Mikko Andersson
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1395
127 peliä
8-pallo
1405
110 peliä
9-pallo
~1500
3 peliä
Ura
Pelit
127
Voitto-%
43 %
55–72
Erä-%
46 %
210–251
Vire (10 viimeisintä)
HHHHHHHHHH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Cotton 1 2. divisioona |
2 | 0 % | 0 % | 1395 |
| 2025 Cotton 1 3. divisioona |
5 | 0 % | 25 % | 1396 |
| 2024 Cotton 1 2. divisioona |
9 | 22 % | 39 % | 1403 |
| 2023 Cotton 1 2. divisioona |
11 | 27 % | 39 % | 1409 |
| 2022 Cotton 1 1. divisioona |
6 | 33 % | 38 % | 1416 |
| 2020–21 Cotton 1 III-Divisioona |
4 | 50 % | 47 % | 1432 |
| 2019–20 Cotton II-Divisioona |
6 | 50 % | 46 % | 1440 |
| 2018–19 cotton pub II-Divisioona |
14 | 43 % | 47 % | 1446 |
| 2017–18 Cotton I-Divisioona |
18 | 39 % | 45 % | 1451 |
| 2016–17 Korona 1 II-Divisioona |
10 | 80 % | 65 % | 1453 |
| 2015–16 Bar Korona 1 III-Divisioona A-lohko |
13 | 46 % | 48 % | 1451 |
| 2014–15 Ihan vaan pubi 2 III-Divisioona |
15 | 60 % | 55 % | 1450 |
| 2013–14 Texas Boys II-Divisioona |
14 | 50 % | 49 % | ~1450 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| Laji ei tiedossa | 14 | 50 % | 49 % | – |
| 8-pallo | 110 | 43 % | 45 % | 1405 |
| 9-pallo | 3 | 33 % | 41 % | ~1500 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.10.26 | Oula Tuomi Tuopin Bilis |
1368 | 8 | 0–3 | 59 % |
| 16.09.26 | Mikko Jokinen Poimari |
1642 | 8 | 0–3 | 20 % |
| 11.04.26 | Lauri Salmi Empty Pockets |
1412 | 8 | 0–3 | 51 % |
| 09.04.26 | Toni Kallio Korona 2 |
1601 | 8 | 2–3 | 25 % |
| 05.02.26 | Antton Laine Korona 2 |
1591 | 8 | 2–3 | 32 % |
| 30.10.25 | Lauri Salmi Empty Pockets |
1412 | 8 | 1–3 | 55 % |
| 16.10.25 | Hanna Iivonen Korona 2 |
1402 | 8 | 0–3 | 59 % |
| 30.01.25 | Jesse Aaltonen Moision Olkkari 1 |
1690 | 8 | 2–3 | 23 % |
| 18.12.24 | Erkka Kettunen Raision Keilis |
1651 | 8 | 0–3 | 24 % |
| 28.11.24 | Miika Kaunisto Moision Olkkari 1 |
1530 | 8 | 2–3 | 40 % |
| 20.11.24 | Ninni Heikkilä Satama 1 |
1436 | 8 | 3–2 | 49 % |
| 07.11.24 | Mika "Mäxä" Mäkilä Talli |
1682 | 8 | 2–3 | 24 % |
| 31.10.24 | Ville Virtanen Raision Keilis |
1470 | 8 | 0–3 | 34 % |
| 17.10.24 | Joni Juurinen OMG! |
~1450 | 8 | 3–2 | 54 % |
| 25.09.24 | Jarek Szymecki Fox |
~1560 | 8 | 2–3 | 36 % |
| 19.09.24 | Mika "Mäxä" Mäkilä Talli |
1680 | 8 | 2–3 | 26 % |
| 09.04.24 | Mika "Mäxä" Mäkilä Talli |
1676 | 8 | 1–3 | 25 % |
| 02.04.24 | Joonas Grönberg Talli |
1440 | 8 | 3–1 | 47 % |
| 20.03.24 | Mikko Jokinen Poimari |
1632 | 8 | 2–3 | 28 % |
| 14.02.24 | Tuomas Salonen Proffa 2 |
1628 | 8 | 1–3 | 27 % |
| 18.01.24 | Oskari Kirjonen Talli |
~1230 | 8 | 3–1 | 77 % |
| 11.01.24 | Eero Kanerva Raision Keilis 2 |
~1310 | 8 | 3–2 | 61 % |
| 07.12.23 | Tuomas Salonen Proffa 2 |
1628 | 8 | 1–3 | 31 % |
| 16.11.23 | Mikko Jokinen Poimari |
1630 | 8 | 1–3 | 32 % |
| 09.11.23 | Jonne Stenlund Talli |
1443 | 8 | 1–3 | 49 % |
| 26.10.23 | Markus Poikonen Korona 2 |
1550 | 8 | 1–3 | 36 % |
| 18.10.23 | Jarno Heikkilä Proffa 2 |
1653 | 9 | 1–3 | 17 % |
| 07.03.23 | Khanh Hoang Basson pelimiehet |
~1400 | 8 | 3–2 | 64 % |
| 02.03.23 | Toni Miettinen Satama 2 |
1569 | 9 | 4–3 | 24 % |
| 19.01.23 | Jesse "pappa" Aaltonen Taimon Krouvi |
1546 | 9 | 2–4 | 47 % |
| 24.11.22 | Henrik Holmroos Pub Mänty |
1652 | 8 | 0–3 | 39 % |
| 27.10.22 | Jarek Szymecki Satama 2 |
~1560 | 8 | 0–3 | 47 % |
| 19.10.22 | Eetu Fromholdt Pirate V |
1640 | 8 | 2–3 | 29 % |
| ~27.01.21 | Jani Suokas Taimon Krouvi |
1598 | 8 | 0–3 | 49 % |
| ~13.01.21 | Jani Hallikas Talli |
1470 | 8 | 3–2 | 66 % |
| ~18.11.20 | Joonas Grönberg Naapuri 2 |
1432 | 8 | 3–1 | 61 % |
| ~21.10.20 | Nina Pekkarinen Proffa 2 |
1473 | 8 | 2–3 | 50 % |
| ~11.03.20 | Teemu Hietarinta Empty Pockets |
1570 | 8 | 0–3 | 36 % |
| ~12.02.20 | Nico Vuorinen Satama1 |
1655 | 8 | 2–3 | 24 % |
| ~27.11.19 | Veli-Pekka Heinonen Männyn Profeetat |
1642 | 8 | 3–2 | 34 % |
| ~30.10.19 | Matti Simolin Satama1 |
1500 | 8 | 3–1 | 43 % |
| ~16.10.19 | Tommi Peltonen Naapuri 2 |
1439 | 8 | 3–1 | 48 % |
| ~02.10.19 | Robin Aaltonen Basso 3 |
1618 | 8 | 0–3 | 35 % |
| ~03.04.19 | Mikko Sinisalo Proffa 2 |
1573 | 8 | 3–1 | 46 % |
| ~27.03.19 | Jaakko Heino Proffa 2 |
1438 | 8 | 1–3 | 73 % |
| ~20.03.19 | Nina Pekkarinen Proffa 2 |
1478 | 8 | 3–0 | 48 % |
| ~06.03.19 | Mika "Mäxä" Mäkilä Talli |
1643 | 8 | 0–3 | 28 % |
| ~27.02.19 | Tuomas Timisjärvi Aura III |
1717 | 8 | 0–3 | 29 % |
| ~06.02.19 | Janne Saaristo Skipo1 |
1635 | 8 | 2–3 | 32 % |
| ~23.01.19 | Kimmo Paldanius Fox |
1388 | 8 | 3–0 | 73 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29