Pasi Terävä
Empty Pockets
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1378
125 peliä
8-pallo
1373
122 peliä
9-pallo
~1549
3 peliä
Ura
Pelit
125
Voitto-%
34 %
42–83
Erä-%
42 %
211–295
Vire (10 viimeisintä)
HHVVHHVHVH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Empty Pockets 3. divisioona |
4 | 50 % | 47 % | 1378 |
| 2024 Empty Pockets 3. divisioona |
6 | 33 % | 42 % | 1378 |
| 2023 Empty Pockets 3. divisioona |
14 | 36 % | 42 % | 1378 |
| 2022 Empty Pockets 3. divisioona |
8 | 25 % | 42 % | 1379 |
| 2020–21 Empty Pockets II-Divisioona |
13 | 23 % | 36 % | 1380 |
| 2019–20 Empty Pockets II-Divisioona |
7 | 29 % | 32 % | 1381 |
| 2018–19 Empty Pockets II-Divisioona |
15 | 33 % | 39 % | 1383 |
| 2017–18 Empty pockets II-Divisioona |
9 | 33 % | 39 % | 1387 |
| 2016–17 Empty pockets II-Divisioona |
17 | 59 % | 54 % | 1391 |
| 2015–16 Pocket 3 II-Divisioona |
16 | 12 % | 35 % | 1389 |
| 2014–15 Pocket 3 II-Divisioona |
16 | 38 % | 46 % | ~1391 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 122 | 33 % | 41 % | 1373 |
| 9-pallo | 3 | 67 % | 67 % | ~1549 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| ~16.10.19 | Nico Vuorinen Satama1 |
1655 | 8 | 3–0 | 13 % |
| ~09.10.19 | Juhani Myllyniemi Eku bilis |
1490 | 8 | 0–3 | 30 % |
| ~03.04.19 | Tuomas Laine Iloinen Härkä 4 |
1336 | 8 | 3–2 | 54 % |
| ~27.03.19 | Niklas Hellström Iloinen Härkä 4 |
1449 | 8 | 0–3 | 44 % |
| ~13.03.19 | Marko Parkkola Aura III |
1668 | 8 | 0–3 | 15 % |
| ~06.03.19 | Jonne Stenlund Skipo1 |
1406 | 8 | 0–3 | 65 % |
| ~27.02.19 | Marko Nurmi Fox |
1652 | 8 | 2–3 | 20 % |
| ~06.02.19 | Markus Kanervo Talli |
1562 | 8 | 1–3 | 36 % |
| ~30.01.19 | Mikko Kaarela G6 |
1622 | 8 | 1–3 | 22 % |
| ~23.01.19 | Teemu Laaksonen Iloinen Härkä 4 |
~1307 | 8 | 3–1 | 56 % |
| ~28.11.18 | Boris Parkkunen Pub Mänty |
1655 | 8 | 0–3 | 24 % |
| ~21.11.18 | Jaakko Ruohisto Aura III |
1746 | 8 | 0–3 | 14 % |
| ~07.11.18 | Mika Lavi Fox |
1689 | 8 | 1–3 | 20 % |
| ~31.10.18 | Ville Hiltunen Proffa 2 |
1385 | 8 | 3–1 | 60 % |
| ~17.10.18 | Teemu Ketola G6 |
1519 | 8 | 2–3 | 58 % |
| ~10.10.18 | Juuso Silfverhuth Iloinen Härkä 4 |
1504 | 8 | 3–0 | 34 % |
| ~03.10.18 | Mikko Andersson cotton pub |
1449 | 8 | 3–1 | 39 % |
| ~28.03.18 | Kari Koskinen Basso 3 |
1508 | 8 | 0–3 | 34 % |
| ~21.03.18 | Niklas Hörkkö Satama |
1680 | 8 | 2–3 | 22 % |
| ~14.03.18 | Kari Sinisalo Basso 3 |
1450 | 8 | 3–2 | 42 % |
| ~07.03.18 | Kimmo Herne FOX 2 |
1477 | 8 | 0–3 | 42 % |
| ~07.02.18 | Jussi Laakso Pirate 1 |
1638 | 8 | 0–3 | 20 % |
| ~29.11.17 | Ninni Malmi Satama |
~1415 | 8 | 1–3 | 60 % |
| ~22.11.17 | Jaakko Koivula Basso 3 |
1378 | 8 | 3–0 | 56 % |
| ~01.11.17 | Rami Tulonen AURA III |
1566 | 8 | 3–2 | 45 % |
| ~18.10.17 | Miika Koivikko Pub Mänty |
1613 | 8 | 2–3 | 30 % |
| ~12.04.17 | Jere Salminen Pocket X |
1580 | 8 | 1–3 | 37 % |
| ~22.03.17 | Roope Palmu Pub Jaska 2 |
1498 | 8 | 3–1 | 34 % |
| ~15.03.17 | Niklas Hörkkö Korona 1 |
1671 | 8 | 3–1 | 22 % |
| ~08.03.17 | Mika Keto Pirate 1 |
1469 | 8 | 1–3 | 36 % |
| ~01.03.17 | Miika Laukkanen Bar Koivu 2 |
1552 | 8 | 0–3 | 55 % |
| ~22.02.17 | Tuomas Rantasalo Pocket X |
1537 | 8 | 3–1 | 36 % |
| ~15.02.17 | Tommi Peltonen Tapper`s InnTres |
1450 | 8 | 3–1 | 33 % |
| ~01.02.17 | Rauli Wihe Höveli2 |
1447 | 8 | 2–3 | 38 % |
| ~18.01.17 | Teppo Malmikankare Galaxie 3 |
1417 | 8 | 2–3 | 41 % |
| ~11.01.17 | Mika Jokinen Old Smuggler |
1331 | 8 | 3–0 | 56 % |
| ~14.12.16 | Juha Hautakorpi Pub Jaska 2 |
1314 | 8 | 3–2 | 58 % |
| ~07.12.16 | Juha Mehtälä Korona 1 |
1750 | 8 | 3–0 | 7 % |
| ~30.11.16 | Ville-santeri Salminen Pirate 1 |
~1252 | 8 | 1–3 | 57 % |
| ~23.11.16 | Ahti Sinisalo Bar Koivu 2 |
1464 | 8 | 2–3 | 51 % |
| ~09.11.16 | Lauri Liikkanen Tapper`s InnTres |
~1151 | 8 | 3–2 | 64 % |
| ~02.11.16 | Eero Vuorinen Pocket Papat |
1436 | 8 | 3–2 | 59 % |
| ~05.10.16 | Teppo Lehto Old Smuggler |
1341 | 8 | 3–2 | 49 % |
| ~23.03.16 | Nina Pekkarinen Proffa 2 |
1486 | 8 | 0–3 | 31 % |
| ~09.03.16 | Kristian "Krisu" Stenroos ihan vaan pubi 99 |
1458 | 8 | 1–3 | 51 % |
| ~02.03.16 | Jyri Laakso Pub Jaska 2 |
1337 | 8 | 2–3 | 51 % |
| ~24.02.16 | Markku Taurula Surutoin |
1396 | 8 | 2–3 | 44 % |
| ~17.02.16 | Aleksi Aaltonen G-Klubi |
1503 | 8 | 1–3 | 29 % |
| ~10.02.16 | Ilir Durmishaj Basso 3 |
1671 | 8 | 0–3 | 17 % |
| ~27.01.16 | Jukka Salonen BK-1 |
1458 | 8 | 1–3 | 47 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29