Pasi Terävä
Empty Pockets
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1378
125 peliä
8-pallo
1373
122 peliä
9-pallo
~1500
3 peliä
Ura
Pelit
125
Voitto-%
34 %
42–83
Erä-%
42 %
211–295
Vire (10 viimeisintä)
HHVVHHVHVH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Empty Pockets 3. divisioona |
4 | 50 % | 47 % | 1378 |
| 2024 Empty Pockets 3. divisioona |
6 | 33 % | 42 % | 1378 |
| 2023 Empty Pockets 3. divisioona |
14 | 36 % | 42 % | 1378 |
| 2022 Empty Pockets 3. divisioona |
8 | 25 % | 42 % | 1379 |
| 2020–21 Empty Pockets II-Divisioona |
13 | 23 % | 36 % | 1380 |
| 2019–20 Empty Pockets II-Divisioona |
7 | 29 % | 32 % | 1381 |
| 2018–19 Empty Pockets II-Divisioona |
15 | 33 % | 39 % | 1383 |
| 2017–18 Empty pockets II-Divisioona |
9 | 33 % | 39 % | 1387 |
| 2016–17 Empty pockets II-Divisioona |
17 | 59 % | 54 % | 1391 |
| 2015–16 Pocket 3 II-Divisioona |
16 | 12 % | 35 % | 1389 |
| 2014–15 Pocket 3 II-Divisioona |
16 | 38 % | 46 % | ~1390 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 122 | 33 % | 41 % | 1373 |
| 9-pallo | 3 | 67 % | 67 % | ~1500 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.02.26 | Jarno Suhonen Cotton 1 |
1699 | 8 | 1–3 | 15 % |
| 20.01.26 | Kristian Ahonen Bar Koivu 3 |
~1380 | 8 | 0–3 | 60 % |
| 07.01.26 | Sami Aikio Semafori |
1492 | 8 | 3–1 | 38 % |
| 17.12.25 | Petri Laurila Cotton 1 |
~1350 | 8 | 3–1 | 57 % |
| 28.01.25 | Juho Nieminen Semafori |
~1450 | 8 | 2–3 | 51 % |
| 21.01.25 | Esa Järvinen Pirates |
1476 | 8 | 0–3 | 37 % |
| 03.12.24 | Kapa Linden Jaska |
~1380 | 8 | 3–0 | 49 % |
| 20.11.24 | Esa Järvinen Pirates |
1476 | 8 | 1–3 | 38 % |
| 31.10.24 | Tuomas Manninen Basso 3 |
1398 | 8 | 3–2 | 40 % |
| 01.10.24 | Teemu Ämmälä Pirates |
1352 | 8 | 1–3 | 55 % |
| 20.04.24 | Hanna Sokajärvi PocketPapat |
1508 | 8 | 2–3 | 31 % |
| 28.03.24 | Roni Ruohonen Pirates |
1664 | 8 | 0–3 | 17 % |
| 20.03.24 | Jan Sarell Pirates |
1493 | 8 | 1–3 | 38 % |
| 06.03.24 | Petri Lempinen Höveli 1 |
1731 | 9 | 3–0 | 8 % |
| 13.02.24 | Mikko Kaarmela Satama 1 |
1383 | 8 | 3–1 | 47 % |
| 08.02.24 | Kimmo Jaakkola Moision Olkkari |
1391 | 8 | 2–3 | 50 % |
| 30.01.24 | Heikki "Hopo" Mäkinen PocketPapat |
1682 | 8 | 0–3 | 9 % |
| 18.01.24 | Mikko Saukkio OMG! |
1399 | 8 | 0–3 | 55 % |
| 06.12.23 | Ralf Brass Satama 1 |
1446 | 9 | 3–1 | 36 % |
| 23.11.23 | Teijo "Tepi" Holmsten PocketPapat |
1443 | 8 | 1–3 | 41 % |
| 14.11.23 | Nico Vierikko Pirates |
1383 | 8 | 3–2 | 54 % |
| 26.10.23 | Henri Lehtonen Semafori |
1511 | 8 | 1–3 | 39 % |
| 12.10.23 | Simo "simppa" Sainio Moision Olkkari |
1459 | 8 | 1–3 | 47 % |
| 03.10.23 | Timo Vihersaari PocketPapat |
1428 | 8 | 3–1 | 43 % |
| 21.03.23 | Eetu Oksanen Poimari |
1571 | 8 | 3–2 | 27 % |
| 16.02.23 | Juuso Raita Galaxie 3 |
1528 | 8 | 1–3 | 32 % |
| 07.12.22 | Markus Poikonen Korona 2 |
1554 | 8 | 1–3 | 25 % |
| 30.11.22 | Timo Sipilä Poimari |
1539 | 8 | 3–1 | 34 % |
| 09.11.22 | Mikael Karjalainen Semafori |
1363 | 9 | 2–3 | 52 % |
| 26.10.22 | Jouko Heikkinen Eku |
1580 | 8 | 2–3 | 20 % |
| 19.10.22 | Aleksi Vyyryläinen Galaxie Shooters |
1424 | 8 | 1–3 | 42 % |
| 05.10.22 | Jouni Huhtinen Korona 2 |
1385 | 8 | 2–3 | 44 % |
| ~03.03.21 | Robin Aaltonen Basso 3 |
1627 | 8 | 0–3 | 23 % |
| ~17.02.21 | Tero Loimovuori Bar Koivu 2 |
1692 | 8 | 1–3 | 12 % |
| ~10.02.21 | Mikko Nissilä Mr Fox |
1604 | 8 | 2–3 | 22 % |
| ~03.02.21 | Toni Kallio Pub Mänty |
1583 | 8 | 2–3 | 26 % |
| ~27.01.21 | Hannu Idström Korona 1 |
1495 | 8 | 3–0 | 32 % |
| ~20.01.21 | Jaakko Numminen Raision Keilis |
1388 | 8 | 3–1 | 53 % |
| ~09.12.20 | Iisko Toivonen Basso 3 |
1527 | 8 | 1–3 | 26 % |
| ~02.12.20 | Jarno Suhonen Bar Koivu 2 |
1681 | 8 | 1–3 | 11 % |
| ~25.11.20 | Marko Kolehmainen Mr Fox |
1628 | 8 | 0–3 | 17 % |
| ~11.11.20 | Erkki Purola Korona 1 |
1485 | 8 | 0–3 | 45 % |
| ~21.10.20 | Robin Aaltonen Basso 3 |
1625 | 8 | 1–3 | 26 % |
| ~07.10.20 | Mikko Nissilä Mr Fox |
1604 | 8 | 3–1 | 20 % |
| ~30.09.20 | Teemu Mononen Pub Mänty |
1519 | 8 | 1–3 | 28 % |
| ~11.03.20 | Markus Fyhr Cotton |
1688 | 8 | 0–3 | 14 % |
| ~15.01.20 | Jarkko Vehviläinen Naapuri 2 |
1604 | 8 | 3–2 | 22 % |
| ~20.11.19 | Kalle Rajala Cotton |
~1480 | 8 | 1–3 | 42 % |
| ~06.11.19 | Iisko Toivonen Basso 3 |
1534 | 8 | 1–3 | 25 % |
| ~23.10.19 | Robert Arlen Bar Koivu 2 |
~1460 | 8 | 0–3 | 38 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29