Roope Palmu
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1468
106 peliä
8-pallo
1477
99 peliä
9-pallo
~1600
1 peliä
Ura
Pelit
106
Voitto-%
48 %
51–55
Erä-%
49 %
213–221
Vire (10 viimeisintä)
HHVHHHHHHH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Flex Pub 5. divisioona |
2 | 0 % | 25 % | 1468 |
| 2025 Flex 1. divisioona |
5 | 20 % | 36 % | 1469 |
| 2024 Flex Mestaruussarja |
3 | 0 % | 25 % | 1473 |
| 2023 Flex 1. divisioona |
5 | 60 % | 60 % | 1478 |
| 2022 Flex 2. divisioona |
7 | 43 % | 38 % | 1483 |
| 2020–21 Iloinen Härkä III-Divisioona |
15 | 47 % | 47 % | 1494 |
| 2019–20 Härkä3 III-Divisioona |
11 | 73 % | 61 % | 1498 |
| 2018–19 Iloinen Härkä 3 III-Divisioona |
3 | 0 % | 40 % | 1497 |
| 2017–18 Pub Jaska 2 I-Divisioona |
5 | 40 % | 48 % | 1497 |
| 2016–17 Pub Jaska 2 II-Divisioona |
22 | 59 % | 50 % | 1498 |
| 2015–16 ihan vaan pubi 99 II-Divisioona |
12 | 58 % | 59 % | 1502 |
| 2014–15 Ihan vaan pubi 1 II-Divisioona |
10 | 50 % | 51 % | ~1500 |
| 2013–14 Iloinen Härkä 2 I-Divisioona |
6 | 33 % | 48 % | ~1500 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| Laji ei tiedossa | 6 | 33 % | 48 % | – |
| 8-pallo | 99 | 48 % | 49 % | 1477 |
| 9-pallo | 1 | 100 % | 67 % | ~1600 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 03.11.26 | Mika Hiekkamäki Eku |
1404 | 8 | 0–3 | 63 % |
| 13.10.26 | Jan Sarell Pirates |
1502 | 8 | 2–3 | 49 % |
| 26.02.26 | Harry Vihervirta Fox 1 |
1600 | 8 | 3–2 | 31 % |
| 11.12.25 | Kristian "Krisu" Stenroos Habby Bull |
1495 | 8 | 2–3 | 50 % |
| 27.11.25 | Juuso Randell Taimon Krouvi |
1569 | 8 | 1–3 | 41 % |
| 09.10.25 | Juuso Randell Taimon Krouvi |
1569 | 8 | 0–3 | 41 % |
| 24.09.25 | Johannes Heinävaara Aura III |
1629 | 8 | 2–3 | 34 % |
| 15.01.25 | Mattias Bäck Par Rocks |
1529 | 8 | 0–3 | 33 % |
| 05.12.24 | Juuso Randell Taimon Krouvi |
1565 | 8 | 1–3 | 47 % |
| 24.10.24 | Marianne Rusi Pirate V |
1401 | 8 | 2–3 | 74 % |
| 20.04.24 | Henri "Möyne" Vesterinen Iloinen Härkä |
1433 | 8 | 3–0 | 57 % |
| 20.04.24 | Aleksi Sippola Iloinen Härkä |
1812 | 8 | 0–3 | 15 % |
| 18.01.24 | Henri Toivonen BullShit! |
1674 | 8 | 2–3 | 32 % |
| 16.11.23 | Joni Rautajoki Korona 1 |
1379 | 9 | 4–2 | 72 % |
| 02.11.23 | Johannes Heinävaara Aura III |
1622 | 8 | 3–0 | 33 % |
| 22.04.23 | Jarno Heinonen Talli |
1584 | 8 | 0–3 | 38 % |
| 02.02.23 | Markus Kanervo Talli |
1584 | 8 | 0–3 | 39 % |
| 26.01.23 | Jimi Lehto Iloinen Härkä |
1587 | 8 | 3–2 | 41 % |
| 12.01.23 | Ahmet Baysal Höveli 1 |
~1330 | 8 | 3–2 | 81 % |
| 22.11.22 | Markus Kanervo Talli |
1584 | 8 | 1–3 | 43 % |
| 16.11.22 | Jimi Lehto Iloinen Härkä |
1586 | 8 | 3–0 | 40 % |
| 06.10.22 | Tomi Kangas Talli |
1851 | 8 | 0–3 | 10 % |
| ~03.03.21 | Tomi Hämälainen Satama 1 |
1641 | 8 | 3–2 | 30 % |
| ~10.02.21 | Markus Fyhr Cotton 1 |
1687 | 8 | 3–2 | 25 % |
| ~03.02.21 | Markus Hänninen Taimon Krouvi |
1720 | 8 | 1–3 | 52 % |
| ~27.01.21 | Henrik Holmroos Naapuri 2 |
1624 | 8 | 0–3 | 47 % |
| ~20.01.21 | Jukka-Pekka Sillanpää Proffa 2 |
1568 | 8 | 2–3 | 40 % |
| ~09.12.20 | Ralf Brass Satama 1 |
1448 | 8 | 2–3 | 63 % |
| ~02.12.20 | Miikkael "Miksu" Söderlund Talli |
1689 | 8 | 3–2 | 26 % |
| ~25.11.20 | Mika Lauri Cotton 1 |
1375 | 8 | 3–2 | 68 % |
| ~18.11.20 | Juuso Randell Taimon Krouvi |
1520 | 8 | 3–2 | 64 % |
| ~11.11.20 | Henrik Holmroos Naapuri 2 |
1620 | 8 | 3–2 | 45 % |
| ~04.11.20 | Nina Pekkarinen Proffa 2 |
1472 | 8 | 2–3 | 53 % |
| ~21.10.20 | Alex Fagerlund Satama 1 |
~1500 | 8 | 2–3 | 61 % |
| ~14.10.20 | Jonne Stenlund Talli |
1419 | 8 | 3–0 | 72 % |
| ~07.10.20 | Mika Lauri Cotton 1 |
1375 | 8 | 0–3 | 74 % |
| ~30.09.20 | Jani Suokas Taimon Krouvi |
1596 | 8 | 2–3 | 60 % |
| ~11.03.20 | Jyri Nurmi Galaxie 3 |
1459 | 8 | 3–1 | 60 % |
| ~04.03.20 | Jarno Heinonen Talli |
1593 | 8 | 3–1 | 33 % |
| ~26.02.20 | Esa Juvala Taimon Krouvi |
1775 | 8 | 1–3 | 19 % |
| ~12.02.20 | Tuomas Laine Härkä 4 |
1334 | 8 | 3–0 | 71 % |
| ~05.02.20 | Jari Saari Satama II |
1427 | 8 | 3–1 | 61 % |
| ~15.01.20 | Janne Ruohonen Aura IV |
1384 | 8 | 3–2 | 70 % |
| ~20.11.19 | Jani Kallioinen Galaxie 3 |
1419 | 8 | 1–3 | 69 % |
| ~13.11.19 | Jarno Heinonen Talli |
1594 | 8 | 1–3 | 38 % |
| ~30.10.19 | Juuso Silfverhuth Härkä 4 |
1503 | 8 | 3–1 | 52 % |
| ~23.10.19 | Teppo Laine Satama II |
1208 | 8 | 3–0 | 82 % |
| ~02.10.19 | Aleksi Vyyryläinen Aura IV |
1428 | 8 | 3–2 | 66 % |
| ~06.03.19 | Petteri Räty Korona 2 |
1692 | 8 | 2–3 | 24 % |
| ~27.02.19 | Iisko Toivonen Basso 3 |
1539 | 8 | 2–3 | 38 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29