |
1583 | 9 | 3–2 | 39 % |
| 02.10.24 | Toni Koski Höveli 1 |
1407 | 9 | 3–2 | 59 % |
| 20.04.24 | Arto Sipilä Fox |
1545 | 9 | 0–3 | 49 % |
| 20.04.24 | Miika Koivikko Fox |
1620 | 9 | 3–1 | 40 % |
| 20.04.24 | Tuomas Jarva Tarkkis |
1498 | 9 | 3–2 | 54 % |
| 20.04.24 | Jerry Tuominen Tarkkis |
1491 | 9 | 0–3 | 52 % |
| 14.03.24 | Alzendi "Aziz" Abdulaziz Pub Linnunrata 1 |
1646 | 9 | 1–3 | 49 % |
| 28.02.24 | Tepi Lehto Tarkkis |
1227 | 9 | 3–1 | 76 % |
| 07.02.24 | Tony Jaekel Fox |
1593 | 9 | 3–2 | 36 % |
| 01.02.24 | Miro Leino Basso 3 |
1541 | 9 | 1–3 | 51 % |
| 15.11.23 | Miro Hepola Eku |
1224 | 9 | 3–0 | 90 % |
| 09.11.23 | Teemu Tuparinne Tarkkis |
1416 | 9 | 2–3 | 68 % |
| 01.11.23 | Mika Keto Cantina Pirate |
1449 | 9 | 3–1 | 63 % |
| 05.04.23 | Jarno Saarinen Akselintupa |
~1389 | 9 | 3–2 | 70 % |
| 08.03.23 | Jamo Kuusisto Tarkkis |
~1465 | 9 | 3–2 | 61 % |
| 15.02.23 | Hannu Santaluoto Cantina Pirate |
1442 | 9 | 3–1 | 61 % |
| 18.01.23 | Kai Saarnio Akselintupa |
~1400 | 9 | 3–1 | 69 % |
| 14.12.22 | Erkki Stockfelt PocketPapat |
1489 | 9 | 3–2 | 61 % |
| 23.11.22 | Tua Krusell Basso 3 |
~1429 | 9 | 3–1 | 56 % |
| 16.11.22 | Jussi Helkkala Iloinen Härkä 3 |
1500 | 9 | 2–3 | 53 % |
| 04.10.22 | Nääki Nieminen Basso 3 |
1428 | 9 | 2–3 | 81 % |
| ~03.03.21 | Jesse Laihonen Grillihärkä |
1782 | 10 | 3–2 | 15 % |
| ~17.02.21 | Jesse Aaltonen Moision Rokkari |
1659 | 10 | 1–3 | 33 % |
| ~27.01.21 | Johannes Heinävaara Aura III |
1616 | 10 | 1–3 | 37 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29