Hannu Idström
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1486
136 peliä
8-pallo
1516
96 peliä
9-pallo
~1430
20 peliä
10-pallo
~1410
20 peliä
Ura
Pelit
136
Voitto-%
43 %
58–78
Erä-%
45 %
236–290
Vire (10 viimeisintä)
HHHHVHVHHH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Korona 1 1. divisioona |
1 | 0 % | 40 % | 1486 |
| 2025 Korona 1 Mestaruussarja |
9 | 22 % | 29 % | 1486 |
| 2024 Korona 1 1. divisioona |
10 | 50 % | 46 % | 1490 |
| 2023 Korona 1 1. divisioona |
13 | 46 % | 46 % | 1492 |
| 2022 Korona 1 Mestaruussarja |
15 | 20 % | 35 % | 1496 |
| 2020–21 Korona 1 II-Divisioona |
8 | 38 % | 40 % | 1495 |
| 2019–20 korona 1 I-Divisioona |
8 | 38 % | 45 % | 1496 |
| 2018–19 korona 1 Mestaruussarja |
16 | 12 % | 27 % | 1498 |
| 2017–18 korona1 I-Divisioona |
16 | 50 % | 52 % | 1504 |
| 2016–17 Korona 1 II-Divisioona |
13 | 69 % | 62 % | 1506 |
| 2015–16 Bar Korona 1 III-Divisioona A-lohko |
15 | 60 % | 61 % | 1506 |
| 2014–15 Ihan vaan pubi 2 III-Divisioona |
12 | 67 % | 60 % | ~1500 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 96 | 50 % | 49 % | 1516 |
| 9-pallo | 20 | 15 % | 34 % | ~1430 |
| 10-pallo | 20 | 35 % | 43 % | ~1410 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 24.09.26 | Jarno Heinonen Talli |
1574 | 10 | 2–3 | 40 % |
| 12.02.26 | Joonas Lallo Galaxie 1 |
1728 | 8 | 0–3 | 22 % |
| 05.02.26 | Xhavit Matoshi Pocket 1 |
1709 | 8 | 0–3 | 23 % |
| 29.01.26 | Sammy Järnström Proffa |
1738 | 8 | 0–3 | 19 % |
| 21.01.26 | Tony Hellström Par Rocks |
1476 | 8 | 3–1 | 50 % |
| 15.01.26 | Ari Sinervo Iloinen Härkä |
1793 | 9 | 1–4 | 11 % |
| 08.01.26 | Toni Luotonen Bar Koivu |
~1300 | 8 | 3–0 | 74 % |
| 04.12.25 | Xhavit Matoshi Pocket 1 |
1709 | 8 | 0–3 | 27 % |
| 05.11.25 | Risto Kankaanpää Bar Koivu |
1626 | 9 | 3–4 | 30 % |
| 01.10.25 | Mikko Korvenala Par Rocks |
1809 | 9 | 0–4 | 13 % |
| 13.02.25 | Markku "Tonni" Mäkelä Pocket X |
1679 | 9 | 1–4 | 24 % |
| 10.01.25 | Tomi Sormunen Korona 2 |
~1330 | 8 | 3–0 | 52 % |
| 05.12.24 | Juha Jääskeläinen Poimari |
1590 | 8 | 3–1 | 34 % |
| 27.11.24 | Matti Simolin Galaxie 13 |
1506 | 8 | 3–1 | 51 % |
| 14.11.24 | Tien "Honkki" Hoang Lam Bar Koivu |
1729 | 8 | 2–3 | 17 % |
| 07.11.24 | Marko Savolainen Korona 2 |
1492 | 9 | 4–3 | 50 % |
| 16.10.24 | Heikki Virta Poimari |
1372 | 9 | 1–4 | 73 % |
| 09.10.24 | Mikko Nieminen Galaxie 13 |
1615 | 9 | 1–4 | 40 % |
| 24.09.24 | Ari Niemelä Bar Koivu |
1614 | 9 | 4–3 | 25 % |
| 19.09.24 | Ilkka Helajärvi Korona 2 |
1461 | 8 | 0–3 | 56 % |
| 10.04.24 | Rami Tulonen Aura III |
1585 | 8 | 0–3 | 38 % |
| 27.03.24 | Lauri Vaininen Aura III |
1591 | 8 | 1–3 | 44 % |
| 21.03.24 | Joni Salovaara Flex |
1549 | 9 | 1–4 | 46 % |
| 13.03.24 | Tuomas Rantasalo Pocket X |
1576 | 8 | 3–2 | 45 % |
| 08.02.24 | Henri "Möyne" Vesterinen Iloinen Härkä |
1434 | 8 | 3–1 | 60 % |
| 17.01.24 | Karoliina Taipale Pocket X |
1356 | 8 | 3–1 | 69 % |
| 14.12.23 | Ernest Legayada BullShit! |
1743 | 8 | 3–1 | 35 % |
| 05.12.23 | Antti Jyrkinen Aura III |
1495 | 8 | 0–3 | 59 % |
| 22.11.23 | Ari Niemelä Bar Koivu |
1621 | 9 | 2–4 | 26 % |
| 09.11.23 | Markus Ylitalo Pocket X |
1678 | 8 | 3–1 | 36 % |
| 26.10.23 | Henri Toivonen BullShit! |
1673 | 9 | 3–4 | 29 % |
| 19.10.23 | Jaakko Ruohisto Aura III |
1744 | 9 | 2–4 | 16 % |
| 05.10.23 | Hanna Iivonen Bar Koivu |
1400 | 8 | 3–1 | 55 % |
| 23.03.23 | Kai Keihola Härkä 2 |
1947 | 8 | 0–3 | 5 % |
| 15.03.23 | Mathias Willstedt Par Rocks |
1867 | 9 | 1–4 | 9 % |
| 09.03.23 | Tony Silvan Proffa |
1742 | 8 | 3–2 | 17 % |
| 28.02.23 | Johannes Kauhanen Pocket 1 |
1997 | 8 | 0–3 | 3 % |
| 14.02.23 | Jussi Haapasaari Galaxie 1 |
1909 | 9 | 1–4 | 7 % |
| 02.02.23 | Rickard Malm Par Rocks |
1508 | 8 | 1–3 | 45 % |
| 26.01.23 | Mikko Tuomi Proffa |
1829 | 9 | 0–4 | 9 % |
| 15.12.22 | Tommi Laine Galaxie 1 |
1833 | 9 | 0–4 | 13 % |
| 08.12.22 | Markus Hänninen Härkä 2 |
1763 | 8 | 2–3 | 38 % |
| 30.11.22 | Mats Lindström Par Rocks |
1481 | 8 | 3–0 | 53 % |
| 24.11.22 | Miika Merta Proffa |
1651 | 9 | 4–1 | 39 % |
| 17.11.22 | Ville Lintula Pocket 1 |
1717 | 9 | 3–4 | 14 % |
| 08.11.22 | Martin Langford Galaxie 1 |
1827 | 9 | 3–4 | 9 % |
| 27.10.22 | Rickard Malm Par Rocks |
1509 | 8 | 1–3 | 45 % |
| 06.10.22 | Sami Ollila Galaxie 1 |
1743 | 9 | 3–4 | 30 % |
| ~17.02.21 | Kimmo Paldanius Mr Fox |
1394 | 8 | 1–3 | 67 % |
| ~27.01.21 | Pasi Terävä Empty Pockets |
1381 | 8 | 0–3 | 68 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29