Henri Tähtinen
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1685
178 peliä
8-pallo
1708
164 peliä
9-pallo
~1611
1 peliä
10-pallo
~1573
4 peliä
Ura
Pelit
178
Voitto-%
57 %
102–76
Erä-%
53 %
379–338
Vire (10 viimeisintä)
VVHVHVHVVV
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 OMG! 1. divisioona |
6 | 67 % | 54 % | 1685 |
| 2025 Jaska 2. divisioona |
15 | 80 % | 69 % | 1685 |
| 2024 Iloinen Härkä Mestaruussarja |
13 | 38 % | 40 % | 1681 |
| 2023 Iloinen Härkä 1. divisioona |
20 | 60 % | 56 % | 1678 |
| 2022 Jaska 4. divisioona |
15 | 53 % | 54 % | 1674 |
| 2020–21 Jaska 1 Mestaruussarja |
9 | 22 % | 27 % | 1679 |
| 2019–20 Jaska 1 Mestaruussarja |
15 | 33 % | 40 % | 1687 |
| 2018–19 Jaska1 Mestaruussarja |
15 | 60 % | 53 % | 1701 |
| 2017–18 Pub Jaska 1 Mestaruussarja |
9 | 78 % | 60 % | 1713 |
| 2016–17 Pub Jaska 1 Mestaruussarja |
12 | 67 % | 58 % | 1721 |
| 2015–16 Pub Jaska 1 Mestaruussarja |
22 | 64 % | 57 % | 1727 |
| 2014–15 Pub Jaska 1 Mestaruussarja |
18 | 61 % | 56 % | 1729 |
| 2013–14 Biljardikahvila Mestaruussarja |
9 | 56 % | 47 % | ~1724 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| Laji ei tiedossa | 9 | 56 % | 47 % | |
| 8-pallo | 164 | 57 % | 53 % | 1708 |
| 9-pallo | 1 | 0 % | 20 % | ~1611 |
| 10-pallo | 4 | 75 % | 61 % | ~1573 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 29.10.26 | Jari Saarinen Taurus Iloinen Härkä |
1432 | 8 | 3–2 | 82 % |
| 22.10.26 | Markus Ylitalo Satama 1 |
1699 | 8 | 3–0 | 47 % |
| 14.10.26 | Lauri Linden Taimon Krouvi |
1815 | 8 | 0–3 | 33 % |
| 07.10.26 | Markku "Tonni" Mäkelä Pocket X |
1678 | 8 | 3–2 | 50 % |
| 30.09.26 | Miika Koivikko Korona 1 |
1627 | 8 | 1–3 | 61 % |
| 23.09.26 | Eetu Fromholdt Pirate V |
1634 | 8 | 3–1 | 56 % |
| 12.02.26 | Markus Ylitalo Satama 1 |
1699 | 8 | 1–3 | 50 % |
| 04.02.26 | Jaakko Numminen Raision Keilis |
1402 | 8 | 3–0 | 85 % |
| 29.01.26 | Alzendi "Aziz" Abdulaziz Pirates |
1655 | 8 | 3–1 | 55 % |
| 07.01.26 | Jari Saarinen Taurus Iloinen Härkä |
1433 | 8 | 3–2 | 82 % |
| 10.12.25 | Markus Ylitalo Satama 1 |
1698 | 8 | 1–3 | 51 % |
| 03.12.25 | Valtteri Kulmala Raision Keilis |
1357 | 8 | 3–1 | 87 % |
| 26.11.25 | Tommi Oksanen Pirates |
1532 | 8 | 3–2 | 75 % |
| 12.11.25 | Joakim Von Frese OMG! |
1467 | 8 | 3–0 | 77 % |
| 05.11.25 | Sami Hovi Taurus Iloinen Härkä |
1679 | 8 | 2–3 | 57 % |
| 29.10.25 | Elias Kaartosalmi Poimari |
1571 | 8 | 3–0 | 62 % |
| 22.10.25 | Toni Miettinen Satama 1 |
1545 | 8 | 3–1 | 62 % |
| 15.10.25 | Paavo Vaari Raision Keilis |
1666 | 8 | 3–0 | 48 % |
| 08.10.25 | Jukka Virtanen Pirates |
1297 | 8 | 3–0 | 86 % |
| 24.09.25 | Jesse Saajala OMG! |
1616 | 8 | 3–1 | 57 % |
| 17.09.25 | Sami Hovi Taurus Iloinen Härkä |
1678 | 8 | 3–1 | 52 % |
| 20.03.25 | Mathias Willstedt Par Rocks |
1887 | 9 | 1–4 | 19 % |
| 06.03.25 | Johan Sjödahl Par Rocks |
1701 | 8 | 3–1 | 42 % |
| 26.02.25 | Marianne Rusi Pirate V |
1402 | 8 | 3–2 | 88 % |
| 06.02.25 | Petteri Forsström Proffa |
1682 | 8 | 0–3 | 49 % |
| 16.01.25 | Bryan Dela Cruz Pocket 1 |
~1686 | 8 | 0–3 | 55 % |
| 12.12.24 | Esa Juvala Taimon Krouvi |
1753 | 8 | 3–1 | 31 % |
| 05.12.24 | Miika Merta Proffa |
1666 | 8 | 0–3 | 58 % |
| 05.11.24 | Kari Johansson Galaxie 1 |
1918 | 8 | 1–3 | 20 % |
| 24.10.24 | Juuso Randell Taimon Krouvi |
1565 | 8 | 2–3 | 71 % |
| 17.10.24 | Jami Müller Proffa |
1706 | 8 | 3–0 | 41 % |
| 10.10.24 | Ville Aholainen Flex |
1676 | 8 | 3–1 | 47 % |
| 24.09.24 | Sami Aaltonen Pocket 1 |
1952 | 8 | 1–3 | 17 % |
| 19.09.24 | Kari Johansson Galaxie 1 |
1918 | 8 | 0–3 | 20 % |
| 20.04.24 | Toni Miettinen BullShit! |
1559 | 8 | 3–1 | 56 % |
| 20.04.24 | Jesse Aaltonen BullShit! |
1684 | 8 | 3–0 | 48 % |
| 11.04.24 | Jarno Suhonen Bar Koivu |
1685 | 8 | 3–0 | 50 % |
| 04.04.24 | Ari Niemelä Bar Koivu |
1618 | 8 | 3–0 | 46 % |
| 27.03.24 | Hanna Iivonen Bar Koivu |
1399 | 8 | 3–1 | 80 % |
| 20.03.24 | Lauri Vaininen Aura III |
1591 | 8 | 1–3 | 65 % |
| 05.03.24 | Ari Niemelä Bar Koivu |
1619 | 8 | 1–3 | 49 % |
| 29.02.24 | Joni Laiho Flex |
1455 | 8 | 3–1 | 75 % |
| 01.02.24 | Jesse Aaltonen BullShit! |
1684 | 8 | 0–3 | 50 % |
| 24.01.24 | Onni Vaininen Aura III |
1606 | 8 | 1–3 | 50 % |
| 11.01.24 | Ari Niemelä Bar Koivu |
1620 | 8 | 2–3 | 50 % |
| 14.12.23 | Santtu Penttilä Flex |
1743 | 8 | 0–3 | 37 % |
| 07.12.23 | Markus Ylitalo Pocket X |
1679 | 8 | 3–1 | 60 % |
| 29.11.23 | Tom Rantanen Korona 1 |
1658 | 8 | 3–2 | 40 % |
| 23.11.23 | Joni Aaltonen BullShit! |
1656 | 8 | 1–3 | 56 % |
| 16.11.23 | Lauri Vaininen Aura III |
1589 | 8 | 3–1 | 75 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29