Rami Tulonen
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1578
108 peliä
8-pallo
1603
93 peliä
9-pallo
~1520
9 peliä
10-pallo
~1490
6 peliä
Ura
Pelit
108
Voitto-%
52 %
56–52
Erä-%
50 %
232–235
Vire (10 viimeisintä)
VHHVHVVVHV
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Aura III 2. divisioona |
5 | 40 % | 48 % | 1578 |
| 2025 Aura III 1. divisioona |
13 | 46 % | 49 % | 1580 |
| 2024 Aura III 1. divisioona |
12 | 58 % | 49 % | 1583 |
| 2023 Aura III 1. divisioona |
13 | 31 % | 37 % | 1585 |
| 2022 Aura III 1. divisioona |
16 | 62 % | 57 % | 1591 |
| 2020–21 Aura III I-Divisioona |
16 | 69 % | 59 % | 1592 |
| 2019–20 Aura III I-Divisioona |
11 | 36 % | 38 % | 1584 |
| 2018–19 Aura III II-Divisioona |
12 | 75 % | 60 % | ~1580 |
| 2017–18 AURA III II-Divisioona |
10 | 30 % | 42 % | ~1570 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 93 | 52 % | 49 % | 1603 |
| 9-pallo | 9 | 56 % | 52 % | ~1520 |
| 10-pallo | 6 | 50 % | 50 % | ~1490 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 04.11.26 | Otto Haaki Proffa 2 |
1480 | 8 | 3–2 | 63 % |
| 21.10.26 | Samuli Siimes Korona 2 |
1547 | 9 | 1–4 | 60 % |
| 14.10.26 | Antti "Putte" Numminen Poimari |
1406 | 9 | 3–4 | 80 % |
| 08.10.26 | Kim Laakso Habby Bull |
~1300 | 9 | 4–0 | 86 % |
| 16.09.26 | Kimmo Pelkonen Proffa 2 |
1455 | 8 | 1–3 | 71 % |
| 26.02.26 | Kristian Mahnala Moision Olkkari 1 |
1881 | 9 | 4–0 | 8 % |
| 28.01.26 | Juuso Kuopila Talli |
1351 | 9 | 4–3 | 86 % |
| 20.01.26 | Kristian "Krisu" Stenroos Habby Bull |
1496 | 8 | 3–2 | 63 % |
| 14.01.26 | Ville Aholainen Flex |
1670 | 8 | 1–3 | 40 % |
| 08.01.26 | Rasmus Kordelin Pocket X |
1707 | 8 | 3–0 | 33 % |
| 17.12.25 | Jesse Aaltonen Moision Olkkari 1 |
1700 | 8 | 2–3 | 35 % |
| 27.11.25 | Mika "Mäxä" Mäkilä Talli |
1687 | 8 | 1–3 | 38 % |
| 30.10.25 | Jesse Aaltonen Moision Olkkari 1 |
1699 | 8 | 1–3 | 38 % |
| 22.10.25 | Esa Juvala Taimon Krouvi |
1747 | 8 | 0–3 | 25 % |
| 15.10.25 | Jarek Szymecki Fox 1 |
~1560 | 8 | 2–3 | 56 % |
| 08.10.25 | Juuso Kuopila Talli |
1349 | 8 | 3–2 | 85 % |
| 01.10.25 | Antton Laine Habby Bull |
1588 | 8 | 3–2 | 56 % |
| 18.09.25 | Tuomas Rantasalo Pocket X |
1577 | 8 | 2–3 | 52 % |
| 19.03.25 | Mikko Nousiainen Korona 1 |
1668 | 9 | 2–4 | 34 % |
| 11.03.25 | Jouni Tähti Korona 1 |
1858 | 8 | 1–3 | 18 % |
| 05.03.25 | Iivo Gylden Korona 1 |
1804 | 8 | 3–1 | 20 % |
| 26.02.25 | Antton Laine Korona 1 |
1582 | 9 | 4–3 | 58 % |
| 22.01.25 | Timo Leiniö Pocket X |
1719 | 8 | 0–3 | 40 % |
| 09.01.25 | Matti Simolin Galaxie 13 |
1507 | 8 | 3–0 | 67 % |
| 19.12.24 | Jouni Tähti Korona 1 |
1858 | 8 | 3–0 | 14 % |
| 11.12.24 | Risto Kankaanpää Bar Koivu |
1627 | 8 | 0–3 | 45 % |
| 04.12.24 | Markus Poikonen Korona 2 |
1549 | 8 | 3–2 | 57 % |
| 06.11.24 | Marko Viitanen Galaxie 13 |
1598 | 9 | 1–4 | 63 % |
| 30.10.24 | Jarkko Vehviläinen Korona 1 |
1582 | 8 | 3–2 | 47 % |
| 16.10.24 | Joona Savolainen Korona 2 |
~1240 | 9 | 4–3 | 90 % |
| 20.04.24 | Henri Toivonen BullShit! |
1675 | 8 | 0–3 | 43 % |
| 20.04.24 | Juho Toivonen BullShit! |
1527 | 8 | 3–2 | 65 % |
| 10.04.24 | Hannu Idström Korona 1 |
1492 | 8 | 3–0 | 62 % |
| 03.04.24 | Iivo Gylden Korona 1 |
1807 | 8 | 3–2 | 18 % |
| 28.02.24 | Tuomas Rantasalo Pocket X |
1576 | 8 | 3–1 | 52 % |
| 15.02.24 | Jarkko Vehviläinen Korona 1 |
1586 | 8 | 0–3 | 47 % |
| 10.01.24 | Janne Järvelä Flex |
1660 | 8 | 1–3 | 42 % |
| 16.11.23 | Marko "Tikko" Hietikko Iloinen Härkä |
1547 | 8 | 1–3 | 72 % |
| 08.11.23 | Juha Bergius Bar Koivu |
1602 | 8 | 1–3 | 52 % |
| 02.11.23 | Aki Mundolin Flex |
1849 | 8 | 1–3 | 20 % |
| 25.10.23 | Tuomas Rantasalo Pocket X |
1575 | 8 | 1–3 | 59 % |
| 19.10.23 | Tom Rantanen Korona 1 |
1660 | 8 | 2–3 | 31 % |
| 11.10.23 | Niko Virta BullShit! |
1663 | 8 | 0–3 | 49 % |
| 12.04.23 | Niklas Hörkkö Satama 2 |
1708 | 8 | 2–3 | 43 % |
| 05.04.23 | Jani Korhonen Satama 2 |
1720 | 8 | 3–1 | 38 % |
| 23.03.23 | Lauri Linden Taimon Krouvi |
1800 | 8 | 3–2 | 31 % |
| 09.03.23 | Mika Lavi Satama 2 |
1683 | 8 | 1–3 | 38 % |
| 01.03.23 | Teemu Hämäläinen Pirate V |
1557 | 8 | 3–1 | 58 % |
| 09.02.23 | Toni Finnholm Cotton 1 |
1630 | 8 | 0–3 | 47 % |
| 17.01.23 | Minh Su Tran Basson pelimiehet |
1766 | 8 | 2–3 | 32 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29