Jarno Heikkilä
Satama 1
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1644
78 peliä
8-pallo
1652
41 peliä
9-pallo
~1603
24 peliä
10-pallo
~1629
2 peliä
Ura
Pelit
78
Voitto-%
62 %
48–30
Erä-%
58 %
187–138
Vire (10 viimeisintä)
HHHVVHHVHH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Satama 1 2. divisioona |
9 | 33 % | 50 % | 1644 |
| 2024 Satama 1 2. divisioona |
16 | 56 % | 58 % | 1647 |
| 2023 Proffa 2 2. divisioona |
12 | 50 % | 49 % | 1651 |
| 2022 Proffa 2 3. divisioona |
15 | 67 % | 61 % | 1658 |
| 2015–16 Proffa 2 II-Divisioona |
9 | 100 % | 68 % | 1693 |
| 2014–15 Proffa 1 Mestaruussarja |
6 | 83 % | 68 % | ~1697 |
| 2013–14 Proffa 1 Mestaruussarja |
11 | 55 % | 54 % | ~1697 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| Laji ei tiedossa | 11 | 55 % | 54 % | |
| 8-pallo | 41 | 63 % | 58 % | 1652 |
| 9-pallo | 24 | 58 % | 56 % | ~1603 |
| 10-pallo | 2 | 100 % | 86 % | ~1629 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 11.04.26 | Boris Parkkunen Poimari |
1656 | 9 | 3–4 | 50 % |
| 11.04.26 | Elias Kaartosalmi Poimari |
1571 | 8 | 2–3 | 62 % |
| 08.04.26 | Marko "Tikko" Hietikko Taurus Iloinen Härkä |
1567 | 8 | 1–3 | 70 % |
| 02.04.26 | Heikki Vainikka Taurus Iloinen Härkä |
1586 | 9 | 4–1 | 62 % |
| 12.02.26 | Antti Nummelin Jaska |
1456 | 9 | 4–0 | 81 % |
| 03.02.26 | Petri Kalliokorpi Taurus Iloinen Härkä |
1502 | 9 | 3–4 | 76 % |
| 08.01.26 | Jan Sarell Pirates |
1499 | 8 | 2–3 | 75 % |
| 04.11.25 | Jan Sarell Pirates |
1498 | 8 | 3–1 | 75 % |
| 25.09.25 | Erkka Kettunen Raision Keilis |
1653 | 8 | 0–3 | 55 % |
| 19.03.25 | Manu Randell Raision Keilis |
1615 | 9 | 1–3 | 60 % |
| 05.03.25 | Erkka Kettunen Raision Keilis |
1651 | 8 | 2–3 | 56 % |
| 26.02.25 | Heikki Vainikka Taurus Iloinen Härkä |
1586 | 8 | 1–3 | 67 % |
| 13.02.25 | Joakim Von Frese OMG! |
1470 | 9 | 3–0 | 71 % |
| 29.01.25 | Mikko Nissilä Fox |
1610 | 8 | 2–3 | 63 % |
| 15.01.25 | Niilo Kesälä Talli |
1436 | 8 | 3–0 | 82 % |
| 08.01.25 | Jaakko Numminen Raision Keilis |
1403 | 9 | 3–1 | 85 % |
| 17.12.24 | Tommi Seppälä Taurus Iloinen Härkä |
~1233 | 8 | 3–0 | 90 % |
| 04.12.24 | Kristian Mahnala Moision Olkkari 1 |
1886 | 8 | 0–3 | 24 % |
| 27.11.24 | Niklas Hörkkö Fox |
1713 | 9 | 1–3 | 49 % |
| 20.11.24 | Tero Honko Cotton 1 |
1493 | 8 | 3–0 | 72 % |
| 06.11.24 | Manu Randell Raision Keilis |
1614 | 9 | 3–1 | 63 % |
| 23.10.24 | Jouni Tammi OMG! |
1504 | 8 | 2–3 | 75 % |
| 09.10.24 | Mikko Nissilä Fox |
1609 | 8 | 3–2 | 62 % |
| 03.10.24 | Sami Pirhonen Cotton 1 |
1510 | 8 | 3–1 | 72 % |
| 18.09.24 | Jukka Virtanen Raision Keilis |
1301 | 8 | 3–0 | 81 % |
| 20.03.24 | Valtteri Kulmala Raision Keilis 2 |
1363 | 8 | 2–3 | 84 % |
| 13.03.24 | Ilkka Helajärvi Korona 2 |
1461 | 8 | 0–3 | 81 % |
| 29.02.24 | Juuso Raita Galaxie 3 |
1527 | 8 | 3–0 | 70 % |
| 14.02.24 | Sami Pirhonen Cotton 1 |
1510 | 8 | 3–2 | 78 % |
| 30.01.24 | Jarno Heinonen Talli |
1581 | 9 | 0–3 | 68 % |
| 13.12.23 | Jyri Nurmi Galaxie 3 |
1452 | 9 | 3–0 | 80 % |
| 07.12.23 | Toni Finnholm Cotton 1 |
1625 | 9 | 2–3 | 55 % |
| 14.11.23 | Erkka Kettunen Raision Keilis 2 |
1650 | 8 | 2–3 | 56 % |
| 08.11.23 | Jesse Saajala Korona 2 |
1610 | 9 | 0–3 | 73 % |
| 24.10.23 | Antti Koivula Galaxie 3 |
1660 | 9 | 3–2 | 62 % |
| 18.10.23 | Mikko Andersson Cotton 1 |
1411 | 9 | 3–1 | 83 % |
| 11.10.23 | Elias Kaartosalmi Poimari |
1568 | 8 | 3–2 | 78 % |
| 22.04.23 | Toni Kallio Korona 2 |
1590 | 8 | 3–0 | 71 % |
| 12.04.23 | Toni Hannula Satama 1 |
1684 | 8 | 1–3 | 62 % |
| 06.04.23 | Toni Hannula Satama 1 |
1684 | 8 | 2–3 | 64 % |
| 28.03.23 | Henri Toivonen Satama 1 |
1669 | 9 | 2–3 | 65 % |
| 21.03.23 | Marko Savolainen Korona 2 |
1494 | 9 | 3–0 | 77 % |
| 16.03.23 | Juuso Raita Galaxie 3 |
1528 | 8 | 3–1 | 78 % |
| 02.03.23 | Harry Vihervirta Eku |
1599 | 9 | 3–1 | 68 % |
| 09.02.23 | Niklas Elomaa Galaxie Shooters |
1537 | 8 | 3–0 | 72 % |
| 26.01.23 | Kasper Grönroos Empty Pockets |
1487 | 9 | 3–1 | 79 % |
| 16.11.22 | Mikko Jokinen Poimari |
1623 | 9 | 1–3 | 71 % |
| 10.11.22 | Mikko Nissilä Eku |
1603 | 8 | 3–1 | 66 % |
| 02.11.22 | Pasi Haaslahti OMG! |
1575 | 9 | 3–2 | 74 % |
| 27.10.22 | Jussi Nohkola Galaxie Shooters |
1415 | 9 | 0–3 | 91 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29