Lauri Kauppinen
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1474
149 peliä
8-pallo
1494
95 peliä
9-pallo
1496
49 peliä
10-pallo
~1370
5 peliä
Ura
Pelit
149
Voitto-%
43 %
64–85
Erä-%
46 %
289–337
Vire (10 viimeisintä)
HHVHHVVHVH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Cotton 1 2. divisioona |
3 | 33 % | 43 % | 1474 |
| 2025 Cotton 1 3. divisioona |
20 | 60 % | 56 % | 1474 |
| 2024 Cotton 1 2. divisioona |
18 | 33 % | 44 % | 1473 |
| 2023 Cotton 1 2. divisioona |
19 | 37 % | 43 % | 1470 |
| 2022 Cotton 1 1. divisioona |
17 | 35 % | 39 % | 1470 |
| 2017–18 Cotton I-Divisioona |
11 | 9 % | 35 % | 1475 |
| 2016–17 Cotton Pub I-Divisioona |
19 | 47 % | 44 % | 1480 |
| 2015–16 Cotton pub I-Divisioona |
19 | 26 % | 36 % | 1485 |
| 2014–15 Cottun pub II-Divisioona |
23 | 74 % | 64 % | ~1490 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 95 | 42 % | 46 % | 1494 |
| 9-pallo | 49 | 47 % | 47 % | 1496 |
| 10-pallo | 5 | 20 % | 42 % | ~1370 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 29.10.26 | Juho Toivonen Habby Bull |
1538 | 10 | 1–3 | 42 % |
| 08.10.26 | Mikko Sinisalo Proffa 2 |
1612 | 10 | 2–3 | 31 % |
| 24.09.26 | Samuli Siimes Korona 2 |
1547 | 10 | 3–2 | 40 % |
| 11.04.26 | Jonne Vilja Empty Pockets |
1639 | 9 | 1–3 | 28 % |
| 09.04.26 | Joona Ståhlstöm Korona 2 |
1449 | 9 | 2–3 | 51 % |
| 31.03.26 | Kimmo Passoja Korona 2 |
1405 | 9 | 3–0 | 55 % |
| 26.03.26 | Santeri Kallio Korona 2 |
~1500 | 8 | 3–2 | 53 % |
| 26.02.26 | Jaakko Koivula Empty Pockets |
1419 | 9 | 2–3 | 58 % |
| 12.02.26 | Pertti Vigren Semafori |
1460 | 9 | 3–1 | 51 % |
| 22.01.26 | Teemu Tuparinne Jams |
1411 | 9 | 1–3 | 57 % |
| 15.01.26 | Samu Lahti Bar Koivu 3 |
1192 | 9 | 3–1 | 84 % |
| 11.12.25 | Juho Nieminen Semafori |
~1460 | 9 | 0–3 | 54 % |
| 04.12.25 | Mathias Okko Korona 2 |
~1410 | 9 | 3–2 | 68 % |
| 26.11.25 | Kristian Roth Proffa 2 |
~1390 | 9 | 3–2 | 71 % |
| 20.11.25 | Teemu Loponen Jams |
1403 | 9 | 3–0 | 58 % |
| 11.11.25 | Vesa Heiskanen Bar Koivu 3 |
1463 | 8 | 0–3 | 54 % |
| 06.11.25 | Kari Hautamäki Höveli 1 |
1366 | 9 | 3–0 | 62 % |
| 30.10.25 | Niko Karhu Empty Pockets |
1482 | 8 | 3–0 | 47 % |
| 22.10.25 | Tommi Peltonen Semafori |
1412 | 9 | 3–0 | 53 % |
| 16.10.25 | Toni Kallio Korona 2 |
1600 | 9 | 1–3 | 33 % |
| 09.10.25 | Kosti Koistinen Proffa 2 |
~1360 | 9 | 2–3 | 67 % |
| 02.10.25 | Teemu Loponen Jams |
1403 | 9 | 3–2 | 62 % |
| 25.09.25 | Samu Lahti Bar Koivu 3 |
1192 | 9 | 3–1 | 83 % |
| 27.02.25 | Paavo Vaari Raision Keilis |
1669 | 9 | 3–2 | 20 % |
| 11.02.25 | Jimi Lehto Taurus Iloinen Härkä |
1592 | 9 | 3–0 | 35 % |
| 06.02.25 | Jani Rautio OMG! |
1560 | 9 | 2–3 | 33 % |
| 30.01.25 | Jani Korhonen Moision Olkkari 1 |
1715 | 8 | 1–3 | 15 % |
| 23.01.25 | Joni Louhela Satama 1 |
1659 | 9 | 0–3 | 15 % |
| 15.01.25 | Arto Sipilä Fox |
1542 | 8 | 2–3 | 31 % |
| 12.12.24 | Jari Saarinen Taurus Iloinen Härkä |
1432 | 8 | 1–3 | 53 % |
| 04.12.24 | Jani Lehtonen OMG! |
1611 | 8 | 3–1 | 24 % |
| 28.11.24 | Joni Aaltonen Moision Olkkari 1 |
1661 | 9 | 1–3 | 27 % |
| 20.11.24 | Ralf Brass Satama 1 |
1445 | 9 | 1–3 | 53 % |
| 14.11.24 | Joonas Gumberg Fox |
~1450 | 9 | 3–0 | 58 % |
| 31.10.24 | Jari Kraft Raision Keilis |
1346 | 8 | 2–3 | 66 % |
| 22.10.24 | Tommi Seppälä Taurus Iloinen Härkä |
~1230 | 8 | 3–1 | 74 % |
| 17.10.24 | Antti Välilä OMG! |
1655 | 9 | 3–1 | 30 % |
| 10.10.24 | Jesse Aaltonen Moision Olkkari 1 |
1687 | 8 | 1–3 | 21 % |
| 03.10.24 | Ernest Legayada Satama 1 |
1750 | 9 | 1–3 | 22 % |
| 25.09.24 | Miika Koivikko Fox |
1620 | 8 | 2–3 | 27 % |
| 19.09.24 | Jani Hallikas Talli |
1484 | 9 | 0–3 | 56 % |
| 09.04.24 | Markus Kanervo Talli |
1584 | 8 | 1–3 | 29 % |
| 02.04.24 | Juuso Kuopila Talli |
1336 | 9 | 2–3 | 83 % |
| 26.03.24 | Jarno Heinonen Talli |
1581 | 9 | 0–3 | 31 % |
| 20.03.24 | Boris Parkkunen Poimari |
1661 | 8 | 2–3 | 23 % |
| 14.03.24 | Tomi Salminen Talli |
1696 | 9 | 3–2 | 26 % |
| 06.03.24 | Teppo Veikkanen Raision Keilis 2 |
~1470 | 9 | 2–3 | 56 % |
| 29.02.24 | Toni Kallio Korona 2 |
1592 | 9 | 3–1 | 33 % |
| 14.02.24 | Ninni Heikkilä Proffa 2 |
1436 | 9 | 2–3 | 49 % |
| 08.02.24 | Antti Koivula Galaxie 3 |
1661 | 9 | 1–3 | 26 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29