Timi Teikari
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1467
57 peliä
8-pallo
~1380
20 peliä
9-pallo
1504
37 peliä
Ura
Pelit
57
Voitto-%
58 %
33–24
Erä-%
53 %
135–120
Vire (10 viimeisintä)
HVVHVHVVHV
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Pub Jaska 3. divisioona |
2 | 50 % | 57 % | 1467 |
| 2025 Jaska 2. divisioona |
14 | 57 % | 51 % | 1466 |
| 2024 Jaska 3. divisioona |
5 | 60 % | 62 % | 1464 |
| 2023 Jaska 4. divisioona |
7 | 57 % | 50 % | 1457 |
| 2022 Jaska 4. divisioona |
12 | 58 % | 53 % | 1453 |
| 2020–21 Pub Jaska 3 IV-Divisioona |
6 | 67 % | 56 % | ~1440 |
| 2017–18 Pub Jaska3 IV-Divisioona |
11 | 55 % | 51 % | ~1430 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 20 | 55 % | 51 % | ~1380 |
| 9-pallo | 37 | 59 % | 54 % | 1504 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 28.10.26 | Petri Lempinen Höveli 1 |
1719 | 9 | 1–3 | 19 % |
| 23.09.26 | Pertti Vigren Semafori |
1461 | 9 | 3–0 | 50 % |
| 25.02.26 | Pasi Suominen Poimari |
1418 | 9 | 4–1 | 53 % |
| 04.02.26 | Anna Saukkoriipi Raision Keilis |
~1210 | 9 | 1–4 | 88 % |
| 21.01.26 | Juho Jalo Basso 3 |
1571 | 9 | 4–3 | 32 % |
| 17.12.25 | Timo Sipilä Poimari |
1534 | 9 | 1–4 | 35 % |
| 10.12.25 | Nuutti Uusitalo Satama 1 |
1398 | 9 | 4–1 | 56 % |
| 03.12.25 | Jenna Lehto Raision Keilis |
1329 | 9 | 4–2 | 73 % |
| 12.11.25 | Jesse Saajala OMG! |
1616 | 9 | 2–4 | 29 % |
| 05.11.25 | Jussi Laaksonen Taurus Iloinen Härkä |
1686 | 9 | 4–1 | 16 % |
| 29.10.25 | Joni Peippo Poimari |
1377 | 9 | 3–4 | 60 % |
| 22.10.25 | Ralf Brass Satama 1 |
1446 | 9 | 1–4 | 53 % |
| 15.10.25 | Jussi Mäkinen Raision Keilis |
~1410 | 9 | 1–4 | 70 % |
| 08.10.25 | Ville Virtanen Pirates |
1465 | 9 | 4–3 | 45 % |
| 01.10.25 | Juho Jalo Basso 3 |
1570 | 9 | 4–1 | 33 % |
| 24.09.25 | Jani Lehtonen OMG! |
1606 | 9 | 4–3 | 20 % |
| 27.02.25 | Ville Virtanen Pirates |
1468 | 9 | 3–2 | 32 % |
| 05.02.25 | Jani Juutinen Empty Pockets |
1582 | 9 | 2–3 | 25 % |
| 27.11.24 | Henri Huurre Basso 3 |
1585 | 9 | 3–0 | 26 % |
| 21.11.24 | Silvo Lehto Höveli 1 |
1329 | 9 | 3–0 | 54 % |
| 25.09.24 | Kristian "Krisu" Stenroos GalaX |
1491 | 9 | 2–3 | 44 % |
| 06.03.24 | Esa Kasanen Eku |
1491 | 9 | 3–0 | 38 % |
| 07.02.24 | Marko Nurmi Fox |
1641 | 9 | 0–3 | 18 % |
| 24.01.24 | Jani "Kantsa" Kallio GalaX |
1342 | 9 | 0–3 | 60 % |
| 29.11.23 | Toni Kanerva Phoenix |
~1240 | 9 | 3–1 | 72 % |
| 15.11.23 | Tommi Eräpuro Eku |
1318 | 9 | 3–2 | 53 % |
| 01.11.23 | Mika Juvonen Cantina Pirate |
1201 | 9 | 3–2 | 73 % |
| 04.10.23 | Tuomas Karmisto Galaxie Shooters |
1311 | 9 | 2–3 | 66 % |
| 13.04.23 | Kai Saarnio Akselintupa |
~1400 | 9 | 3–1 | 53 % |
| 05.04.23 | Arto Sipilä Akselintupa |
1546 | 8 | 1–3 | 31 % |
| 29.03.23 | Kai Saarnio Akselintupa |
~1400 | 9 | 2–3 | 54 % |
| 15.03.23 | Kai Saarnio Akselintupa |
~1400 | 9 | 0–3 | 57 % |
| 08.03.23 | Jerry Tuominen Tarkkis |
1497 | 9 | 3–1 | 31 % |
| 28.02.23 | Timo Vihersaari PocketPapat |
1429 | 9 | 3–2 | 40 % |
| 15.02.23 | Tomy Salo Cantina Pirate |
1405 | 9 | 3–1 | 48 % |
| 25.01.23 | Jussi Helkkala Iloinen Härkä 3 |
1500 | 9 | 3–1 | 28 % |
| 12.01.23 | Jimi Enqvist Tarkkis |
~1300 | 8 | 3–1 | 62 % |
| 06.12.22 | Tapio Rivasto Cantina Pirate |
1396 | 9 | 2–3 | 43 % |
| 09.11.22 | Kai Saarnio Akselintupa |
~1400 | 9 | 3–2 | 52 % |
| 02.11.22 | Noah Louhe Tarkkis |
~1300 | 8 | 1–3 | 61 % |
| ~10.02.21 | Pasi Höök Höveli 2 |
1353 | 8 | 3–0 | 34 % |
| ~09.12.20 | Niklas Hellström Härkä 4 |
1448 | 8 | 3–2 | 29 % |
| ~18.11.20 | Miska Kivimäki Phoenix |
1387 | 8 | 3–1 | 36 % |
| ~04.11.20 | Sami Soiluva Aura IV |
~1410 | 8 | 1–3 | 37 % |
| ~14.10.20 | Jani Heikkilä Galaxie 3 |
1403 | 8 | 3–2 | 40 % |
| ~30.09.20 | Miska Kivimäki Phoenix |
1387 | 8 | 1–3 | 40 % |
| ~04.04.18 | Toni Kokkonen Cottonistit |
1257 | 8 | 3–0 | 50 % |
| ~28.03.18 | Petteri Viitanen Cottonistit |
1311 | 8 | 3–2 | 51 % |
| ~14.03.18 | Jori-ville Rahkonen Shooters |
~1300 | 8 | 3–2 | 39 % |
| ~07.02.18 | Totte Sarlin Pocket Papat |
1329 | 8 | 3–0 | 26 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29