Alzendi "Aziz" Abdulaziz
Pirates
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1655
68 peliä
8-pallo
1676
36 peliä
9-pallo
1600
32 peliä
Ura
Pelit
68
Voitto-%
72 %
49–19
Erä-%
59 %
172–122
Vire (10 viimeisintä)
VVHHVVVVVV
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Pirates 2. divisioona |
19 | 68 % | 58 % | 1655 |
| 2024 Basso 3 3. divisioona |
30 | 70 % | 56 % | 1650 |
| 2023 Pub Linnunrata 1 4. divisioona |
19 | 79 % | 63 % | ~1650 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 36 | 75 % | 60 % | 1676 |
| 9-pallo | 32 | 69 % | 57 % | 1600 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.03.26 | Heikki Vainikka Taurus Iloinen Härkä |
1586 | 8 | 3–2 | 60 % |
| 03.02.26 | Tien "Hani" Hoan Lam Basso 3 |
1714 | 8 | 3–0 | 38 % |
| 29.01.26 | Henri Tähtinen Jaska |
1685 | 8 | 1–3 | 45 % |
| 21.01.26 | Petri Lehto Taurus Iloinen Härkä |
1571 | 8 | 1–3 | 60 % |
| 14.01.26 | Elias Kaartosalmi Poimari |
1571 | 8 | 3–1 | 62 % |
| 08.01.26 | Mikko Kaarmela Satama 1 |
1385 | 9 | 4–1 | 87 % |
| 18.12.25 | Erkka Kettunen Raision Keilis |
1653 | 8 | 3–1 | 50 % |
| 10.12.25 | Antti Välilä OMG! |
1665 | 8 | 3–0 | 48 % |
| 26.11.25 | Antti Nummelin Jaska |
1455 | 8 | 3–2 | 78 % |
| 19.11.25 | Marko "Tikko" Hietikko Taurus Iloinen Härkä |
1564 | 8 | 3–1 | 70 % |
| 12.11.25 | Antti "Putte" Numminen Poimari |
1403 | 8 | 3–0 | 78 % |
| 06.11.25 | Lauri Linden Taimon Krouvi |
1814 | 8 | 1–3 | 26 % |
| 30.10.25 | Atte Paloniemi Talli |
1880 | 8 | 3–2 | 14 % |
| 21.10.25 | Arttu Wahlström Flex |
1722 | 8 | 3–1 | 31 % |
| 16.10.25 | Joona Koivisto Moision Olkkari 1 |
1816 | 9 | 1–4 | 19 % |
| 07.10.25 | Arto Sipilä Fox 1 |
1536 | 9 | 4–0 | 54 % |
| 01.10.25 | Tuomas Timisjärvi Aura III |
1742 | 9 | 0–4 | 24 % |
| 24.09.25 | Timo Leiniö Pocket X |
1723 | 9 | 4–3 | 35 % |
| 16.09.25 | Esa Juvala Taimon Krouvi |
1748 | 8 | 1–3 | 27 % |
| 12.04.25 | Roni Ruohonen Pirates |
1666 | 8 | 1–3 | 47 % |
| 12.04.25 | Juho Jalo Pirates |
1569 | 9 | 2–3 | 61 % |
| 12.04.25 | Ilkka Yliportimo Pirates |
1550 | 8 | 3–2 | 67 % |
| 10.04.25 | Toni Nurmi Empty Pockets |
1375 | 8 | 0–3 | 84 % |
| 03.04.25 | Jonne Vilja Empty Pockets |
1637 | 9 | 3–1 | 52 % |
| 27.03.25 | Niko Karhu Empty Pockets |
1484 | 8 | 3–2 | 68 % |
| 18.03.25 | Lassi Hujanen Proffa 2 |
1464 | 9 | 3–1 | 71 % |
| 11.03.25 | Teemu Passoja Proffa 2 |
1309 | 8 | 3–1 | 84 % |
| 06.03.25 | Mikko Sinisalo Proffa 2 |
1614 | 8 | 3–1 | 51 % |
| 25.02.25 | Jani Juutinen Empty Pockets |
1582 | 9 | 3–2 | 50 % |
| 11.02.25 | Kristian "Krisu" Stenroos GalaX |
1492 | 8 | 3–2 | 68 % |
| 05.02.25 | Juuso Silfverhuth Höveli 1 |
1505 | 8 | 2–3 | 71 % |
| 30.01.25 | Antti Nummelin Jaska |
1452 | 9 | 1–3 | 75 % |
| 23.01.25 | Kalle Uro Semafori |
1607 | 8 | 2–3 | 58 % |
| 16.01.25 | Ilkka Yliportimo Pirates |
1548 | 9 | 0–3 | 76 % |
| 07.01.25 | Lassi Hujanen Proffa 2 |
1464 | 9 | 3–2 | 78 % |
| 17.12.24 | Jonne Vilja Empty Pockets |
1635 | 9 | 2–3 | 58 % |
| 11.12.24 | Kristian "Krisu" Stenroos GalaX |
1492 | 8 | 3–1 | 74 % |
| 05.12.24 | Petri Lempinen Höveli 1 |
1725 | 8 | 3–2 | 37 % |
| 27.11.24 | Antti Nummelin Jaska |
1451 | 9 | 3–0 | 74 % |
| 21.11.24 | Kalle Uro Semafori |
1607 | 8 | 3–2 | 58 % |
| 14.11.24 | Juho Jalo Pirates |
1569 | 9 | 3–2 | 56 % |
| 06.11.24 | Nina Pekkarinen Proffa 2 |
1461 | 8 | 3–0 | 68 % |
| 31.10.24 | Jonne Vilja Empty Pockets |
1634 | 9 | 3–2 | 51 % |
| 22.10.24 | Miikkael "Miksu" Söderlund GalaX |
1686 | 9 | 3–1 | 37 % |
| 17.10.24 | Petri Lempinen Höveli 1 |
1725 | 9 | 3–2 | 28 % |
| 09.10.24 | Marko Linke Jaska |
1715 | 8 | 3–2 | 37 % |
| 02.10.24 | Mikael Karjalainen Semafori |
1360 | 8 | 3–2 | 77 % |
| 26.09.24 | Juho Jalo Pirates |
1570 | 9 | 3–2 | 47 % |
| 17.09.24 | Lassi Hujanen Proffa 2 |
1463 | 9 | 2–3 | 69 % |
| 09.04.24 | Tuomas Jarva Tarkkis |
1498 | 8 | 3–1 | 58 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29